جدید مدل سازی تحقیقات منتشر شده در مجله لانستتخمین می زند که تا به 75,800 نفر در چین در شهر ووهان ممکن است با آلوده 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV) به عنوان از ژانویه 25 سال 2020 است.

نویسنده ارشد استاد گابریل لئونگ از دانشگاه هنگ کنگ نکات برجسته: “هر کس که شما با 2019-nCoV نیاز داشته و یا به دنبال توجه پزشکی. در طول فوری خواسته های به سرعت در حال گسترش اپیدمی یک ویروس جدید به ویژه هنگامی که سیستم ظرفیت غرق شدن برخی از کسانی که آلوده ممکن است undercounted در ثبت نام رسمی.”

او توضیح می دهد: “اختلاف آشکار بین ما مدل برآورد 2019-nCoV عفونت و تعداد واقعی موارد تایید شده در ووهان نیز می تواند با توجه به چندین عوامل دیگر. از جمله این که زمان تاخیر بین عفونت و علائم شروع تاخیر در افراد آلوده به آمدن به توجه پزشکی و زمان گرفته شده برای تایید موارد توسط تست آزمایشگاهی است که می تواند همه را تحت تاثیر قرار به طور کلی ثبت و گزارش دهی.”

جدید برآوردها همچنین نشان می دهد که چندین شهرستانها عمده در چین ممکن است در حال حاضر وارد ده ها تن از موارد 2019-nCoV عفونت از ووهان در تعداد کافی برای آغاز محلی بوده است ،

اوایل تخمین تاکید است که آن را به احتمال زیاد سریع و فوری در مقیاس قابل توجهی از بهداشت عمومی اقدامات کنترلی برای جلوگیری از شیوع زیادی در مناطق خارج از ووهان. بیشتر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اگر توانايی انتقال از 2019-nCoV می تواند کاهش هر دو نرخ رشد و اندازه همه گیر محلی در تمام شهرستانها در سراسر چین می تواند کاهش می یابد.

“اگر توانايی انتقال از 2019-nCoV مشابه در سراسر کشور و در طول زمان ممکن است که همه گیر می تواند در حال حاضر در حال رشد در شهرستانها عمده در چین با زمان تاخیر از یک تا دو هفته پشت ووهان شیوع می گوید:” منجر نویسنده پروفسور جوزف وو از دانشگاه هنگ کنگ است. “شهرهای بزرگ خارج از کشور با حمل و نقل به چین می تواند به طور بالقوه نیز تبدیل به شیوع epicentres به دلیل قابل توجهی گسترش قبل از علامتی مگر اینکه موارد قابل توجهی مداخلات بهداشت عمومی در هر دو جمعیت و سطح شخصی در حال اجرا بلافاصله.”

به گفته پروفسور گابریل لئونگ: “بر اساس برآورد ما, ما را به شدت اصرار مقامات در سراسر جهان است که برنامه آمادگی و کاهش مداخلات باید آماده برای استقرار سریع از جمله تامین منابع آزمون معرف و مواد مخدر و تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان تامین, و بالاتر از همه منابع انسانی و به خصوص در شهرستانها با روابط نزدیک با ووهان و دیگر شهرستانها عمده در چین.”

در این مطالعه محققان با استفاده از مدل ریاضی برای برآورد اندازه از این بیماری همه گیر بر اساس گزارش رسمی 2019-nCoV مورد اطلاعات و داخلی و مسافرت های بین المللی (به عنوان مثال آموزش و هوا و جاده) داده است. فرض آنها این است که سریال فاصله برآورد (زمان آن طول می کشد برای افراد آلوده به افراد دیگر را آلوده) برای 2019-nCoV مشابه سندرم حاد تنفسی (سارس: جدول 1). محققان همچنین مدل بالقوه آینده گسترش 2019-nCoV در چین و در سطح بین المللی حسابداری برای تاثیر بالقوه مختلف مداخلات بهداشت عمومی که اجرا شد در ژانویه سال 2020 از جمله استفاده از ماسک های صورت و افزایش بهداشت شخصی و قرنطینه اقدامات معرفی شده در ووهان در ژانویه 23.

محققان تخمین می زنند که در مراحل اولیه ووهان شیوع (از 1 دسامبر 2019 به 25 ژانویه 2020) هر فرد آلوده 2019-nCoV می تواند آلوده به 2-3 نفر دیگر به طور متوسط و که این بیماری همه گیر در اندازه دو برابر شد هر 6.4 روز. در طول این مدت تا به 75,815 افراد می تواند آلوده شده اند در ووهان.

علاوه بر این برآورد نشان می دهد که موارد 2019-nCoV عفونت ممکن است گسترش از ووهان به متعدد دیگر شهرستانها عمده در چین به عنوان از ژانویه 25, از جمله گوانگژو (111 نفر) و پکن (113) شانگهای (98) و شنژن (80; شکل 3). با هم این شهرستانها حساب برای بیش از نیمی از خروجی بین المللی مسافرت هوایی از چین است.

در حالی که برآوردها نشان می دهد که قرنطینه در ووهان ممکن است در نظر گرفته شده و اثر به طور کامل متوقف اپیدمی بیشتر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اگر توانايی انتقال از 2019-nCoV می تواند 25 ٪ کاهش می یابد در همه شهرستانها در سراسر کشور با گسترش تلاش های کنترل هر دو نرخ رشد و اندازه همه گیر محلی می تواند قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. علاوه بر این 50 درصد کاهش توانايی انتقال می تواند تغییر زمان 2019-nCoV بیماری همه گیر از یکی که به سرعت در حال گسترش به یک است که به آرامی در حال رشد (شکل 4).

“این ممکن است به کاهش محلی توانايی انتقال و شامل همه گیر محلی اگر قابل توجهی حتی سخت گیرانه اقدامات است که محدود کردن تحرک جمعیت در تمام مناطق آسیب دیده بلافاصله در نظر گرفته شود. دقیقا چه چیزی و چه مقدار باید انجام شود این است که محتوا بسیار خاص است و هیچ one-size-fits-all مجموعه ای از تجویزی که مداخلات مناسب خواهد بود در تمام تنظیمات می گوید:” همکاری نویسنده دکتر کتی لیونگ از دانشگاه هنگ کنگ است. “در بالا از آن استراتژی به شدت کاهش داخل-جمعیت تماس با لغو تجمع جمعی مدرسه تعطیلی و معرفی کار از خانه ترتیبات می تواند شامل گسترش عفونت به طوری که برای اولین بار وارد موارد و یا حتی اوایل محلی انتقال ندارد و در نتیجه شیوع زیادی در خارج ووهان.”

نویسندگان نقطه به چند محدودیت های مطالعه خود از جمله این که دقت تخمین های خود را بستگی دارد فرض خود را در مورد زئونوز منبع عفونت در ووهان. آنها نیز برجسته است که در این مدل فرض سفر به رفتار شد نه تحت تاثیر بیماری و وضعیت که همه عفونت در نهایت باید علائم — پس از آن ممکن است که در موارد خفیف تر رفته اند کشف نشده است که می تواند دست کم به اندازه شیوع. در نهایت آنها توجه داشته باشید که بیماری همه گیر هوا بر اساس اینتر-شهرستان تحرک داده ها از 2019 و ممکن است منعکس نمی تحرک الگوهای در سال 2020 به ویژه در نور از تهدید سلامت مطرح شده توسط 2019-nCoV.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط لانست. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی