حرکت فراتر از انحصار با هیئت مدیره بازی برای خسته

کسانی که کلاسیک شما پایین کشیده از گنجه بودند سرگرم کننده برای دو ماه اول. در اینجا چهار گزینه های تازه برای لذت بردن از در حالی که شما صبر کنید برای جهان به بازگشایی شده است.
بیش از حد بسیاری از Poops

آسان برای یادگیری و دشوار به کارشناسی کارشناسی ارشد این بازی کارت (در بالا نشان داده شده) شما را تشویق می کند به جمع آوری گربه شایان ستایش است که سپرده های پلاستیکی کوچک “pooples” به صاحب خود را از جعبه بستر در هر دور. برای برنده شدن شما نیاز به ذخیره کردن felines, اما نه بیش از حد بسیاری از—درست مثل در زندگی واقعی داشتن بیش از 10 poops در جعبه بستر به معنی شما از دست دادن. با هر یک به نوبه خود شما می توانید به دست آوردن بیشتر گربه یا offload خود را pooples به شخص دیگری جعبه بستر برای برخی واقعا شعارهاى backstabbing. (2 تا 6 بازیکن سنین 7+)
$20

همه گیر میراث: فصل 1

کلاسیک 2008 مدیره بازی همه گیر مورد استفاده در کل دنیا در معرض خطرمانند مکانیک. این عاقبت ارائه می دهد پیچ و تاب و قرار می دهد که بازیکنان به اقدام نزدیک تر است. این ساختار مانند یک سریال تلویزیونی, بازیگران خستگی ناپذیر کارکنان مراقبت های بهداشتی در تلاش برای سرکوب مرگبار جهانی همه گیر. (بیش از حد به زودی؟) هر دور از بازی زیر یک قسمت است که بخشی از یک بزرگتر “فصل”. تغییرات خود را به شخصیت های روحی و بیماری رفتار و کمک به شکل دادن به قسمت بعدی. همه گیر میراث سرگرمی شما می توانید مصرف در بخش و یا شراب خواری در یک روز ماراتن—درست مثل مورد علاقه خود را Netflix درام. (2 تا 4 بازیکن سنین 13+)
$70

Bluebeard عروس

این بازی نقش آفرینی می رود فراتر از معمولی سیاه چال تعمق. Bluebeard عروس بررسی جنسیت, ضربه, قتل, رمز و راز و از این منظر تنها-همسر از هیولا grimm’s fairy tale شخصیت. هر بازیکن دارد در جنبه های مختلف از او روان—Animus, افسونگر, مادر, باکره, و جادوگر. با هم این تیم کار می کند برای حفظ عروس زنده (و سالم) آن را به عنوان سرگردان از یک اتاق به اتاق در مرگبار شوهر جدید عمارت. شگفتی و وحشت در خفا انجام دادن در پشت هر درب. (3 تا 5 بازیکن در سنین 18+)
$50

Thornwatch

به انجمن خوش آمدید the endless عمیق از جنگل خالی از سکنه Eyrewood. با هم بازیکنان کشف آن تیره vales به عنوان حزب احاطه توسط باستان شر ممنوع سحر و جادو و غول کلاغ. Thornwatch غنی و وسیع تجربه با عناصر نقش بازی کردن مانند شخصیت های که در سطح بالا و جمع آوری اقلام موجودی. هر جلسه خود را در تلاش است که بخشی از یک داستان دیگر قوس. هیئت مدیره نیست فقط یک هیئت مدیره; شما آن را غیر روحانی متفاوت برای هر تلاش با استفاده از کاشی های مصور مانند پانل در یک رمان گرافیکی. آنها به زیبایی کشیده شده اما تا بسیار کمی از فضا به عنوان شما را بیشتر به مبارزات انتخاباتی. به طور متوسط Thornwatch جلسه می توانید با پر کردن یک تا سه قرنطینه ساعت. (3 تا 6 بازیکن سنین 14+)
$75


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.

بیشتر اخبار فناوری را با ما ابزار آزمایشگاه پادکستدر دسترس در iTunes و Spotify در.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im