مولتیپل اسکلروزیس (MS) یک مترقی اختلال مزمن است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله به سیستم عصبی مرکزی و در نتیجه چند عوارض جانبی از بی حسی و خستگی و اختلال در سخنرانی به از دست دادن کنترل عضلات و چشم انداز. وجود دارد هیچ درمان قطعی برای MS; درمان با تمرکز بر مدیریت علائم و کاهش پیشرفت.

به عنوان یک نتیجه توانایی به دقت ارزیابی میزان MS مربوط به از کار افتادگی و بیماری پیشرفت مهمی در درمان موثر. در یک مطالعه جدید منتشر شده در فوریه 26, 2020 آنلاین شماره از تازههای بالینی و ترجمه مغز و اعصاب, یک تیم بین المللی از دانشمندان به رهبری محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان Diego دانشکده پزشکی توصیف جدید چند سنسور ابزاری است که اقدامات تغییرات ظریف در بيماران مبتلا به MS اجازه می دهد پزشکان به دفعات بیشتر و با سرعت بیشتری پاسخ به تغییرات در علائم یا وضعیت بیمار.

“ما در حال حاضر عدم اعتماد اقدامات ظریف MS ناتوانی پیشرفت بیش از زمان کوتاه فواصل گفت: ارشد نویسنده مطالعه جنیفر گور, MD, دکترا, متخصص مغز و اعصاب در UC سان دیگو بهداشت و استاد علوم اعصاب در دانشگاه سان Diego دانشکده پزشکی.

“برای مثال بیمار ممکن است به ما بگویید که او دیگر نمی تواند بازی پیانو اما ما 150 سال بالین عصبی امتحان تکنیک نمی تواند تعیین کمیت این. در استاندارد کارآزمایی بالینی این بیمار خواهد بود دارای ثبات و پیشرفت نیست. توسعه ابزار است که می تواند ضبط MS پیشرفت قابل اعتماد در شش تا 12 ماه به جای سه تا پنج سال خواهد درایو سریع تر توسعه مواد مخدر به صورت ناتوان کننده ترین اشکال از خانم”

MS تاثیر می گذارد حدود 1 میلیون نفر در ایالات متحده و 2.5 میلیون در سراسر جهان. علت آن ناشناخته است اما این بیماری که به طور معمول به نظر می رسد بین سنین 20 و 40 در زنان شایع تر است. MS یکی از شایعترین علل تروما ناتوانی در میان جوانان و بزرگسالان میانسال.

سنتی ارزیابی کارشناسی ارشد شامل دوره بالینی امتحانات که ممکن است تنها تولید عملی یافته ها در طی چند سال. وجود دارد هیچ ابزار برای اندازه گیری های کوچکتر بیشتر تغییرات ظریف در این بیماری که ممکن است رخ دهد در فواصل کوتاه تر.

دستگاه جدید استخدام ترکیبی از سنسورها مانند شتاب سنج ژیروسکوپ و الکتروميوگرافی سطحی (که records nerve impulses الکتریکی با استفاده از الکترود قرار داده شده بر روی پوست) شده اند که repurposed از تجاری استفاده می کند.

“استفاده از چند سنسور اجازه می دهد تا برای استفاده از مکمل داده ها-انواع است که می توان برای یک مطلب جامع از جنبش” گفت: گور. “انواع سنسور های ما استفاده می شود به طور گسترده ای در دسترس در سخت افزار های مختلف محصولات است. ما با استفاده از یک محصول است که می تواند خریداری شده در آمازون و در اصل برای بازی و دیگر, کنترل حرکت, وظایف. مراحل مهم در کار ما درگیر پردازش داده ها و تجزیه و تحلیل از جمله استفاده از هوش مصنوعی استفاده کرد.”

این دستگاه شامل پوشیدن یک سنسور-لادن باند روی ساعد یا گوساله و سپس تکمیل 20 انگشت و یا پا شیپور خاموشی. داده ها به صورت بی سیم به یک کامپیوتر دریافت در زمان واقعی است. روش تکرار در هر چهار اندام بیمار و طول می کشد کمتر از پنج دقیقه.

“یک مزیت بزرگ است که استفاده بالقوه غیر کارشناسان و حتی غیر پزشکان از جمله دستیاران پزشکی و یا تحقیقات هماهنگ کننده” گور گفت. محققان در حال حاضر در حال آماده شدن برای انتشار طولی تجزیه و تحلیل نشان دادن دستگاه حساسیت به درون بیمار تغییرات در طول زمان کوتاه دوره. پس از آن مراحل عبارتند از: اعتبار سنجی در چند سایت مطالعه و توسعه تجاری درجه نرم افزار اجازه می دهد تا گسترده تر انتشار.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. Original نوشته شده توسط اسکات LaFee. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im