مدلسازی مطالعه برآورد تاثیر آرامش بخش اقدامات کنترل در موج دوم ممکن است از COVID-19 در چین

جدید مدل سازی تحقیقات منتشر شده در مجله لانست مجله نشان می دهد که چین تهاجمی اقدامات کنترل به نظر می رسد که متوقف اولین موج COVID-19 در مناطق خارج از هوبئی استان کانون بیماری همه گیر. با توجه به این خطر قابل توجهی از ویروس بودن دوباره به راه افتادند از خارج از کشور و با فعالیت های اقتصادی افزایش نظارت بر زمان واقعی از COVID-19 توانايی انتقال و شدت مورد نیاز است برای محافظت در برابر موج دوم ممکن است از عفونت, محققان می گویند.

این مطالعه تخمین می زند که در مناطق خارج هوبئی لحظه باروری تعداد COVID-19 — متوسط تعداد موارد تولید شده توسط یک فرد آلوده در طی شیوع — کاهش قابل ملاحظه ای پس از قفل کردن اقدامات معرفی شدند در 23 ژانویه سال 2020 باقی مانده است زیر 1 پس از آن — نشان می دهد که شیوع بیماری منتقل شده از یک است که به سرعت در حال گسترش به یک است که به آرامی کاهش. (بالاتر باروری تعداد بیشتر انتقال این ویروس است و بالاتر از خطر گسترش سریع. زمانی که باروری تعداد کمتر از یک بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به مرگ.)

اما مدل ریاضی برای شبیه سازی تاثیر آرامش بخش کنترل جریان اقدامات نشان می دهد که زودرس بلند کردن اجسام از این مداخلات به احتمال زیاد منجر به توانايی انتقال بیش از 1 دوباره و در نتیجه موج دوم از عفونت است.

یافته های مهم برای کشور در سطح جهانی است که در مراحل اولیه از قفل کردن چون آنها هشدار می دهند در برابر زودرس آرامش از اقدامات سخت کنترل, محققان می گویند. این مطالعه را به طور خاص بررسی اثر هر یک از مداخله و یا کدام یک موثر در مهار گسترش ویروس.

“در حالی که این اقدامات کنترل به نظر می رسد که کاهش تعداد عفونت به سطوح بسیار پایین و بدون گله ایمنی در برابر COVID-19 موارد می تواند به راحتی resurge به عنوان کسب و کار عملیات کارخانه و مدارس به تدریج از سرگیری و افزایش مخلوط اجتماعی به ویژه با توجه به افزایش خطر وارداتی موارد از خارج از کشور به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سطح جهانی می گوید:” استاد یوسف T وو از دانشگاه هنگ کنگ که co-led پژوهش.

او ادامه می دهد “اگر چه سیاست های کنترل مانند فاصله فیزیکی و رفتاری تغییر هستند به احتمال زیاد به نگهداری, برای برخی از زمان فعالانه قابل توجه یک تعادل بین سرگیری فعالیت های اقتصادی و حفظ باروری با شماره های زیر یکی به احتمال زیاد بهترین استراتژی تا زمانی که واکسن موثر تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس است.

تجزیه و تحلیل بیشتر نشان می دهد که مورد تایید شده مرگ و میر در معرض خطر (احتمال مرگ در میان تایید موارد COVID-19 به عنوان گزارش رسمی) خارج هوبئی شد 0.98% — آن است که تقریبا شش برابر کمتر از در هوبئی (5.91%) — و متنوع قابل ملاحظه ای در میان استانهای مختلف کشور بر اساس توسعه اقتصادی و در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی منابع است. در میان ده استان با بیشترین تعداد موارد تایید شده مورد مرگ و میر در محدوده از 0 ٪ در مناطق مرفه مانند جیانگ سو به 1.76% در کمتر توسعه یافته استان ها مانند استان هنان.

“حتی در مرفه ترین و به خوبی ذوات کلانشهر مانند پکن و شانگهای بهداشت و درمان-مراقبت از منابع محدود و خدمات را به مبارزه با یک افزایش ناگهانی در تقاضا” می گوید: ارشد نویسنده پروفسور گابریل M لئونگ از دانشگاه هنگ کنگ است. “یافته های ما اهمیت حصول اطمینان از محلی که سیستم مراقبت های بهداشتی کافی نیروی انسانی و منابع و به حداقل رساندن COVID مربوط به مرگ و میر.”

در دسامبر 2019, یک رمان coronavirus (SARS-CoV-2) پدید آمده در شهر ووهان و گسترش در سراسر چین است. محدودیت های دقیق در جنبش مردم و کالا معرفی شد, در سراسر کشور در ژانویه 23. این اقدامات نهفته در معیشت مردم و آزادیهای شخصی و همچنین به عنوان از دست رفته فرصت های اقتصادی. پس از 17 فوریه محدودیت شده اند به تدریج آرام در چند استان و کارخانه ها و دفاتر به تدریج بازگشایی.

در این مطالعه محققان با تجزیه و تحلیل محلی کمیسیون بهداشت داده از تایید COVID-19 موارد بین اواسط ژانویه و 29 بهمن ماه سال 2020 به برآورد توانايی انتقال و شدت COVID-19 در چهار شهرستانها عمده — پکن و شانگهای و شنژن Wenzhou-و ده استان خارج هوبئی با کمترین تعداد از تایید COVID-19 موارد است. تعداد روزانه وارداتی و محلی مورد استفاده برای ساخت اپیدمی منحنی برای هر محل توسط تاریخ از علائم شروع و گزارش تاخیر-زمان وقفه بین شروع بیماری و گزارش از موارد — گنجانیده شده بود در مدلسازی به محاسبه هفتگی تولید مثل اعداد. محققان همچنین مدل پتانسیل تاثیر آرامش بخش کنترل اقدامات پس از اولین موج از عفونت برای حالات مختلف با افزایش تولید اعداد.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در مناطق خارج هوبئی کنترل اقدامات باید به تدریج برداشته شود به طوری که منجر به باروری عدد تجاوز نمی کند 1 یا تعدادی از موارد به تدریج ظهور بیش آرامش دوره است. علاوه بر این برآورد نشان می دهد که یک بار بالا به سادگی سفت کنترل مداخلات دوباره نمی خواهد کاهش بار بازگشت به سطح اصلی خود و نیاز به تلاش اضافی به درایو باروری با شماره های زیر 1 به منظور برگرداندن به زمان قبل از آرامش سطح — به احتمال زیاد و در نتیجه هر دو بالاتر بهداشتی و اقتصادی از دست دادن.

“ما آگاه است که به عنوان فعالیت های اقتصادی را افزایش می دهد در سراسر چین در هفته های آینده محلی یا وارد عفونت می تواند منجر به تجدید حیات انتقال می گوید:” شرکت سرب نویسنده دکتر کتی لیونگ از دانشگاه هنگ کنگ است. “نظارت بر زمان واقعی از اثر افزایش تحرک اجتماعی و اختلاط در COVID-19 توانايی انتقال می دهد سیاستگذاران به لحن خوب کنترل اقدامات به قطع انتقال و به حداقل رساندن تاثیر موج دوم ممکن است از عفونت.”

با وجود این مهم یافته های این مطالعه برخی از محدودیت ها از جمله این که برآورد باروری تعداد آنها بر اساس این گزارش تعداد موارد تایید شده و زمان و تاریخ از علائم شروع شد و در دسترس برای برخی از استان ها و با تکیه بر داده های به دست آمده از شنژن. در نهایت تعداد محدودی از شبیه سازی برای آرامش و کنترل اقدامات انجام شد و مشخص نیست که مداخلات یا عمومی پاسخ به این بیماری همه گیر ممکن است مربوط به هر یک از این حالات.

نوشتن در پیوند نظر منجر نویسنده Dr Shunqing زو (که نه درگیر در مطالعه) از Huazhong دانشگاه علم و صنعت در چین می گوید: “مورد مرگ و میر (CFR) یکی از مهم گمنام از COVID-19…لئونگ و همکاران دریافتند تایید CFR بود که در ارتباط با استانی سرانه تولید ناخالص داخلی و در دسترس بودن تخت بیمارستان هر 10 ، 000. در ووهان CFR بود تا به 5.08% توسط مارس 28 سال 2020 است. این تفاوت قابل توجه در مقایسه بین این مکان و ووهان ممکن است نسبت به تفاوت در درجات بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت. بنابراین باید در نظر با توجه به تغییرات در بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت هنگام اجرای مداخلات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de