بیش از 1000 تن از پلاستیک باران به غربی ما حفاظت از اراضی سالانه

Utah State University استاديار جانیس Brahney و تیم او با استفاده از با وضوح بالا و جوی رسوب داده ها و شناسایی نمونه microplastics و دیگر ذرات جمع آوری شده بیش از 14 ماه در 11 پارک های ملی و مناطق بیابانی. محققان شناسایی پلاستیک و پلیمر’ ترکیب برای شناسایی منابع پلاستیک ساطع شده به اتمسفر و مسیر حرکت آن و خرید اینترنتی. یافته های گزارش شده در ژوئن 12 موضوع علم مجله در مقاله, پلاستیک باران در مناطق حفاظت شده از ایالات متحده است.

“ما شوکه شده بودند در برآورد رسوب نرخ نگه داشته و در تلاش برای کشف کردن که در محاسبات ما اشتباه رفت” Brahney گفت. “ما پس از تایید از طریق 32 ذرات مختلف اسکن که تقریبا 4 درصد از جوی ذرات تجزیه و تحلیل از این مکان های از راه دور بودند مصنوعی پلیمرهای.”

جهان تولید 348 میلیون تن پلاستیک در سال 2017 و تولید جهانی نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. در ایالات متحده سرانه تولید زباله های پلاستیکی است که 340 گرم در هر روز است. انعطاف پذیری بالا و طول عمر را پلاستیک به خصوص مفید در زندگی روزمره اما این همان خواص منجر به مترقی تکه تکه شدن به جای تخریب در محیط زیست است. این “microplastics” شناخته شده است به جمع آوری فاضلاب در رودخانه ها و در نهایت جهان’ اقیانوس ها — و به عنوان Brahney تیم نشان می دهد که آنها نیز با تجمع در جو است.

“مطالعات متعددی اقدام به تعیین کمیت جهانی پلاستیکی چرخه اما غافل بودند از جوی اندام” Brahney گفت. “اطلاعات ما نشان می دهد پلاستیکی چرخه یادآور جهانی, چرخه آب, داشتن جوی اقیانوسی و زمینی طول عمر.”

این مطالعه به بررسی منبع و تاریخ زندگی هر دو مرطوب (باران) و خشک microplastic رسوب. شهرها و مراکز جمعیت داشت به عنوان منبع اولیه پلاستیک همراه با رسوب مرطوب, اما منابع ثانویه شامل توزیع مجدد microplastics دوباره قطرات از خاک یا آبهای سطحی.

در مقابل خشک رسوب پلاستیک نشان داد شاخص های دوربرد حمل و نقل و همراه بود با مقیاس جوی الگوهای. این نشان می دهد که میشوند به اندازه کافی کوچک به قطرات در جو به صورت متقابل قاره حمل و نقل.

این تیم زمینه و پرسنل آزمایشگاه استفاده می شود استریل نمونه برداری تجهیزات حفاظت شخصی و پروتکل های به حداقل رساندن ذرات آلودگی. بسیاری از پلاستیک سپرده در هر دو مرطوب و خشک نمونهها microfibers منابع از هر دو لباس و مواد صنعتی. حدود 30 درصد از ذرات روشن شد رنگ دانه های ریز صیقل اما نه کسانی که معمولا همراه با محصولات مراقبت شخصی, این دانه های ریز صیقل بودند بنفش و به احتمال زیاد برگرفته از رنگهای صنعتی و پوشش های. ذرات دیگر شد قطعاتی از قطعات بزرگتر از پلاستیک. این گزارش اشاره می کند: “این نتیجه همراه با توزیع اندازه از شناسایی پلاستیک و ارتباط جهانی در مقیاس الگوهای آب و هوایی نشان می دهد که پلاستیک انتشار منابع باید فراتر از ما, جمعیت مراکز و طریق خود را در طول عمر مارپیچی از طریق سیستم زمین.”

نتایج حاصل از این مطالعه برجسته منبع حمل و نقل و سرنوشت پلاستیک بر روی زمین سطوح و همچنین آلودگی از ما حفاظت محیط. بررسی هفتگی و ماهانه خشک نمونه از 11 سایت مجاز نویسندگان به تخمین می زنند که بیش از 1000 تن میشوند سپرده بر روی اراضی حفاظت شده در غرب ایالات متحده در هر سال معادل بیش از 123 میلیون بطری های پلاستیکی. متناوب 4 درصد از جوی ذرات شناسایی و جمع آوری شده از مکان های از راه دور بودند پلیمرهای پلاستیکی. این مقاله همچنین اشاره می کند که روشن و سفید ذرات شامل نمی شد زیرا آنها را برآورده نمی کنند محققان معیارهای بصری شمارش تحت بزرگنمایی .” ..پیشنهاد ما تخمین می زند از پلاستیک رسوب نرخ بر اساس تعداد محافظه کار است.”

از همه جا از microplastics در جو است ناشناخته عواقب organismal سلامت اما اندازه محدوده مشاهده شده بودند و در آن تجمع در بافت ریه است. علاوه بر این در حال انجام رسوب پلاستیک در مناطق بیابانی و پارک های ملی است که بالقوه برای نفوذ در این اکوسیستم از جامعه به ترکیب مواد غذایی وب سایت دینامیک.

“این در همه جا از microplastics در جو و پس از آن رسوب به کنترل از راه دور زمینی و محیط های آبی افزایش گسترده زیست محیطی و نگرانی های اجتماعی,” Brahney گفت. “شناسایی مکانیسم های کلیدی از پلاستیک انتشار به جو اولین گام در حال توسعه در مقیاس جهانی از راه حل است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی یوتا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de