موش و انسان حرکات چشم به اشتراک گذاری مهم شباهت

در یک مطالعه منتشر شده امروز در زمان زیست شناسی, Arne Meyer جان اوکیف و جاسپر Poort با استفاده از یک سبک چشم-سیستم ردیابی متشکل از مینیاتوری دوربین های ویدئویی و سنسور حرکت به رکورد سر و حرکات چشم در موش بدون محدود کردن حرکت یا رفتار. اندازه گیری ساخته شد در حالی که حیوانات انجام شده ناتورالیستی بصری رفتارها از جمله تعاملات اجتماعی با دیگر موش و بصری ردیابی شیء. در حالی که چشم در انسان به طور معمول با هم حرکت در همان جهت کسانی که در موش اغلب نقل مکان کرد و در جهت مخالف. اگر چه انسان نیز به چشم جنبش بدون سر جنبش برای مثال در هنگام خواندن یک کتاب مطالعه نشان داد که ماوس حرکات چشم همیشه وابسته به جنبش سر.

پژوهشگران دو نوع ماوس حرکت چشم همراه به سر جنبش با توابع مختلف: سر شیب جبران خسارت ” و “saccade و متمرکز’ حرکات چشم. سر شیب جبران’ اجازه می دهد تا موش برای حفظ مداوم از جهان جبران کند تغییرات در شیب و نتایج در دو چشم در حال حرکت در جهت مخالف است که به طور معمول مشاهده شده در انسان است. ‘Saccade و متمرکز’ حرکات چشم اجازه می دهد تا حیوانات به ثبات نظر خود را در سریع سر چرخش و تغییر نگاه خود را در جهت چرخش سر. این saccade و متمرکز’ حرکات شبیه به آن دیده می شود در انسان ها و میمون ها که اغلب نمونه محیط زیست خود را با یک دنباله از تصاویر ثابت (تمرکز) و در نتیجه دو چشم در حال حرکت در همان جهت. ‘متمرکز’ حرکات چشم نگه داشتن جریان اطلاعات بصری ثابت در حالی که ‘saccade جنبش اجازه می دهد که حیوانات به انتخاب مربوط به اطلاعات بصری را به تمرکز بر روی.

ماوس یک گونه مهم برای کمک به درک چگونگی عملکرد مغز انسان عملکرد. اولین سازمان و عملکرد موس و مغز انسان در بسیاری جهات شبیه است اگر چه وجود دارد نیز مهم است تفاوت. دوم, دانشمندان می توانند با استفاده از منحصر به فرد ژنتیکی ابزار تحقیق در موش ها به مطالعه مدارهای مغز در یک سطح از جزئیات نیست و ممکن است در دیگر پستانداران. دانشمندان با استفاده از ابزار ژنتیکی در موش به مدل مغز انسان و اختلالهای.

رویکرد سنتی به تحصیل در رشته بینایی در انسان و میمون ها و موش ها شامل مهار جنبش سر. در حالی که این امر تفسیر داده ها و اجازه می دهد تا محققان به استفاده از یک طیف وسیع تری از تجربی و روش اندازه گیری آن شده است معلوم نیست که آیا این نتایج می تواند کلی به رفتارهای طبیعی که در آن هر دو سر و چشم رایگان به حرکت می کند. درک این که چگونه موش بصری نمونه محیط اطراف خود نیز بسیار مهم است به بیشتر فاصله بین چشم انداز و جهت یابی, ناوبری است که به طور سنتی مورد مطالعه در حال حرکت آزادانه جوندگان.

این تحقیقات تایید با استفاده از موش برای مطالعه جنبه های مهم چگونه انسان را انتخاب کنید ویژگی های بصری است که مهم ترین برای جهت یابی و تصمیم گیری. این فرایند بصری است که اختلال در شبکه عصبی و اختلالات عصبی از جمله اسکیزوفرنی و بیماری آلزایمر و سکته مغزی. این اختلالات در حال حاضر دشوار است برای درمان و استفاده از موش برای مدل این شرایط اجازه خواهد داد که دانشمندان به مطالعه در زمینه مکانیسم مغز برای کمک به شناسایی و توسعه درمان های جدید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Sainsbury خوش آمدید مرکز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im