با دستورالعمل. تنها مشکل این بود که Roidpig یک طراح از توهمات و چیزی از لذت معمار مطمئن نیستید که چه “نرم یا سخت له” به معنای. مشتاق برای جلب رضایت او خواسته برای اطلاعات بیشتر. “نرم له” Roidpig به من توضیح داد به تازگی “خواهد بود فشردن یک میوه مانند هندوانه با عضلات. یک سخت را شامل کشتن یک حیوان کوچک برای او مثل یک مارمولک و یا موس. نیازی به گفتن نیست دومی درخواست”—انجام شود live on camera—”نبود برآورده شده است.”

در 245 پوند با عضله دوسر اندازه کوچک سیارات Roidpig محبوب خالق لخت-تمام اشتراک استقلال JustFor.طرفداران یکی از بسیاری از زمین های بازی آنلاین که در آن بالغ هنرمندان, تازه کار کارگران جنسی و اثرگذارندهها اهرم رسانه های اجتماعی خود را ایستاده در بیشتر صمیمی و پر سود راه. طی ماه مارس به اینترنت رابطه مصرف مشخصی در پاسخ به جهانی نزدیک مستند Roidpig دریافت هزاران درخواست از تحسین (هر چند هیچ کدام به عنوان شدید به عنوان له).

“طرفداران من عشق را به من ارسال بلند, اسکریپت,” او گفت:. “من به راحتی می تواند نوشتن یک کتاب با تمام عجیب و غریب درخواست من شده اند.” در یکی از او خواسته شد به پوشیدن توتو آپارتمان و لوازم جانبی—”فن حتی من ارسال لینک کلیک کنید, بنابراین من می توانید آنها را خرید” — و عمل یک فانتزی در جایی که یک جادوگر او را تبدیل به یک رقاصه. یکی دیگر از فانتزی این یکی از یک مشترک ماهانه تصور او به عنوان یک بدنساز غول “از بین بردن ساختمان ها و stomping کل محله” Roidpig گفت. “او می رود کاملا آجیل با این ایده که آلت تناسلی من می کنید تا بزرگ آن را خواهد rip کردن لباس زیر و تخریب خانه خود.”

او بیشتر خوشحال برای پر کردن گسترده این خواسته ها است. (Roidpig خواسته است که خود واقعی و هویت ناشناس باقی می ماند.) “درآمد من در واقع دو برابر در یک ماه نگه می دارد و بالا رفتن” او گفت:. زندگی در زیر Covid-19 شده است رونق زمان برای بسیاری از همسالان خود بیش از حد. “مردم در خانه خود و لذت است که در بالای لیست برای بسیاری از آنها” خاویر بلانکو به من گفت.

نیویورک-بر اساس “سعی کنید جنسی” بلانکو unbuckles گی لذت در تمام فرمت های: فیلم های خود را در حال زد و خورد نوک پستان, فاحشه, اکتشاف و به طور کلی مردان با بهره گیری از مردان با این حال آنها می توانند. در one x امتیاز عکس آپلود شده به OnlyFans او اشاره عجیب و غریب زمان ، “پس آن را ندارد آن را به دهان من معنا #SOCIALDISTANCING” او زیر نویس تصویر که نشان داد یک چسبناک سفید باقی مانده پخش در سراسر قفسه سینه خود را.

در سال های اخیر براق از influencerdom شده برروی آن مهندسی مجدد نگاه از کار جنسی در اینترنت. محبوب لخت-تمام fansites شد رشد برای یک مرز جدید در سرگرمی. حسابداری برای یک افزایش ثابت با گذار از فرهنگ این سایت بهره مند از عمومی و خصوصی hungers آشکار اثرگذارندهها به عنوان آنها قبل از به حال هرگز. نتیجه یک انقلاب کوچک است.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

اقتباسی است که در حال حاضر نام این بازی برای بسیاری از سازندگان جدید و قدیمی. به عنوان پروتکل های جهانی به نام از راه دور, زندگی, سازندگان مجبور به تنظیم درآمده است. در یک قسمت جدید از Safeword یک بدسم, پادکست, میزبانی, معشوقه, اوا او مورد بحث همراه با طلسم عکاس و نویسنده خنجر قیف چگونه خود را در جامعه پیدا کردن راه هایی برای در آغوش محدودیت های پیش بینی نشده و “eroticize اجتماعی فاصله.” اضافه شده هاپر “در حال حاضر زمان برای دریافت خلاق و سعی کنید چیزهای جدید.” یک مثال اوا مشترک شامل مجازی چرم اجتماعی است که دقیقا آنچه شما فکر می کنم آن است که: یک گروه تماس تصویری است که ویژگی های bootblacking خود می داند و leathercare در میان دیگر نفسانی منتشر شده است.

