مادران اطمینان از فرزندان خود را به موفقیت از طریق epigenetics

پدر و مادر با تصویب ژن ها به همراه فرزندان خود که تجهیز آنها برای زندگی آینده خود را. در سال های اخیر تحقیقات نشان داده است که واقعیت این است که بسیار پیچیده تر است و پدر و مادر بانكدارى خیلی بیشتر از فقط ژن. یک مطالعه جدید نشان می دهد که فعال تغییرات اپی ژنتیک نیز گذشت از یک نسل به نسل بعدی است.

انسان مادران در رشد نوزادان در شکم های خود را برای نه ماه پس از زایمان ادامه دهید به صرف سال تربیت و پرورش فرزندان خود آموزش آنها را چگونه به انجام هر دو پایه و پیشرفته بقا وظایف. مگس میوه از سوی دیگر تخم که از چپ به توسعه خود را. این باعث می شود آنها به نظر می رسد مانند غیر مسئولانه پدر و مادر فقط ترک های جوان خود را. با این حال یک مطالعه جدید که توسط آزمایشگاه او اختر در موسسه ماکس پلانک از Immunobiology و اپی ژنتیک در فرایبورگ نشان می دهد که مگس میوه با مامان در واقع اطمینان از موفقیت فرزندان خود را با ارائه آنها را با یک کتابچه راهنمای دستور العمل برای زندگی کد گذاری عمیق در خود epigenomes.

از ژنوم به epigenome

ما وارث اطلاعات ژنتیکی از پدر و مادر ما کد گذاری شده در توالی DNA. اما حتی اگر تمام سلول در بدن انسان حاوی همان DNA آنها “اکسپرس” ژن مختلف به انجام توابع مختلف است. DNA است پیچیده در اطراف پروتئین هیستون تشکیل یک تکرار واحد به نام nucleosome. بسیاری از nucleosomes با ملحق شدن به یکدیگر به شکل “کروماتین” واقع در هسته همه سلول.

تغییرات اپی ژنتیک از جمله علاوه بر این از گروه شیمی به هیستونها منجر به تغییرات کروماتین سازمان است که می تواند ماشه یا ژن فعال سازی (“بیان”) یا ژن خاموش. Epigenetics در نتیجه نشان دهنده یک لایه اضافی از اطلاعات است که کمک می کند تا سلول ها به تعیین این که کدام ژن را فعال نمایید. با وجود مشترک ژنوم سلول در بدن ما بنابراین دارای متفاوت “epigenomes.”

بین نسلی انتقال اطلاعات از مادر

پدر و مادر جوانه سلولهای تخمک و اسپرم فیوز را یک ارگانیسم در طول لقاح. فکر شده است که اکثر اپی ژنتیک علائم پاک بین هر نسل است. این اپی ژنتیک تنظیم مجدد اجازه می دهد تا تمام ژن ها به عنوان خوانده شده دوباره برای هر فرد است. در حال حاضر دانشمندان از آزمایشگاه او اختر را کشف کردند که یک خاص هیستون اصلاح استیله هیستون H4 در 16 لیزین (H4K16ac در کوتاه) intergenerationally نگهداری از تخمک به جنین.

“H4K16ac یک اپی ژنتیک اصلاح است که به طور معمول در ارتباط با فعال شدن ژن. اما ما می دانیم که ژن ها نه در بیان یا تخمک یا در 3 ساعت اول از جنین ، این begs سوال: چه H4K16ac انجام در این مرحله اولیه می گوید:” او اختر. به بررسی عملکرد این هیستون علامت در اوایل پرواز, توسعه, تیم, انجام یک پانل از ژنوم گسترده تجزیه و تحلیل. آنها دریافتند که تعداد زیادی از DNA مناطق شد “مشخص” توسط H4K16ac در اوایل رشد و نمو مراحل قبل از شروع خود را ژن فعال سازی.

مادر اپی ژنتیک مشاوره ضروری است برای توسعه جنینی

اهمیت H4K16ac برای فرزندان آشکار شد که مادر موفق به انتقال این علامت به فرزندان او. دانشمندان طراحی آزمایش با استفاده از روش های ژنتیکی و ژن مگس برای حذف آنزیم مالیه از پرواز ، وزارت مالیه شناخته شده است به مسئول رسوب H4K16ac اصلاح.

زمانی که دانشمندان مورد مطالعه فرزندان که گذاشته شد بدون H4K16ac اطلاعات آنها دریافتند که ژن های مشخص شده توسط H4K16ac تحت شرایط عادی شد و در حال حاضر دیگر مناسب ابراز و خود را کروماتین سازمان بود به شدت مختل شود. اکثر جنین که موفق به دریافت مادری H4K16ac دستورالعمل پس از آن درگذشت از فاجعه بار رشدی نقص. “H4K16ac اتحاد آموزنده تابع در germline و ضروری است برای توسعه جنینی بعد از آن. آن است که تقریبا مانند مادر برگ یادداشت های چسبنده با دستورالعمل در مورد که در آن برای پیدا کردن مواد غذایی و یا کسانی که به تماس در مواقع اضطراری و بنابراین در زمانی که کودک در خانه به تنهایی برای اولین بار می گوید:” ماریا Samata اولین نویسنده از مطالعه.

درسهایی از مگس به انسان

“این واقعیت که پرواز مادران اطمینان از فرزندان خود را به موفقیت از طریق epigenetics حتی قبل از آنها تصور جذاب است نتیجه می گوید:” او اختر. محققان بعدی تبدیل به پستانداران و نشان داد که موش های نر نیز تصویب H4K16ac هیستون اصلاح به فرزندان از طریق خود تخمکهای. این برد جذاب امکان که انسان نیز ممکن است استفاده از H4K16ac از مادر به عنوان یک “طرح” را برای موفقیت و نمو. آیا این مورد و چه اطلاعات این طرح ممکن است رمز باز هستند سوال برای تحقیقات آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im