Cinemark در تلاش است برای برنامه ریزی برای یک ماه جولای بازگشایی و AMC Theatres می تواند رو به ورشکستگی به عنوان همه گیر نگه می دارد و از مخاطبان دور است.

سلام و خوش آمدید به نسخه امروز از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف ما به دنبال در تئاتر زنجیر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید تلماسه سازگاری و جدید Mandalorian مجموعه مستند. بیایید شیرجه رفتن.

Cinemark در حال برنامه ریزی برای بازگشایی آن تئاتر جولای 1

اگر شما مانند ما از دست رفته سینما در طول coronavirus-ضروری خانه ماندن ما باید برخی از اخبار خوب: Cinemark در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی آن تئاتر. در مهلت شرکت CFO و اهسته بازمزمه ادا کردن شان قمار گفت: سرمایه گذاران و تحلیلگران در چهار شنبه کنفرانس تلفنی است که این طرح به “رمپ” به بازگشایی برخی از نقاط ژوئیه 1. به دلیل تاثیر Covid-19 متفاوت با منطقه قمار گفت: reopenings می تواند اتفاق می افتد در یک دولت توسط دولت یا بخش-های-شهرستان بر اساس. آن را نیز ممکن است که کسانی که تئاتر را نمی خواهد باز به صورت معمول خود را ساعت یا در طول تمام روزهای هفته.

مدیر عامل شرکت علامت Zoradi همچنین اشاره کرد که برای اولین بار دو هفته تئاتر ممکن است نشان می دهد فیلم های قدیمی تر پس از حضور و غیاب می تواند کم است. امید است که در بسیاری از نقاط خواهد بود و در حال اجرا برای جولای 17-19 آخر هفته هنگامی که کریستوفر نولان در فیلم جدید شعار میله میله برای باز کردن.

در ضمن, AMC Theatres است و رو به ورشکستگی تحلیلگران می گویند

به عنوان Cinemark تلاش می کند به نمودار یک مسیر رو به جلو, AMC Theatres زنجیره ای است که رو به آینده تیره و تار. با توجه به گزارش در انواعتحلیلگران مالی فکر می کنم آن را به احتمال زیاد این شرکت نیاز به فایل برای ورشکستگی و کاهش AMC سهام از “خنثی” به “فروش”. “بر اساس دیدگاه ما این است که تئاتر بسته خواهد شد حداقل تا ماه اوت و باور ما این است که AMC فاقد نقدینگی به شناور باقی می ماند تا آن زمان ما انتظار داریم که این شرکت به زودی در مواجهه با تشکیل پرونده برای ورشکستگی” MKM همکاران تحلیلگر اریک هندلر نوشت: در گزارش هفته گذشته است. AMC هندلر نوشت: به اندازه کافی پول و اعتبار به ماندن مایع تا ماه ژوئن یا ژوئیه اما آن “است که در این نمایشگاه شرکت ما با حداقل انعطاف پذیری مالی.”

در اینجا خود را نگاه برای اولین بار در جدید تلماسه

همانطور که می دانید ورود مدیر Denis Villeneuve ساخت دو بخش اقتباسی از فرانک هربرت افسانه ای sci-fi رمان تلماسه. در حال حاضر دوستان ما در Vanity Fair اول-نگاهی به فیلم جدید که ستاره تیموتی Chalamet به عنوان پل Atreides اسکار آیزاک به عنوان دوک لتو Atreides, Zendaya به عنوان Chani و ربکا فرگوسن و خانم جسیکا. این مجله همچنین دارای برخی از جزئیات بیشتر در مورد چگونه وینو طرح را در سال 1965 رمان به مدرن و روز. “تپه این کتاب نوشته شده بود در قرن 20″ گفت: VF. “این یک دور پرتره از واقعیت از نفت و سرمایه داری و بهره کشی از overexploitation—از زمین است. امروز همه چیز فقط بدتر است. این یک coming-of-age story اما همچنین یک فراخوان برای اقدام برای جوانان است.” اتمام داستان و عکس های جدید در اینجا.

دیزنی خواهد شد+ درجه یک Mandalorian مستند برای روز جنگ ستارگان

آیا تا کنون فکر چگونه به Mandalorian بود ساخته شده است ؟ خوب شما برای پیدا کردن! دیزنی اعلام کرد که دیروز در روز جنگ ستارگان—با نام مستعار مارس چهارم—جریان آن خدمات هوایی جدید در هشت بخش مستند با عنوان دیزنی گالری: Mandalorian. این سری خواهد شد نگاه در روند فیلمسازی جورج لوکاس ” میراث بازیگران نشان می دهد VFX تکنولوژی نمره و اثرات عملی (کودک Yoda!) پشت این Mandalorian. “دیزنی گالری: Mandalorian فرصتی است برای طرفداران نشان می دهد یک نگاه به درون و دیدن دیدگاه های مختلف و شاید درک بیشتری از چگونگی این Mandalorian گرد هم آمدند و برخی از فوق العاده با استعداد همکاران در سراسر فصل 1″ فاورو در بیانیه ای گفت. “ما تا به حال تجربه ساخت نشان می دهد و ما به دنبال به جلو به اشتراک گذاری آن را با شما.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de