محققان می دانند که مردم با انگیزه به گیاه خواری به دلایل مختلف — که رایج ترین در فرهنگهای غربی که سلامت محیط زیست و حقوق حیوانات. اما چگونه قانع کننده هستند این عوامل مختلف برای nonvegetarians?

دانشگاه کالیفرنیا در دیویس پژوهشگران گروه روانشناسی مورد بررسی 8,000 مردم از سنین مختلف و اقوام در دو زبان در هر دو ایالات متحده و هلند برای کمک به تعیین چرا nonvegetarians تصمیم به تبدیل شدن به گیاه خواری.

یک پارادوکس برای حمایت از تلاش های

نتایج نشان داد که انگیزه اصلی برای nonvegetarians به در نظر گرفتن که گیاهی است که سلامت محیط زیست و حقوق حیوانات انگیزه بودن کمتر رایج است. اما افرادی که بیشتر متعهد به یک رژیم غذایی گیاهی بودند و بیشتر با انگیزه های محیط زیست و یا حقوق حیوانات.

“شایع ترین دلیل از مردم می گویند آنها را در نظر بگیرید که گیاهی است که با سلامت مردم محور در درجه اول سلامت انگیزه ممکن است کمتر احتمال دارد برای پاسخ به گیاهی وکالت به طور کلی” گفت: Christopher J. Hopwood استاد روانشناسی و همکاری نویسنده این مقاله است. این باعث ایجاد یک چالش برای حمایت حرکات او گفت: چه انگیزه ای باید آنها هدف ؟

باید طرفداران خاص هدف قرار دادن گروه ؟

یک راه حل ممکن خواهد بود به هدف انگیزه های مختلف در گروه های مختلف از مردم است. محققان دریافتند که سلامت انگیزه بودند همراه با مطابقت با ایین ورسوم قراردادی و مردانگی در حالی که افرادی که استناد به محیط زیست و یا حقوق حیوانات انگیزه های تمایل به کنجکاو, باز, برای, تجربه, به احتمال زیاد به داوطلب و علاقه مند به هنر. بر اساس این نتایج حمایت از گروه های هدف می تواند انواع خاصی از مردم — شاید تبلیغ مزایای بهداشت و درمان در یک باشگاه ورزشی و یا خدمات کلیسا اما محیط زیست و یا حقوق حیوانات دیدگاه در یک موزه و یا کنسرت Hopwood گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس. Original نوشته شده توسط: کارن نیکوس-افزایش یافت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im