در یک صنعت است که رشد فیزیکی لمسی, ویدئو, فن آوری های در حال ارائه یک جایگزین. ستاره فیلم پیچک ولف مرتب 20 دقیقه ای موج لزبین, صحنه بیش از “شناخته ویدئو کنفرانس پلت فرم” XBIZ گزارش شده است. چهار زن در هر فیلم برداری از محدوده خانه خود را. صحنه شد و سپس در دسترس برای خرید در OnlyFans که اجازه می دهد تا سازندگان به فروش شخصی ویدئوها به مشترکین در بالای هزینه های ماهانه.

سیستم عامل خود را تطبیق نیز به سازندگان بزرگتر سهام در سود است. تعدادی از سایت های ویدئویی—از جمله CamBae, FanCentro و Clips4Sale—رها شده, پیر درآمد-تقسیم نامه (کاهش طیف وسیعی از سایت به سایت) و اعطای کامل و یا نزدیک به 100% پرداخت به اجرا. AdultNode به روز رسانی مدل های آن به VIP, وضعیت, یک حرکت است که تقویت دید پروفایل خود را.

مشترکین نیز با بهره گیری. SexLikeReal ارائه یک ماه دسترسی رایگان برای همه آن واقعیت مجازی و ، باز آن حق عضویت خدمات برای همه, رایگان, آوریل 23. Pornhub را اجرا خواهد کرد در حال حاضر پر سود خود را از تصویری فروش منهای هزینه پردازش. تا کنون “بازخورد از مدل های بسیار مثبت بوده است” ، معاون رئیس جمهور کوری قیمت گفت: در یک ایمیل (هر چند او تنها ارائه شده مبهم و غیر پاسخ وقتی که من پرسید که اگر این سیاست ادامه خواهد داد هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان رسیده است).

یک پلت فرم خاص که با تجربه به یاد ماندنی رشد در ماه مارس بود OnlyFans بیشتر در تقاضا بزرگسالان استقلال. با توجه به داده های داخلی به اشتراک گذاشته شده با سیمی که از مارس 1, OnlyFans دریافت کرده است 75 درصد افزایش در ثبت نام کاربر—در مجموع بیش از 3 میلیون نفر جدید ثبت نام 60,000 که سازندگان. مدیر عامل تیم Stokely گفت: او می خواست OnlyFans به “ارائه فرصت درآمد” در طول این ناپایدار لحظه.

چه همه از این تولید شده است بسیار شلوغ لذت آب و هوا آنلاین—هر چند نه همه انتشار محتوا است از یک pornfluencer. نوازندگان و کشیدن هنرمندان در حال تبدیل شدن به OnlyFans به انجام دیجیتال کنسرتهایی برای مشترکین و شیوه زندگی اثرگذارندهها—از سلامتی وبلاگ نویس کیمبرلی Craines به تناسب اندام ستاره ناتان مک کالوم و پارتی پروموتر Eliad Cohen—به تازگی ساخته شده یک خانه بر روی پلت فرم.

برای Roidpig نیست نگران ورود سازندگان. او می گوید: همه چیز در مورد حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را—که او کرده است. “من محتوا است که به عمد ساخته شده فکر کردن در مورد کسانی که به مرد اما هرگز نمی تواند پیدا کردن آن را جدا از جریان اصلی رابطه جنسی در پورنو وب سایت,” او می گوید. آن را “صمیمی—و نهان—عجیب کنار یک بدنساز زندگی”—خم, dom-sub بازی عبادت macrophilia و رشد عضلانی است. “صندوق پستی من است سرشار با درخواست از طرفداران که نیاز عضلات برای سالم ماندن.”

بلانکو مشترک مشابهی روبرو است. “افراد تماشای من در حال انجام این کار به یک دلیل” او می گوید: “و رقابت جدید می تواند تهدید کند که اگر من شروع به تغییر آنچه که من انجام شده است در گذشته است.” همه در همه, مارس بود او را سود آور ترین ماه سال جاری—حتی اگر آن را وادار چند شگفتی است. “من دریافت مقدار زیادی از آب, ورزش, ویدئو, درخواست از مشترکین جدید,” او می گوید معنی ویدئوها از او ادرار خود را و یا در شخص دیگری. “واقعا نمی توانم بگویم اگر من شنود گذاشته به یک بازار جدید و یا اگر این بیماری همه گیر است افراد بیشتر.”

به روز شده 4/7/20, 1:30 pm EST: با توجه به کلامی احتراق ناقص “خود می داند” ارائه شد به عنوان “خود-flatulation” در نسخه قبلی این داستان. هر چند وسوسه به ترک مزخرف neologism به ما ثابت املا برای وضوح.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه
  • آنچه در انزوا می تواند به ذهن شما (و بدن)
  • بی حوصله ؟ چک کردن ویدئو ما راهنمای شدید فعالیت های داخلی
  • خون از Covid-19 بازماندگان ممکن است راه را برای درمان
  • چگونه است که این ویروس گسترش یابد ؟ (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de