بیشتر دانش آموزان ‘انباشته’ اعتبار در مسیر به یک درجه

با تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها علیه برخی از آنها تبدیل به برنامه های غیر متعارف است که ارائه پاداش برای تکمیل دوره های کوتاه مدت در مهارت های خاص.

منو در این Henderson, Nevada, کسی که شام میخورد که در آن امی نلسون دوست دارد به گرفتن یک استراحت از کار قابل توجه برای مخلفات از جمله موز کاراملی, دارچین, سیب و قارچ و پیاز. هر یک می تواند خوراک اشتها در حق خود است. همراه با یک غذای اصلی آنها اضافه کردن به صبحانه.

که بسیار شبیه اساسا راه جدید نلسون و تعداد کمی از دیگر پیشگام دانش آموزان تجربه شده است ،

اولین آنها یک مدرک در یک مهارت آنها نیاز دارید و سپس یکی دیگر و یکی دیگر. هر یک به سرعت می توانید پرداخت خود را از طریق کمک به گرفتن یک کار افزایش یا ارتقاء. در طول زمان آنها می توانید به اضافه کردن مدرک لیسانس.

“حتی اگر من تصمیم به پایان نمی, من هنوز هم این قطعه و من می خواهم می گویند “نگاه آنچه که من انجام داده ام’ به عنوان ‘من باید دو سال از کالج'” اما چیزی برای نشان دادن برای آن گفت: نلسون, که با این نسخهها کار به عنوان یک فن آوری اطلاعات مشاور و امیدوار به حرکت به یک اداری ،

مفهوم گوناگون شناخته شده به عنوان “stackable اعتبار” یا “microcredentials,” او گفت: “تقریبا به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد.”

که یکی از دلایل آن بوده است آهسته به: مصرف کنندگان باید مشکل درک آن است. حتی پس از نلسون شروع برنامه که در آن او قفسه microcredentials در حالی که در مسیر مدرک لیسانس, او به طور کامل آن را دریافت کنید. سپس او شروع به انباشته بالا و تقاضای صنعت گواهینامه در افراد مانند پشتیبانی فنی و ابر فن آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در حالی که در راه خود را به یک مدرک لیسانس در مدیریت داده ها.

“من فکر نمی کنم آن را واقعا کاهش یافته است به من تا من نشستم به روز رسانی رزومه من,” او گفت:. زمانی که نلسون متوجه شدم که این گواهینامه در حال حاضر افزایش ارزش او را در بازار کار.

در حال حاضر تلفات اقتصادی از coronavirus همه گیر دادن microcredentials پشت سر هم حرکت. بسیاری از مردم بیشتر نیاز آموزش و پرورش به عقب بر گردیم به نیروی کار و آنها نیاز به آن را به سرعت و در کمترین هزینه ممکن و در افراد به طور مستقیم مربوط به مشاغل موجود.

نلسون ثبت نام در stackable فناوری اطلاعات کارشناسی برنامه ارائه شده توسط Western Governors University. ثبت نام در این برنامه بیش از دو برابر از زمان شروع این بیماری همه گیر به 10,711 در ماه مه از 4,410 در مارس آنلاین غیر انتفاعی می گوید. تعداد مصرف microcredential برنامه از edX آنلاین ارائه دهنده دوره های ایجاد شده توسط MIT و هاروارد که نیز ارائه می دهد یک microcredential برنامه رز برای 65,000 تا پایان مارس 14 برابر افزایش از اوایل ماه مارس.

“مردم به دنبال کوتاه اشکال یادگیری در طول این زمان. آنها نمی دانند که آیا آنها دو ماه سه ماه. آنها شغل خود را از دست” گفت: Anant Agarwal, مدیر عامل شرکت edX. غیر انتفاعی تا به حال اتفاقی زمان بندی برای راه اندازی یک stackable برنامه منجر به مدرک لیسانس خود را در رشته علوم کامپیوتر در ژانویه و سه در مه—در نوشتن و بازاریابی و اطلاعات علم است. همچنین مارک اصطلاح “MicroBachelors” برای توصیف آنها.

“توانایی برای به دست آوردن یک microcredential در عرض چند ماه و بهبود توانایی های بالقوه خود را برای استخدام به عنوان ما می آیند از Covid می شود بسیار مهم تر” Agarwal گفت.

نظرسنجی این تحمل است. یک سوم از افرادی که شغل خود را از دست در گیر و یا نگران است که آنها می گویند آنها باید به آموزش و پرورش برای دریافت جدید غیر انتفاعی Strada آموزش شبکه یافت می شود.

آنها لازم نیست که زمان برای هدر. میان درآمد بزرگسالان که در حال حاضر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر یکی در چهار گویند آنها فقط به اندازه کافی پس انداز برای پوشش هزینه های خود را برای سه ماه اگر آنها گذاشته و یا مریض مرکز تحقیقات پیو ،

“آنها نمی باید دو تا سه سال از باند فرودگاه برای قرار دادن مکث در زندگی خود گفت:” اسکات Pulsipher رئیس جمهور غربی فرمانداران دانشگاه که در آن نلسون ثبت نام. WGU نورد است microcredential متحده از جمله برنامه های در نوادا که عرضه گواهی و گواهی نامه های در راه به درجه در فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی.

قیمت مهم

قیمت, مهم, هم, Pulsipher گفت: WGU آن را microcredential برنامه هزینه در حدود $150 در اعتبار و edX اتهامات $166 هر اعتباری برای آن MicroBachelors درجه است. که به مراتب کمتر از متوسط $663 هزینه اعتباری در متعارف خصوصی و عمومی دو – و چهار سال در کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش می گوید.

“هیچ کس برای برنامه ریزی یا طراحی شده به صورت یک بیماری همه گیر اما از آن شروع به افزایش تمایز ارزش است که می آید از چیزهایی مانند microcredentials,” Pulsipher گفت.

Agarwal گزارش edX امضا کرد تا به عنوان بسیاری از زبان آموزان در مارس به عنوان آن را در تمام سال گذشته— آن را در حال حاضر 30 میلیون نفر در سراسر جهان—و یک بررسی تازه ثبت نام پیدا کردم که 11 درصد بود در حال حاضر بیکار یا furloughed و تلاش برای یادگیری مهارت های است که کمک خواهد کرد که آنها را به شغل جدید; edX گفت: آن را ارائه 30 درصد تخفیف در MicroBachelors برنامه برای دانش آموزانی که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر.

حتی قبل از coronavirus آمار ارائه دهندگان مختلف بودند ساخت یک فشار برای microcredentials. WGU و edX همکاری برای ایجاد این برنامه که در آن نلسون ثبت نام. BYU مسیر در سراسر جهان آنلاین spinoff از دانشگاه بریگهم جوان-آیداهو شده stackable مدرک کارشناسی را در همه افراد آن را ارائه می دهد. آن خواستار آنها را “گواهی برای اولین بار.”

چرا که دانش آموزان در این برنامه ها و دیگران مانند آن را برای اولین بار دریافت گواهی نامه یا گواهینامه در راه خود را به درآمد دیپلم یا لیسانس درجه است. طرفداران می گویند این روش می تواند کمک به نه تنها افرادی که نیاز به اعتبار سرعت را مجددا نیروی کار بلکه کاهش تعداد افرادی که ترک کالج قبل از اتمام.

“اگر شما طراحی شد [کالج] از ابتدا گفت:” BYU-مسیر در سراسر جهان رئیس جمهور کلارک گیلبرت “این است که چگونه شما می خواهم آن را انجام دهد.”

بیش از یک چهارم از دانش آموزان در متعارف کالج برنامه های ترک پس از سال اول خود را زمانی که مدرک هنوز هم به نظر می رسد intimidatingly دور. برای بسیاری از آن است; بیش از 40 درصد از لیسانس نامزدها نیست در پایان شش سال با توجه به ملی دانشجویی تهاتری مرکز تحقیقات که آهنگ این. این مرکز می گوید: 36 میلیون نفر کاهش یافته است و با هیچ درجه یا گواهی برای نشان دادن زمان خود را در کالج—اما اغلب با بدهی وام دانشجویی به بازپرداخت.

تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزان اجرا از پول و یا تجربه مشکلات شخصی که sidetrack و یا سرعت آنها را کاهش. دیگر آنها صرف در مدرسه بیشتر احتمال دارد آنها به ترک با هیچ اعتبار و در همه حال با وجود سرمایه گذاری خود را از زمان و پول است.

کسب اعتبار در راه فراهم می کند یک سری از پاداش است که ممکن است تشویق دانش آموزان باقی بماند. حتی اگر آنها نمی, آنها باید چیزی را که می تواند کمک به آنها را دریافت کنید و یا پیشرفت در یک کار است.

Agarwal تشبیه گرفتن مدرک لیسانس خود را در این راه جدید برای بالا رفتن از قله اورست توسط اولین پیاده روی به کمپ پایه در حدود 17000 پا و سازگار به ارتفاع قبل از تلاش برای رسیدن به قله است. درآمد اول که گواهی او گفت: مثل این است که رسیدن به کمپ اصلی; انباشته آنها را به یک مدرک لیسانس, مانند گرفتن به بالا.

زود بازده نشان می دهد دریافت پاداش در طول راه کمک می کند تا کنون تعداد محدودی از افرادی که در حال حاضر سعی microcredential برنامه های. نزدیک به 70 درصد از دانش آموزان racking تا صنعت گواهینامه در راه خود را از طریق edX/Western Governors stackable آن برنامه های خود را به پایان برساند درجه لیسانس را در عرض دو سال به دانشگاه می گوید. که در بخشی به دلیل آنها نیز 27 اعتبارات به طور متوسط قبلی برای آموزش و یا تجربه زندگی یکی دیگر از راه های بالا بردن سرعت دانش آموزان از طریق آموزش عالی که در دسترس است از تعداد فزاینده ای از کالج ها و دانشگاه ها.

این مفاهیم رمان اما نشانه هایی وجود دارد که کارفرمایان در حال پاسخ به آنها است. برخی از آنها تایید شده توسط شرکت به صورت حرفه ای ربط و یا ایجاد شده در همکاری با کسب و کار. بسیاری از گواهینامه های دانش آموزان کسب درآمد در طول راه از جمله در آن و مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در صنعت شناخته شده است.

در BYU-مسیر در سراسر جهان و مقامات وجود دارد, گزارش, بسیاری از دانش آموزان که رها کردن بین اولین و دومین سال کاهش یافته است بیش از 20 درصد به 14 درصد از 35 درصد از آنجا شروع گواهینامه اول برنامه.

“که در اوایل milestone—اوایل پیروزی است بنابراین انگیزه” گیلبرت گفت. “در حال حاضر آنها را در درک که چگونه آموزش و پرورش کار می کند. و اگر ما از دست دادن کسی که به جای اینکه ترک تحصیل آنها باید یک گواهی نامه. آن را به عنوان خوب به عنوان داشتن مدرک لیسانس خود را? نه. اما بهتر است از بودن ترک تحصیل? بله, آن است.”

که آنچه برایان Salazar تجربه کرده است. “این بسیار دلگرم کننده است هر زمانی که شما از عبور از یکی از گواهینامه آزمون” گفت: Salazar که در حال حاضر به دست آورده گواهینامه در آمازون AWS سیستم عملیات اجرایی آن مدیریت خدمات لینوکس و چندین صنعت دیگر ابر و شبکه افراد است.

این فناوری در, Carson City, نوادا, سالازار در حال حاضر رفته به جامعه کالج, اما او گفت که او تا به حال چند کار ارائه می دهد پس از گرفتن دیپلم. هنگامی که او شروع به کسب گواهینامه “من شروع به گرفتن بسیاری از ارائه می دهد” حتی بدون مدرک لیسانس او انتظار دارد که تا پایان این سال است.

نشان دادن مهارت های خود به کارفرمایان

گواهینامه و گواهی همچنین می توانید نشان می دهد کارفرمایان آینده نگر خاص مهارت های عملی دانش آموزان آموخته اند که به طور فزاینده مهم است که تنها 11 درصد از رهبران کسب و کار در یک نظرسنجی گالوپ به شدت مورد توافق است که فارغ التحصیلان دانشگاهی به حال مهارت های کسب و کار خود نیاز به. دو سوم از آمریکایی ها در یک بررسی مرکز تحقیقات پیو گفت که دانش آموزان در حال گرفتن مهارت های لازم برای محل کار. دانش آموزان احساس نمی آماده یا: تنها 41 درصد می گویند که آنها خود را در نظر بگیرید یا بسیار بسیار آماده برای حرفه خود یک McGraw-Hill بررسی یافت.

فارغ التحصیلی با یک یا بیشتر از گواهی و مدرک لیسانس خود را “توانایی برای نشان دادن کارفرمایان که شما یک وسعت دانش” گفت: کارن Elzey دانشیار مدیر اجرایی Workcred که تیم با دانشگاه ها برای اضافه کردن گواهی و گواهی نامه برای درجه لیسانس است.

در حالی که هر دو می توانند شامل یک stackable مدرک لیسانس و گواهی و گواهی نامه های مختلف هستند. یک گواهی نامه اعطا شده است توسط یک موسسه آموزشی پس از اتمام دوره تحصیلی; صدور گواهینامه است که توسط انجمن صنعت و یا یک اتحادیه به کسی است که به تصویب یک آزمون برای تایید است که او یا او تا به مهارت های لازم برای انجام یک کار خاص.

این تصادفی نیست که این موسسات دورترین همراه با stackable اعتبار nonconventional ، برخی از دانشگاه های سنتی می گویند آنها می خواهند به اضافه کردن آنها را بیش از حد, اما دیرینه شیوه های سخت برای تغییر.

برخی از دانشگاه ها در حال تلاش برای در آغوش این تغییر است. بسیاری از برنامه هایی که کمک به دانش آموزان کسب درآمد صنعت گواهینامه در زمینه های از جمله حسابداری و تولید است. سیستم دانشگاه گرجستان در ماه ژانویه راه اندازی شد آنچه در آن خواستار “nexus درجه”—گواهینامه است که اضافه کردن به مقطع کاردانی که پس از آن می تواند اضافه کردن به درجه لیسانس است. مالی و ثبت نام چالش های آنها در حال حاضر نیز در حال هل دادن کالج ها و دانشگاه ها به دنبال منابع جدید درآمد.

معمولی موسسات که در حال کار به آمده تا با stackable اعتبار شده اند آهسته الزامات اعتباربخشی گاه به گاه دانشکده مقاومت نیاز برای صدور گواهینامه و بخش دانشگاهی به همکاری و مشکل از توضیح روند به دانش آموزان آینده نگر.

“در واقعیت آن را اثبات یک کمی پیچیده تر از ما پیش بینی شده گفت:” شاری Garmise یک معاون ارشد رئيس جمهور از انجمن و زمین-گرنت دانشگاه و مدیر اجرایی ائتلاف شهری در خدمت دانشگاه. “اما مردم شروع به آن را دریافت.”

وجود دارد در حال رشد فشار در کالج ها و دانشگاه ها به سرعت روند تعبیه گواهینامه و گواهی به درجه لیسانس است. چرا که حتی قبل از coronavirus ایجاد مشکلات جدید برای آنها سنتی و موسسات آموزش عالی در حال حاضر به نظر می رسد به از دست دادن کسب و کار به آن سریعتر و ارزان تر اعتبار.

نزدیک به یک در 10 دانشجویان امروز کار تنها از سوی یک گواهی و بیشتر به دنبال گواهی یا دیپلم درجه از تحصیل نسبت به درجه لیسانس را از دانشگاه جورج تاون مرکز آموزش و نیروی کار ،

بیش از 670,000 گواهی اهدا شد در سال 2018 آخرین سال برای آن رقم موجود است از وزارت آموزش و پرورش—تا 117 درصد از سال 2000. که برش به بازار برای درجه لیسانس است که در حال حاضر رنج می برند از یک کاهش در تعداد از 18 تا 24 ساله.

و در حالی که مصرف کنندگان ممکن است به طور کامل درک stackable اعتبار بسیاری از آنها به طور فزاینده ای به رسمیت شناختن است که در برخی از زمینه های آنها می تواند افزایش درآمد با کوچکتر سرمایه گذاری از مدرک لیسانس. برای مثال کارگران با گواهی نامه در ساخت و ساز و دیگر یقه آبی معاملات اغلب بیش از هنرهای لیبرال و رشته های علوم انسانی با مدرک کارشناسی را از دانشگاه جرج تاون مرکز یافت می شود.

چند مایل از هندرسون در شمال لاس وگاس معلمان در فردریک دبلیو واتسون مدرسه ابتدایی نیز درآمد stackable اعتبار—در موضوعاتی مانند ارتباطات با استفاده از داده ها و ایجاد مهارت های رهبری. در اینجا نتیجه نهایی این است که حتی بیشتر مستقیم: هنگامی که آنها در پایان یک تعداد معینی از ساعت آنها دریافت $5,400 افزایش دهد.

معلمان استفاده می شود به نیاز به مدرک کارشناسی ارشد خود را برای دریافت کنید که دست انداز در پرداخت. اما کسانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را اغلب تمرکز بر نظریه و به نظر نمی رسد مربوط به آنچه اتفاق می افتد در کلاسهای درس گفت: مارگارت melissa stewart, یک چهارم-معلم کلاس داد که تا 12 واحد از درآمد او.

کوتاه تر اعتبار معلمان در حال حاضر درآمد هستند “بسیار متصل به آنچه ما انجام می دهیم” گفت: Tricia جوان که مرتب کلاس اول دبستان کلاس درس تزئین شده است با دانش آموزان تصاویر از حیوانات دریایی است. جوان به پایان رسید به اندازه کافی stackable اعتبارات برای به دست آوردن یک افزایش و در حال کار بر روی یکی دیگر از.

حتی با تضمین پاداش مالی, اما طول می کشد بسیاری از شخصی کمک رسانی برای کمک به معلمان به طور کامل درک این ایده گفت: برندا پیرسون مدیر آموزش حرفه ای برای Clark County انجمن آموزش و پرورش که در اداره برنامه است. “من فکر نمی کنم مردم واقعا می دانید چه stackable اعتبار هستند و در عین حال” او گفت:.

تغییر توجه زیادی به مهارت های حرفه ای نگرانی برخی از آموزش عالی کارشناسان.

نه کاملا به عنوان خوب به عنوان مدرک

گواهی های کوتاه مدت “می تواند یک نیروی مثبت در زندگی مردم گفت:” کریس گالاگر معاونت جهانی فرصت های یادگیری در دانشگاه و نویسنده کالج ساخته شده کامل: آموزش یکپارچه برای تقسیم جهان. اما پیشنهاد می آموزان به توقف قبل از رسیدن به مدرک لیسانس گالاگر گفت:—فقط به این دلیل آنها را دریافت کرده ام برخی از کوتاه مدت اعتبار برگ آنها را در یک مقایسه نقطه ضعف است.

چرا که دارندگان گواهی که توقف کوتاه از مدرک لیسانس خود را ممکن است از دست قابل ملاحظه ای بیشتر درآمد; نمونه فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی را کسب $1.19 میلیون بیش از عمر خود را در مقایسه با $855,000 برای کسی که با مدرک دیپلم و $580,000 برای یک فارغ التحصیل دبیرستان اقتصادی فکر می کنم تانک همیلتون پروژه محاسبه.

در مقایسه با کارگران که در پایان گواهی را تشکیل می دهند در مقایسه با متوسط $2,960 یک سال بیشتر به طور متوسط از کسانی که با دیپلم متوسطه با توجه به جامعه دانشگاه, مرکز تحقیقات در کالج معلمان دانشگاه کلمبیا. (این Hechinger گزارش تولید شده است که این داستان نیز قرار دارد در کالج معلمان.)

عمر درآمدها برای دارندگان گواهی مقایسه با کسانی که برای لیسانس گیرنده در دسترس نیست. برخی از تحقیقات از جمله از سیاست های عمومی فکر می کنم تانک سوم راه پیدا کرده است بسیار کمتر سود مالی از microcredentials که صنعت خبره تر از دیپلم یا لیسانس درجه است. ارزش برخی از گواهینامه ها نیز محو در طول زمان به عنوان خواسته های کار را تغییر دهید. و microcredential برنامه های چنین به عنوان یکی از جدید در نوشتن حرفه ای از طریق edX ارائه گواهی به معنای کمتر برای محل کار نسبت به انتقال به دیگری تعیین شده دانشگاه..

پشت در او صبحانه در Henderson, Nelson گفت: دوستان آغاز کرده اند به درخواست او در مورد stackable اعتبار مدل. منافع خود را در piqued است که او posted on Facebook چگونه بسیاری از گواهینامه های او در حال حاضر می خواهم به دست آورده در راه به او درجه.

“من فقط به حال انجام شده است که این برای یک سال و من تا به حال همه این مسائل است. آن را فقط منفجر ذهن من, بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن که” او گفت:. “به دختری که شاید نمی خواهید به پایان برساند و در حال حاضر به این درجه آن را نوعی شگفت انگیز است.”

این داستان در مورد microcredentials تولید شد توسط این Hechinger گزارشیک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای ما آموزش عالي عضویت در خبرنامه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>