چندمقياسی محصول مدل سازی تلاش مورد نیاز برای ارزیابی انطباق تغییرات آب و هوایی

محصول مدل سازی ضروری است برای درک چگونه به امن عرضه مواد غذایی به عنوان سیاره سازگاری با تغییر آب و هوا. بسیاری از زمان, محصول, مدل های تمرکز در شبیه سازی رشد محصول و عملکرد در زمینه مقیاس اما عدم ژنتیکی و فیزیولوژیکی داده که ممکن است مانع دقیق تولید و ارزیابی اثرات زیست محیطی در مقیاس های بزرگتر.

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله طبیعت, گیاهان, محققان شناسایی یک سری از چندمقياسی و چند رشته ای قطعات-از محصول ژنتیک به جهانی عوامل — که بسیار مهم است برای پیدا کردن با محیط زیست راه حل های پایدار برای امنیت غذایی.

بسیاری از محصول مدل تمرکز بر درک ویژگی های گیاه مانند برگ اندازه بازی به عملکرد محصول در زمینه مقیاس محققان گفتند. “مدل سازی در این مقیاس بسیار مهم است اما ما می خواهم به ترکیب اطلاعات از ژن به سلول و منطقه ای-به-مقیاس جهانی داده ها به مدل سازی چارچوب” سعید بن پنگ, یک دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign پژوهشگر فوق دکترا و شرکت سرب نویسنده.

این مطالعه شناسایی قطعات است که می تواند کمک به ایجاد یک مطلب آموزنده مدلسازی چارچوب است. “چندمقياسی مدلسازی کلیدی برای ارتباط طراحی تغییر آب و هوا استراتژی های انطباق برای محصول و زمینه مدیریت با مقیاس ارزیابی انطباق با تاثیر بر تولید محصول, محیط زیست, آب و هوا و اقتصاد” پنگ گفت.

این مطالعه خواستار نمایندگی بهتر از فيزيولوژيک از محصولات کشاورزی به آب و هوا و محیط زیست عوامل استرس زا-مانند خشکسالی بارندگی های شدید و ازن آسیب می رساند. “بسیاری از فرایندهای فیزیولوژیکی خواهد بود مهم برای شبیه سازی رشد محصول تحت تنش خشکی با دقت” پنگ گفت. مثالها عبارتند از آب در حال حرکت از خاک به گیاه به فضای رانده شده توسط تاج تعادل انرژی, او گفت:.

“ما همچنین باید شامل یک نمایش بهتر محصول مدیریت” پنگ گفت. “خواهد بود که بسیار مهم برای ارزیابی هر دو محصول تولید و پایداری محیط زیست و همچنین مبادلات خود را.”

محققان گفتند فرصت وجود دارد به انواع داده ها و شکاف ها به عنوان به خوبی. “ادغام از راه دور-سنجش از داده ها مانند کار انجام شده در آزمایشگاه ما خواهد بود بسیار با ارزش برای کاهش شکاف داده و ابهامات گفت: منابع طبیعی و علوم محیط زیست و استاد و پروژه محقق Kaiyu Guan. “یکی از مزایای استفاده از سنجش از دور است که قریب به اتفاق آن فضایی پوشش — ما می توانید با استفاده از سنجش از دور به محدود, محصول, مدل بیش از هر زمینه در این سیاره است.”

نویسندگان همچنین پیشنهاد یک مدل-ادغام داده ها مسیر رو به جلو است. “انجام شبیه سازی از محصول پاسخ به تغییر آب و هوا از عوامل بسیار مهم” Guan گفت. “چالش برانگیز ترین بخش این است که آیا محصول مدل می توانید ضبط کسانی اورژانس روابط است که می تواند به دست آمده از مشاهدات تجربی.”

“هیچ دانشمند و یا آزمایشگاه تحقیقاتی می تواند تولید این مدل خود به خود گفت:” مطالعه همکاری نویسنده و زیست شناسی گیاهی استاد امی مارشال-کولون. “این نوع از تلاش های شما نیاز به صبر و همکاری در بسیاری از رشته ها.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, اخبار, اداره. Original نوشته شده توسط لوئیس Yoksoulian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>