جدید تحقیقات بالینی مطالعه توسط دکتر مرجان رفیعی و دکتر Taufik Valiante از Krembil موسسه مغز در تورنتو غربی بیمارستان بخشی از دانشگاه شبکه بهداشت و درمان پیدا کرده است که موتزارت ترکیب ممکن است باعث کاهش فرکانس تشنج در بیماران مبتلا به صرع.

نتایج حاصل از این پژوهش مطالعه “قافیه و ریتم موسیقی در صرع” اخیرا منتشر شده در مجله بین المللی بیماری صرع باز. به نظر می رسد در اثر موتزارت ملودی “سونات برای دو پیانو in D Major, K. 448” در کاهش تشنج در مقایسه با دیگر محرک شنوایی — یک درهم نسخه اصلی موتزارت ترکیب مشابه با ویژگی های ریاضی اما حوصلگی به صورت تصادفی و فاقد هر گونه rhythmicity.

“در گذشته 15 تا 20 سال ما آموخته زیادی در مورد چگونگی گوش دادن به یکی از موتزارت ترکیب در افراد مبتلا به صرع به نظر می رسد برای نشان دادن یک کاهش در فرکانس تشنج می گوید:” دکتر مرجان رفیعی نویسنده سرب در مطالعه است. “اما یکی از سوالاتی است که هنوز هم نیاز به پاسخ بود که آیا افراد نشان می دهد مشابه کاهش در فرکانس تشنج با گوش دادن به یکی دیگر از محرک شنوایی — یک قطعه کنترل — به عنوان در مقایسه با موتزارت.”

محققان استخدام 13 نفر برای شرکت در این رمان سال-مطالعه طولانی. پس از سه ماه از پایه دوره نیمی از بیماران به گوش سونات موتزارت یک بار در روز به مدت سه ماه و سپس روشن به درهم نسخه برای سه ماه. دیگران شروع مداخله با گوش دادن به درهم نسخه برای سه ماه پس از آن تغییر به گوش دادن روزانه از موتزارت.

بیماران نگهداری می شود “خاطرات تشنج” به سند خود فرکانس تشنج در طول مداخله. داروهای خود را نگه داشته بودند بدون تغییر در طول دوره مطالعه.

“نتایج ما نشان داد گوش دادن روزانه به اولین جنبش موتزارت K. 448 همراه بود با کاهش فرکانس تشنج در افراد بالغ مبتلا به صرع می گوید:” دکتر رفیعی. “این نشان می دهد که روزانه موتزارت گوش دادن را می توان به عنوان یک مکمل درمانی گزینه برای کاهش تشنج در افراد مبتلا به صرع.”

صرع شایع ترین اختلال جدی عصبی در جهان تحت تاثیر قرار حدود 300,000 کانادایی و 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

بسیاری از تجربه تشنج ناتوان کننده. درمان است که اغلب یک یا بیشتر داروهای ضد تشنج. اما برای 30 درصد از بیماران این داروها موثر هستند در کنترل تشنج خود.

“به عنوان یک جراح من لذت بردن از دیدن افراد بهره مند از عمل جراحی با این حال من هم خوب می دانم کسانی که برای آنها جراحی یک گزینه نیست و یا کسانی که سود از عمل جراحی, پس, ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود علائم کنترل و بهبود کیفیت زندگی برای افراد مبتلا به صرع می گوید:” دکتر Taufik Valiante نویسنده ارشد این مطالعه و مدیر برنامه صرع جراحی در Krembil موسسه مغز در UHN و همکاری مدیر CRANIA.

“مثل همه تحقیقات ما را بالا می برد بسیاری از سوالات است که ما هیجان زده به ادامه پاسخ با تحقیق بیشتر و حمایت از جامعه به صرع.”

در حالی که این نتایج امیدوار کننده گام بعدی این است که برای انجام مطالعات بزرگتر با بیشتر بیماران بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net