مولکولی ‘دم’ هستند مواد تشکیل دهنده مخفی برای فعال سازی ژن در انسان مخمر است و موجودات دیگر

آن را ممکن است به نظر می رسد به عنوان اینکه انسان باید کمی در مشترک با پست مخمر همراه است. انسان دارای مو و پوست, عضلات و استخوان در میان ویژگی های دیگر. مخمر را به خوبی هیچ یک از کسانی که همه چیز.

اما علاوه بر تفاوت های آشکار مخمر و انسان و زندگی برای این موضوع باید یک معامله بزرگ مشترک به خصوص در سطح سلولی. یکی از این مشترکات است که این آنزیم در سلول های ما را به استفاده از RNA نسخه از بخش از DNA ما. آنزیم اسلاید در امتداد یک رشته از DNA است که بستهای از کروموزوم که در آن ساکن به “خواندن” کد ژنتیکی و سپس مونتاژ یک رشته RNA که حاوی کد است. این کپی کردن فرایند شناخته شده به عنوان رونویسی چیزی است که اتفاق می افتد در سطح مولکولی هنگامی که یک ژن فعال در یک ارگانیسم است. آنزیم مسئول آن RNA polymerase است که در تمام سلولهای یوکاریوتی (سلول با یک هسته) و آن این است که اساسا همان در همه آنها, آیا این سلول ها از یک ردوود یک کرم خاکی یک کربو یا قارچ.

که در واقع به عنوان یک رمز و راز برای دانشمندان هر چند: اگرچه DNA در سلول مخمر است که در بسیاری از متفاوت از DNA در سلول انسان همان آنزیم قادر به کار با هر دو. در حال حاضر یک تیم از Caltech محققان کشف کرده است یکی از راه های این اتفاق می افتد.

در یک کاغذ ظاهر می شود در جولای 15 موضوع سلولی مولکولیاین تیم که شامل پل استرنبرگ, Bren استاد زیست شناسی و دانشجوی کارشناسی ارشد پرفیریو Quintero Cadena نشان می دهد که آنزیم بیولوژیکی طراحی شده برای مطابقت با انواع مختلف DNA از طریق علاوه بر این از یک دم از اسیدهای آمینه (آمینو اسیدهای بودن بلوک های ساختمان پروتئین ها و آنزیم ها) که ظهر در ارتباط با طول DNA آنزیم با این نسخهها کار میکند. دیگر DNA دیگر اسید آمینه دم.

“یک سوال جالب است که چگونه گسترده molecularly طیف متنوعی از گونه های روی زمین همه می توانند با استفاده از همان مکانیزم ژن فعال سازی می گوید:” Quintero Cadena. “به طور خاص به دلیل این مکانیزم نیاز است که دو بخش از یک مولکول DNA با هم می آیند باید آن را مشکل تر برای گونه های با مولکولهای DNA را رونویسی ژن.”

به تصور چگونه اسید آمینه دم کمک آنزیم های کار با دو قطعه از یک مولکول DNA آن کمک می کند تا به تصور دم و DNA مانند تکه از نوار چسب با آنزیم متشکل از دو نوار چسب نیمه که هر چفت بر روی یک مکمل بخش از DNA است. برای شروع پیاده DNA به RNA دو نیمه نیاز به “پیدا کردن” هر یک از دیگر و لینک. این فرایند در ارتباط است در واقع نه خودسرانه. دو قطعه از DNA حرکت در اطراف به صورت تصادفی در داخل سلول تا زمانی که آنها اتفاق می افتد به دست انداز جاده را به هر یک از دیگر.

دیگر اسید آمینه دم نمی افزایش شانس آن برخورد تصادفی اما آنها با انجام این آنزیم بیشتر “مهم” تا زمانی که آنها به یکدیگر دست انداز آن است که بیشتر احتمال دارد که آنها را با هم بمانند.

که نه تنها راه اسید آمینه دم کمک در رونویسی از DNA, اما. Quintero Cadena می گوید با آوردن بیشتر آنزیم ها با هم دم نیز ممکن است گاهی اوقات ایجاد یک membraneless organelle اساسا یک منطقه در داخل سلول که در آن DNA رونویسی موضعی است. به طور کلی هر organelle یک سلول را می توان به عنوان یک گسسته شی است که احاطه شده توسط خود غشا — یکی که نگه می دارد در محتویات آن است. اما این تیم تحقیقاتی نشان می دهد که وقتی که می آید به polymerase دم خود را به کمک آنزیم به جمع آوری خود را به یک مکان بدون نیاز به موجود توسط یک غشاء و فرآیندهای غشایی. این است زیرا اسید آمینه دم متصل به آنزیم پلیمراز بیشتر میل برای دیگر اسید آمینه دم از آنها به صورت مایع است که پر سلولی. آن است که بر خلاف نفت چگونه است که مخلوط را به آب خواهد جداگانه خود را و جمع آوری به خود قطرات است.

اما Quintero Cadena می افزاید: بر خلاف نفت که هیچ میل برای آب اسید آمینه دم می تواند شیمیایی طراحی شده توسط سلول به همان اندازه و یا به عنوان کمی میل برای دیگر تلفن همراه مطالب به عنوان لازم است. این اجازه می دهد تا سلول را تنظیم, چگونه به شدت آنزیم های جمع آوری در اطراف هر یک از دیگر.

Quintero Cadena می گوید: این کشفیات با ارائه یک ایده روشن تر از چگونه ژن ها فعال هستند در یک سلول و چگونه همان تلفن همراه ماشین آلات اقتباس از طریق تکامل به عملکرد بسیار متفاوت موجودات زنده.

“در کوتاه مدت این ماهرانه اما از همه مهمتر تغییرات کارتون در سر ما چگونه مولکول های تعامل برای روشن کردن یک ژن” او می گوید. “در دراز مدت درک بهتر از ژن فعال سازی رنگ یک تصویر کامل تر از عملکرد درونی یک سلول که ممکن است کمک به ما در درک که چگونه همه چیز است که به اشتباه در یک سلول می تواند منجر به بیماری و به طور کلی برای درک اینکه چگونه سلول ها در طول زمان تغییر برای انطباق در محیط های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر