جنبش مطالعه قابل توجهی می تواند در کمک به درک مغز توانبخشی

مغز انسان توانایی به یاد یک جنبش است که به طور قابل توجهی تحت تاثیر ویژگی های قبلی اقدامات آن را آموخته بود با یک مطالعه جدید نشان داده است.

تحقیقات رهبری در دانشگاه پلیموث کاوش چگونه مجزا قبل از اقدامات تحت تاثیر قرار توانایی فرد برای انجام برخی از حرکات ساده مربوط به مثلا رسیدن به گرفتن یک توپ و یا نوشیدن یک فنجان قهوه است.

آن نشان داد که قبل از بصری و فیزیکی حرکات اعمال تأثیرات مختلف در اثر یک عمل خاص اما قدرت نفوذ بستگی به شباهت خود را به وضعیت که در آن آموخته بود.

چنین فیزیکی واقعی جنبش تا به حال به مراتب تاثیر بیشتری در موفقیت هر عمل از صرف مشاهده حرکت که نشان می دهد این است که به دلیل زمان طولانی گرفته شده برای مغز به پردازش بصری به عنوان یک حرکت فیزیکی.

دانشمندان بر این باورند که گام مهمی در درک چگونه مغز کنترل موتور توابع است که می تواند بخصوص برای کسانی که کار در توانبخشی و کمک به مردم برای بهبود پس از شرایط عصبی.

در آن نشان می دهد که بسیار سازگار سرب در حرکات با همان فاصله و مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به بهترین شکل ممکن یاد ماهر عمل است.

تحقیقات منتشر شده در مجله PLOS ONEدیدم دو گروه از مردم خواست برای تکمیل یک وظیفه جنبش پس از اینکه در معرض یک سری از های مختلف فیزیکی و بصری باعث.

آن منجر شد توسط Dr Ian, Howard, دانشیار محاسباتی علوم اعصاب در دانشگاه پلیموت, دانشکده مهندسی محاسبات و ریاضیات با همکاران پروفسور دیوید فرانکلین و دکتر Sae فرانکلین در دانشگاه فنی مونیخ آلمان است.

دکتر هوارد قبلا انجام تحقیقات نشان می دهد که سازگار backswing بسیار مهم در کمک به مردم ورزش تولید نتایج مطلوب در حالی که پیگیری از طریق انجام و پس از تکمیل یک عمل دارای تأثیر قابل توجهی در حدی که مهارت های جدید به دست آورد.

صحبت در مورد آخرین تحقیقات او گفت: “ما در زندگی روزمره ما اغلب آنچه به نظر می رسد مانند اقدامات ساده اما در واقع متشکل از پیچیده و متصل حرکات. نوشیدن یک فنجان قهوه برای مثال شامل مغز دانستن که در آن جام حذفی است و برای رسیدن به آن آوردن آن را به دهان ما و سپس نوشیدن آن در یک کنترل از راه. مغز ما تبدیل به روت برای انجام این کار در طول زمان اما درک این که چگونه و چه چیزی ممکن است تحت تاثیر قرار توانایی خود را برای انجام این کار چیزی است که دانشمندان در تلاش برای کشف کردن برای بسیاری از سال است.

“یافته های ما نشان می دهد که فاصله و سرعت و مدت حرکات به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار چگونه ما به خاطر حرکات متفاوت است. اعتقاد ما آن است که مهم است برای کسانی که در تلاش برای درک چگونگی عملکرد مغز. اما, آن است که به ویژه مهم برای کسانی که مشغول به کار در توانبخشی و سایر رشته های مشابه کمک به مردم برای بهبود یافتن از شرایط عصبی. این نشان داد که سرب در حین آموزش باید مطابق و مشابه منجر شود-در طول استفاده های بعدی.”

برای مطالعه به شرکت کنندگان آموخته است که برای جبران یک حلقه نیروی زمینه با استفاده از یک نقطه به نقطه حرکت وظیفه. بخش اول بود یا منفعل سرب در جنبش و یا بصری سرب در جنبش (مشاهدات یک حرکت مکان نما).

شرکت کنندگان ساخته شده این جنبش دوم خود را در یک حلقه میشه. حلقه زمینه تحت فشار قرار دادند و دست خود را در جهت عمود بر حرکت متناسب با سرعت خود را از جنبش. پس از آنها آموخته به حرکت به طور معمول دوباره در حلقه زمینه مدت و فاصله از سرب در حرکت بودند گاهی اوقات تغییر کرده است.

این به طور قابل توجهی تحت تاثیر عملکرد خود را در حلقه, میدان, و در واقع, برخی از سرب در مدت زمان و مسافت تقریبا حذف اثر قبلی آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر