موس مغز دیده می شود در بی سابقه 3D جزئیات با تشکر از جدید روش رنگ آميزي

دانشمندان با تصویربرداری مغز موش با روش رنگآميزی است که می تواند تصویر چهار تا اهداف مولکولی در یک بار (سه هدف بالا نشان داده شده است).

RIKEN/Creative Commons

دانشمندان در حال مطالعه مغز و دیگر ارگان ها و تومورهای سرطانی به مدت طولانی تلاش برای به دست آوردن دقیق 3D نمایش ها از داخل خود را به پایین به سطح رگ های خونی و سلول های نوع. اما تولید چنین تصاویری است که وقت گیر و دشوار است. در حال حاضر پیشرفت های چشمگیر به یک 3D تکنیک تصویربرداری می تواند به فاش کردن اجزای داخلی از تمام ارگان ها و یا حتی حیوانات در یک روش ساده محققان گزارش این هفته است. بافت های جدید رنگ آمیزی پروتکل تلفن همراه اجازه می دهد سطح تجزیه و تحلیل در جزئیات بی سابقه ای; آن می تواند کمک به تلاش های تحقیقاتی در علوم اعصاب رشد و تکاملی زیست شناسی و ایمونولوژی و آن را می تواند اثبات مفید در تشخیص برخی از انواع سرطان و مطالعه آسیب بافت مغز پس از مرگ است.

به تصویر نمونه های بیولوژیکی در 3D محققان اساسا دو گزینه های اصلی: می توانید آنها را برش بافت به مقاطع نازک و با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری برای بازسازی کل نمونه و یا آنها می توانند ارائه بیولوژیکی بافت شفاف و با استفاده از مواد شیمیایی ویژه ای است که اجازه می دهد تا محققان نمای داخلی آن با ميکروسکوپ نوری. به تشخیص انواع مختلف سلول محققان به طور معمول رنگ آمیزی بافت توسط خیساندن آنها در یک ترکیب از رنگ و مواد شیمیایی. اما گرفتن رنگ آمیزی رنگ به نفوذ در ارگان ها و نمونه های بزرگ ثابت شده است دشوار است.

برای مقابله با این مشکل محققان در مرکز RIKEN برای Biosystems پویایی پژوهش شناسایی یک ژل که از نزدیک شبیه خواص فيزيکوشيميايی از اعضای بدن که دچار بافت پاکسازی روند. شروع با شبیه سازی های کامپیوتری و بعد با تست های آزمایشگاهی, تیم بهینه سازی خیساندن راه حل متوسط رنگ و آنتی بادی غلظت مواد افزودنی شیمیایی و خواص الکتریکی برای تولید بهترین رنگ آميزي و تصویربرداری نتایج. آنها سپس آزمایش روش خود را با بیش از دو دوجین معمولا استفاده می شود رنگ و آنتی بادی بر روی ماوس و marmoset مغز است.

اسکن از کل مغز موش و یک نیمکره از یک marmoset مغز—ارائه شده به صورت 3D با استفاده از ورق نور ميکروسکوپ—نشان داد که شباهت بین دو حیوانات’ عصبی عروقی سیستم نشان دادن استفاده از این سیستم برای آناتومی مقایسه ای این گزارش این هفته در طبیعت ارتباطات. آنها همچنین نشان داد که آنها می تواند به طور همزمان رنگ و تصویر چهار تا اهداف مولکولی در مغز موش یک شاهکار است که “هرگز گزارش قبل از, می گوید:” Ludovico Silvestri از اروپا آزمایشگاهی به صورت غیر خطی طیف سنجی بود که درگیر در تحقیق ،

این تیم همچنین با استفاده از آن تکنیک به تصویر کل یک نوزاد marmoset و کوچک مغز انسان نمونه—چیزی که می تواند یک روز منجر به فهم جدیدی از تومورهای جامد و بیماری های عصبی. این تیم می گوید رویکرد خود را برای بهینه سازی رنگ آمیزی می توان به تکنیک های دیگر برای پیشبرد تمام زمینه تصویربرداری 3D.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im