بیشتر شرکت رها کردن از GDC بیش از Coronavirus نگرانی

به انجمن خوش آمدید, پخش سیمی را مختصر و مفید این هفته بزرگترین اخبار بازی های ویدئویی. بسیار کمی اتفاق افتاده در صنعت این هفته—و یک تکه بزرگ از آن درگیر coronavirus. بیایید آغاز شده است.

بسیاری از شرکت ها در حال بیرون کشیدن از GDC بیش از Coronavirus نگرانی

هفته گذشته ما گزارش شده است که چند شرکت به ویژه سونی و Facebook بودند بیرون کشیدن این سال را به توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو از فراوانی از احتیاط بیش از coronavirus. در حال حاضر به عنوان ویروس تا به حال اول خود را “جامعه گسترش” مورد در شمال کالیفرنیا و سان فرانسیسکو اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به رسیدگی به پیشرفت های بیشتر با این ویروس خیلی بیشتر شرکت ها در حال بدست گرفتن یک پاس در این سال GDC.

توسط “زیادی” ما به این معنی نیست که این لیست از شرکت ها ممکن است منسوخ شده در زمانی که شما خواندن این داستان. همانطور که در حال حاضر اگر چه این فهرست شامل حماسه, آمازون, وحدت, EA, Kojima Productions, بلیزارد, مایکروسافت, Iron Galaxy Studios و اکتیویژن. به گزارش The Verge GDC دهندگان در حال حاضر ایستاده با یک بیانیه دیروز منتشر شد که نشان داد این رویداد خواهد شد در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. “اگر ما ارزیابی از وضعیت تغییرات” در این بیانیه آمده است: “بر اساس جدید در حال تحول و پیشرفت و یا به روز رسانی اطلاعات ما بی درنگ به روز رسانی بیانیه ای در مورد وضعیت GDC سال 2020 درآمده است.” اگر GDC اتفاق می افتد از آن خواهد شد بسیار متفاوت نشان می دهد از آن تا به حال شده است قبل از. (بعد از این پست منتشر شده این سازمان از GDC اعلام کرد این رویداد به تعویق افتاد.)

آه و حوا Fanfest است که آشکار لغو

تلفات گرفته شده توسط Covid-19 و ترس از گسترش آن فراتر از ایالات متحده, اما. به عنوان Rock Paper Shotgun, گزارش, سازمان, باید لغو انبوه مردمی حوا Fanfest یک کنوانسیون اختصاص داده شده به انبوه چند نفره آنلاین فضای امپراتوری شبیه ساز حوا آنلاین. این رویداد به طور معمول برگزار شد در ریکیاویک ایسلند است که مستقیما توسط CCP توسعه دهنده بازی و ناشر است. آن را هنوز هم ممکن است جدید کروناویروس نمی خواهد گسترش به طور گسترده ای به عنوان برخی از ترس اما اینکه آیا آن را می کند یا نه به نظر می رسد به احتمال زیاد در سال 2020 خواهد بود غیر منتظره ای آرام سال در بازی به عنوان شرکت آماده شدن برای بدترین.

در خبری دیگر از شکارچی هیولا فیلم به نظر می رسد نوع شگفت انگیز

بسته بر روی چه نوع از بازی های ویدئویی از طرفداران شما هستند, شما ممکن است یکی از دو متمایز احساسات در مورد Paul W. S. Anderson. یا او را دیوانه مولف که باعث می شود schlocky مزخرف فیلم اقتباسی از بازیهای رایانهای و یا او را دیوانه مولف که باعث می شود schlocky مزخرف فیلم اقتباسی از بازیهای رایانهای است که شما واقعا دوست دارم. ما تمایل به در دومی اردوگاه و اگر شما بیش از حد پس از آن آماده برای هیجان زده در مورد شکارچی هیولاکه ستاره میلا یوویچ و Tony Jaa به عنوان دو نفر در یک زمین فانتزی که …, شکار هیولا های غول پیکر. خوب آره ببخشید. بود که همه از عنوان مشخص. به هر حال.

حسن نیت ارائه میدهد از io9, ما دو پوستر برای این فیلم و نگاه آنها پایین کلید های باور نکردنی? مانند آنچه خیره کننده در مورد این است که چگونه به خوبی آنها را تکثیر ناهموار شناسی از بازی که در آن همه چیز به شما می پوشند و اداره کردن ساخته شده است از بدن هیولا. این یک نگاه خاص و برای دیدن یوویچ و Jaa تاب آن را کامل با غول مسخره شمشیر بسیار رضایت بخش در یک سطح است که سخت به بیان است. به دنبال شکارچی هیولا, حسن, سونی, سپتامبر.

پیشنهاد هفته: شکارچی هیولا جهان بر روی PC, Xbox One و پلی استیشن 4

صحبت از, آیا شما بازی شکارچی هیولا جهان? سرگرم کننده ترین و نزدیک ترین بازی در معروف متراکم سری آن نیز پیشرفته ترین از نظر گرافیک و فن آوری. کشف یک کل عظیم جزیره هیولا به شکار و شکار برخی بیشتر و شکار دوباره تا زمانی که شما می توانید به سادگی greatsword از رویاهای خود. دعوا هستند, هیجان, گسترش اخیر اضافه شده یک بخش منجمد به دنیای بازی و شما باید یک گربه همراه که شما به شرح زیر در اطراف و کمک می کند تا شما را با وظایف مختلف است. شما را به سفارشی کردن گربه. آن را زیبا و دلفریب, مجموعه زره. نیاز ما در ادامه می گویند ؟

به روز شده 2-28-20, 7:35 pm EST: این داستان به روز شد با این خبر که سازمان از GDC به تعویق افتاد این رویداد است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر