یکی گم شده است — در این خلاصه رمز و راز است. آن است که در مورد nitrification های اکسیداسیون آمونیاک از طریق نیتریت به نیترات یک فرایند کلیدی در دریایی نیتروژن دوچرخه سواری. در دریا هر دو مرحله از این فرایند در حال متعادل ترین و در دسترس نیتروژن وجود دارد به شکل نیترات محصول نهایی از nitrification. این موجودات که تا حد زیادی مسئول برای اولین گام از nitrification در اقیانوس-آمونیاک اکسید کننده archaea — کشف شد حدود یک دهه پیش و معلوم است که آنها در میان فراوان ترین میکروارگانیسم ها در این سیاره است.

بخش دوم از nitrification تحول نیتریت به نیترات است که با نیتریت اکسید کننده باکتری است که به طور عمده متعلق به Nitrospinae شاخه. هنوز Nitrospinae ده بار کمتر فراوان از آمونیاک-oxidizers بالا بردن سوال: آیا به همان اندازه فراوان هنوز کشف نشده نيتريت اکسیدایزر در اقیانوس ؟

رشد سریع, مرگ جوان

دانشمندان در موسسه ماکس پلانک برای دریایی میکروبیولوژی در حال حاضر حل این رمز و راز در همکاری با همکاران از دانشگاه وین دانشگاه جنوب دانمارک و موسسه فناوری جورجیا. “ما نشان می دهد که بدون نیاز وجود دارد به استناد هنوز کشف نشده فراوان نيتريت oxidizers به توضیح nitrification در اقیانوس. “با کمال تعجب ما احتمالا در حال حاضر می دانم که همه بازیکنان می گوید:” Katharina Kitzinger اول نویسنده از مقاله منتشر شده در مجله علمی Nature Communications در ماه فوریه است.

تا کنون دانشمندان عمدتا تعیین تعداد میکروب های درگیر در دریایی nitrification, اما, Katharina Kitzinger و همکاران او نیز مورد بررسی قرار توده از میکروارگانیسم ها و همچنین نرخ رشد و فعالیت سلول های انفرادی است. این نتایج نشان داد که ده برابر بالاتر فراوانی از آمونیاک-oxidizers نیست با توجه به تفاوت در اندازه میکروارگانیسم ها و یا به دلیل رشد آهسته از Nitrospinae به عنوان بسیاری از دانشمندان قرار است تا در حال حاضر.

“بر عکس. نتایج ما نشان می دهد که Nitrospinae بسیار فعال تر و رشد بسیار سریع تر از آمونیاک-اکسید کننده Archaea. بنابراین Nitrospinae به وضوح کارآمد تر از Archaea,” توضیح می دهد که Katharina Kitzinger و می افزاید: “به این ترتیب انتظار می رود این Nitrospinae به طور قابل توجهی بیشتر فراوان است. به عنوان این است که چنین نیست ما فرض کنیم که Nitrospinae باید چنین کم فراوانی زیرا آنها میزان مرگ و میر بالا. این توضیح می دهد که متعادل دریایی nitrification روند در اقیانوس و باعث می شود وجود بیشتر ناشناخته فراوان نيتريت oxidizers بعید است.”

نیتروژن و مواد غذایی برای دوستان

در همان زمان محققان مورد بررسی قرار گرفته است که ترکیبات نیتروژن آمونیاک-اکسید کننده Archaea و Nitrospinae استفاده برای همراه خود را رشد. “در حالی که Archaea تقریبا به طور انحصاری رشد با استفاده از آمونيوم به Nitrospinae به نظر می رسد به طور عمده با استفاده از نیتروژن آلی یعنی اوره و cyanate به جای آن می گوید:” Katharina Kitzinger. “استفاده از نیتروژن آلی است که به احتمال زیاد کلید زیست محیطی موفقیت Nitrospinae آن را به عنوان اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از رقابت با دوستان خود را Archaea در آنها بستگی دارد برای نيتريت.” در این راه دو میکروارگانیسم ها کمک به هر یک از دیگر: Archaea تولید نیتریت که در خدمت Nitrospinae در حالی که Nitrospinae احتمالا انتشار برخی آمونیوم پس از آنها را تا نیتروژن آلی. بنابراین به نوبه خود آنها را فراهم منبع انرژی برای Archaea — همزیستی یک وضعیت برنده-برنده است.

دانشمندان به دست آورد و نمونه های خود را در خلیج مکزیک که در آن روند nitrification بسیار مهم است با توجه به بالا بودن مواد مغذی ورودی از رودخانه ها مانند می سی سی پی. “میکروارگانیسم های درگیر در nitrification و نسبی خود را abundances مشابه در سراسر جهان می گوید:” Katharina Kitzinger. “آن است که به احتمال بسیار زیاد است که نتایج ما نیز معتبر برای بقیه از اقیانوس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de