مرموز باستانی هنر سنگ ممکن است ساخته شده با موم

L. M. بردی

این 500 سال هنر سنگ در میان کمیاب ترین در جهان است. در بر داشت در یک سایت به نام Yilbilinji در نزدیکی شمال استرالیا را در خلیج فارس از Carpentaria—و به تصویر می کشد humanlike شکل برگزاری یک بومرنگ (راست) احاطه شده توسط بومرنگ—این یک نوع stenciling که درگیر ایجاد مینیاتوری تشریح انسان و ابزار و اشکال دیگر. مشابه بسیاری mini-stencils شده اند و در جای دیگر در استرالیا و در سراسر جهان است. در حال حاضر دانشمندان فکر می کنم آنها می دانند که چگونه مردم باستان از آنها ساخته شده است.

استرالیا جمعیت بومی ایجاد شده اند هنر سنگ برای حداقل 44,000 سال است. به طور معمول زمانی که stenciling هنرمند برگزار شد دست خود را و یا شی دیگر به سنگ و اسپری رنگی مایع بر روی آن و پشت سر گذاشتن یک زندگی به اندازه منفی بر روی دیوار.

اما قرمز-سنگ برآمدگی در Yilbilinji امکانات بسیار کوچکتر ارقام: 17 minihumans, بومرنگ و الگوهای هندسی—همه بیش از حد کوچک شده اند پس از مدل یک نقاش دست و یا یک شی واقعی. یک مطالعه جدید را با همکاری نویسندگان به یاد دیدن مردم بومی با استفاده از موم زنبور عسل به عنوان یک نوع از خاک رس برای ساخت اسباب بازی کودکان شبیه گاو و اسب. ممکن است باستان هنرمندان سنگ را با استفاده از موم به شکل stencils?

همکاری با نمایندگان محلی و بومی Marra مردم محققان اقدام به تکثیر این هنر باستانی تنها با استفاده از مصالح بومی منطقه است. با حرارت دادن و قالب موم و چسبیدن آن به سنگ و پاشش آن را با یک سفید-رنگدانه و رنگ آنها موفق به تولید سنگ های هنری فوق العاده شبیه به اصل در یافت Yilbilinji آنها گزارش امروز در دوران باستان.

مینیاتوری هنر باید در خدمت یک روحانی یا تشریفاتی هدف محققان توجه داشته باشید. و یا آنها را نشان می دهد چرا که بسیاری از این stencils قرار دارد نسبتا پایین بر روی سنگی برآمدگی آن ممکن است فقط بازی کودکان, باستان معادل فرزندان تند بر در و دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im