امیدوار کننده مولکول ارائه کرده است امیدواریم که برای یک درمان جدید است که می تواند به توقف و یا آهسته پارکینسون هیچ چیزی درمان می تواند در حال حاضر انجام دهد.

محققان دانشگاه هلسینکی یافت می شود که مولکول BT13 پتانسیل را دارد که هر دو به افزایش سطح دوپامین ماده شیمیایی است که از دست داده است و در پارکینسون و همچنین حفاظت از دوپامین تولید سلول های مغز از مرگ.

نتایج حاصل از این مطالعه شرکت تامین می شود پارکینسون انگلستان و آنلاین منتشر شده امروز در مجله اختلالات حرکتینشان داد افزایش سطح دوپامین در مغز موش ها پس از تزریق این مولکول است. BT13 نیز فعال گیرنده های خاص در مغز موش به حفاظت از سلول ها است.

به طور معمول در آن زمان مردم مبتلا به پارکینسون آنها در حال حاضر از دست 70-80 درصد از دوپامین تولید سلول های هستند که در هماهنگی جنبش است.

در حالی که زمان درمان, ماسک, علائم, هیچ چیز وجود دارد که می تواند کاهش سرعت پیشرفت آن و یا جلوگیری از بیشتر سلول های مغز را از دست داده و به عنوان سطح دوپامین در ادامه به سقوط علائم بدتر و جدید نشانه ها ظاهر می شود.

محققان اکنون در حال کار بر روی بهبود خواص BT13 به آن را موثر تر به عنوان یک درمان بالقوه است که در صورت موفقیت می تواند به نفع 145,000 افراد مبتلا به پارکینسون در انگلستان است.

این مطالعه بر اساس تحقیقات قبلی بر روی یکی دیگر از مولکول است که اهداف همان گیرنده در مغز, سلول های گلیال خط فاکتور نروتروفيک مشتق از (GDNF) تجربی برای درمان پارکینسون بود که موضوع یک فیلم مستند بی بی سی در فوریه 2019. در حالی که نتایج روشن نیست برش GDNF نشان داده وعده برای بازگرداندن سلول های آسیب دیده در بیماری پارکینسون.

اما GDNF پروتئین نیاز به عمل جراحی پیچیده برای ارائه درمان به مغز, به دلیل آن را در یک مولکول بزرگ است که نمی تواند عبور از سد خونی مغزی — یک مانع حفاظتی است که مانع از برخی از مواد مخدر از وارد شدن به مغز است.

BT13 یک مولکول کوچکتر است قادر به عبور از سد خونی مغزی — و بنابراین می تواند به راحتی اداره می شود به عنوان یک درمان اگر نشان داده می شود مفید در بیشتر آزمایش های بالینی.

پروفسور دیوید Dexter معاون مدیر تحقیقات در بیماری پارکینسون می گوید:

“افراد مبتلا به پارکینسون به شدت نیاز به یک درمان جدید است که می تواند به جلوگیری از بیماری در آهنگ های خود را به جای فقط پوشش علائم.

“یکی از بزرگترین چالش ها برای پارکینسون تحقیق این است چگونه می توانید داروهای گذشته از سد خونی مغزی پس از این کشف هیجان انگیز از BT13 باز کرده است تا یک خیابان جدید برای تحقیقات به کشف و مولکول دارای وعده های بزرگ به عنوان یک راه برای کند کردن و یا متوقف کردن بیماری پارکینسون.

“تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به نوبه خود BT13 به یک درمان برای آزمایش در آزمایش های بالینی برای دیدن اگر آن را واقعا می تواند تبدیل زندگی مردم زندگی با بیماری پارکینسون.”

Dr یولیا Sidorova رهبری محقق در این مطالعه گفت: “ما در حال کار به طور مداوم در بهبود اثربخشی BT13. ما در حال حاضر آزمایش یک سری از شبیه BT13 ترکیبات که پیش بینی شده توسط یک برنامه کامپیوتری به را حتی بهتر ،

“هدف نهایی ما این است که به پیشرفت این ترکیبات به آزمایش های بالینی در چند سال آینده.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پارکینسون انگلستان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی