برهنه و بي پروا به ورزش در واقعیت مجازی

بیش از خود و سعی کنید VR تمرینات در حال حاضر. آن را خصوصی رهایی بخش و نیاز ندارد شورت سالن ورزش.

من می توانم بدون bashfulness می گویند که من باید صدها ساعت در ضرب و شتم صابر به عنوان به روز من متولد شد. نه پا و نه بالا-مفهوم هنر عملکرد; آن را از ساده نیاز دارید.

در بهار سال 2018 من در تلاش برای نگه داشتن یک VR راه اندازی شناور مرور بی پایان سراسیمگی از ایمیل, شل, پیام, تصویری, تماس, و توییت از محدوده بهره وری من در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. هر چند به طور معمول یک فرد فعال, من می خواهم فریب خورده خودم را به باور که من فقط نمی زمان برای تجملات مانند ورزشگاه و “سلامت روان.” من این را یک تقدیر ویژه ای برای ماندن پهلو به پهلو از صنعت اتفاقات و همیشه از یک ویدیو از دوست من SwanVR ویروسی رفته بود, من می خواهم شده است خارش به بازی ضرب و شتم صابر.

هنگامی که من آغاز, من نمی تواند متوقف شود. آن را به سرعت تبدیل به عادت; هر زمان که من تاکید کردم من می خواهم به پرتاب صندلی من دور از میز من و آتش آن را—گاهی اوقات برای 90 دقیقه یا بیشتر. در یک زمان وقتی که من مطمئن بود که من نمی باید زمان برای ورزش و تناسب اندام, من شروع به ایجاد یک زندگی روزمره. من داستان یکی از بسیاری از—با مردمی از سراسر جهان از دست دادن به عنوان بسیاری به عنوان 138 پوند با تبدیل عنوان Audioshield, صوتی, سفر, BOXVR, Creed: افزایش شکوه, Holopoint, OhShape سر و صدا: NX, مصنوعی سواران Soundboxing, و هیجان از مبارزه به رسمی روال ورزش.

Re: عکس لباس های شسته شده ماشین آلات در زیرزمین بودند, سکه, و, من فقط نمی خواهید برای مقابله با sopping لباس متعفن من کوچک آپارتمان. من می خواهم اغلب الهه شعر و موسیقی, چند, چگونه, عجیب و غریب ممکن است آن نگاه کرد اگر کسی تا به حال شاهد آن: برخی از gangly سفید بسته به یک VR هدست unselfconsciously آور در اطراف یک فضای تنگ.

تا حدودی در مجاورت به VR را بارها تبلیغ ظرفیت برای ایجاد همدلی از طریق تجسم من TMI حکایت امتیاز به قدرت قطعتجسم. خیلی از تناسب اندام مدرن تجربه است پیچیده در ظاهر که به نوبه خود باز می شود درب برای ناامنی و شرم آور است. آن را فقط هنگامی که ما احساس خجالت در مورد ما خارج از شکل بدن—هر چند البته بسیاری هستند منصرف از رفتن به ورزشگاه به دلیل عزت نفس و مسائل آن را با یک میزبان کامل از عوامل دیگر. برخی اجتماعی هستند. من از عرق کردن بیش از حد ؟ من با پوشیدن لباس مناسب? من در حال خندید ؟ برخی را با ما حس هویت. من نگاه بی کفایت است ؟ چه می شود اگر من با استفاده از یک دستگاه به اشتباه? من استفاده می شود قادر به انجام x در y توانایی—چگونه من به خودم اجازه رفتن ؟ دیگران می تواند حتی بیشتر عملی مانند که چگونه اغلب ما اعتماد خودمان را به واقع انجام لباس های شسته شده.

Peloton البته با حروف بزرگ در این نگرانی ایجاد یک شیوه زندگی جامعه اطراف آن $2,300 دوچرخه ثابت (به علاوه 40 دلار در هر ماه اشتراک خدمات). این 1500 $در آینه یک لفظ آینه با ساخته شده است در متن و پوشش های ویدئویی, قابلیت, است, به دنبال گسترش این روند به دسته های مانند یوگا رقص, بوکس, و دیگر کلاس های قلبی. از آن آسان است برای دیدن چگونه خصوصی ماشین آلات آدرس بسیاری از موانع است که به نگه داشتن مردمی از ضربه ، که در آن Peloton یا آینه ممکن است ارائه مداوم جریان کلاس های جدید هر چند آنها ثابت فیزیکی سیستم عامل; VR تناسب اندام متمایز خود را در اجازه دادن به کاربران گام خارج از واقعیت موجود پارادایم. هر ترکیبی از ویژگی های می تواند شامل همهجانبه محیط بازی—و که شامل چگونه بدن هستند نشان داده شده است. در ضرب و شتم صابرتنها ویژوال همبستگی از بدن خود دو شمشیر که نیست “در” دست های خود را تا آنجا که آنها در حال دست خود را.

هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد اثرات انواع مختلف تجسم. آن است که بسیار ممکن است که بخشی از دلیل من و امثال من شده اند پس از دست داد در ضرب و شتم صابر این است که ما هرگز بصری یاد بدن ما—حتی زمانی که frolicking در اطراف ما تولد مناسب—ما اجازه می دهد به فشار که خیلی بیشتر به تلاش برای در که رکورد شخصی فقط یک بار. در دیگر VR تجربیات کاربران تجسم آواتار و یا برخی از شکل بدن نشان داده شده است. در هیجان از مبارزهبرای مثال کاربران خود را ببینید خرد عضلات با هر پانچ و بلوک. به طور کلی هر چند آواتار و سفارشی سازی سیستم در حال حاضر در حال ساخته شده با تناسب اندام داشته باشید—اما تصور کنید که یک تجربه که در آن آواتار خود را به معنای واقعی کلمه رشد می کند به عنوان بازتابی از ورزش خود را. یکی از نیاز به یک دانشمند اجتماعی به ببینید که چگونه این “reembodiment” می تواند درایو عادت-تشکیل نامزدی است که مهم ترین عامل برای ایجاد معنی دار بلند مدت تناسب اندام, شیوه زندگی است.

گسترش wearables مانند Fitbits و اپل ساعت دارای قدرت ورزشکاران در سراسر جهان به استفاده از داده های خود را برای بهبود تناسب اندام خود را و سلامت و در فرایند تبدیل صنعت تناسب اندام. به تازگی اعلام مجازی “ساعت هوشمند” از یور ترجمه این رابط به شرکت VR عناوین, اما آن را در آغوش های مجازی خود پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی به خودی خود با استفاده از یک سیستم درست (1-60) با بازشدنی جدید ساعتهای پاداش مبتنی بر فعالیت است. این incentivizes کاربران برای اضافه کردن در لحظه های تناسب اندام مانند squats, جایی که آنها ممکن است به طور معمول استراحت. همانطور که با هر بازی وجود دارد یک پتانسیل قوی در اینجا برای تهویه روانی—تنها بر خلاف سنتی بازیهای رایانهای باعث در VR بیان شده از طریق تمام حرکات بدن. اگر پارسه عادت دادن ذهن خود را به ناخودآگاه اضافه کردن لحظات ورزش در غیر این صورت nonfitness محیط به ناچار برخی را پیدا خواهد کرد که این انگیزه را حمل به meatspace.

هفته گذشته صنعت دامپزشکان در راه اندازی فوقالعادهیک پله تناسب اندام پلت فرم. مانند Peloton آن است که یک سرویس اشتراک ارائه می دهد که روال تمرین روزانه از مربیان. کاربران موظف به حرکت در ورودی اشیاء با اینده بیس بال خفاش و چمباتمه برای گول زدن دیگران است. این روال که اجرا تا 30 دقیقه در انواع 360 درجه محیط های در حال همگام سازی به خوبی شناخته شده بازدید و تک آهنگ های جدید به طور یکسان شده اند و طراحی با real مربیان که شما خوش آمد می گوید پس از ورود به تجارب و ارائه مربیگری در سراسر. ضرب و شتم صابر بازیکنان را ساعت شباهت فوقالعاده را “ریتم چاک” فرمت اما در دومی وجود دارد عمیق تر قصد تشویق کاربران برای ایجاد تناسب اندام از طریق ذهنیت VR—و یک درک عمیق تر از رابطه بین بازی و پایدار فعالیت فیزیکی است. به عبارت دیگر آن طراحی شده بود به یک پلت فرم برای رقابت با هر غیر VR ارائه در حالی که ارائه مشوق های منحصر به فرد از یک بازی همهجانبه. کریس شیر, درون, را, از مؤسسین و مدیر عامل شرکت analogizes آن را به “بازی های ورزشی شما را دوست دارم, اما این ورزش است که از آینده و متناسب با آن در اتاق خواب خود را.” مانند یک وانت بازی که به پایان می رسد تا تبدیل به چندین ساعت پس از ورزش شدید به چشم انداز مثبت در لذت می شود Trojan horse برای یک تعهد دراز مدت به تناسب اندام است.

حسن نیت ارائه میدهد از فوقالعاده

فوقالعاده نیز خم به یکی دیگر از VR بومی نقاط قوت: customizability. آن را کالیبره دقیقا به بدن خود ضبط خود را در طول بازو span و چمباتمه زدن عمق در طول روند onboarding. هوش مصنوعی به طور مستمر سازگار سطوح به مهارت های خود را اجازه می دهد حتی آشنا به روال “refresh” تا کنون که بدون نیاز به تنظیمات کاربر. اولویت بندی قدرت—چگونه با شور و نشاط شما نوسان بدن خود را از طریق توجه به حرکت تشویق می کند, کامل, سالم, حرکات به طور خاص هماهنگ به بدن خود را. هر دو فوق همچنین به حداقل رساندن ضربه به در تکیه احتمالا ناامن حرکات یا فقیر فرم. این اثر شده است توجهی در تجربه شخصی من با Supernatural; این تمرینات مرا تاب—توری 500 کالری می سوزاند و اوج ضربان قلب BPMs در 190s (نرم افزار می تواند اتصال به دستگاه های پوشیدنی برای ردیابی).

VR است که جایگزینی برای همه نوع از ورزش است. در مارس 11, پست, یور CPO Dilan شاه نوشت: “من می خواهم مشخص کردن نوع تمرینات من در VR به عنوان plyometric و مواد منفجره در طبیعت شبیه به یک تمرین HIIT … هیپرتروفیک یا قدرت منافع از وزنه برداری, دوچرخه سواری, قایقرانی ورزشهای سبک بدون وسیله و در حال اجرا متفاوت هستند از VR تمرینات است.” به عبارت دیگر VR برای ورزش است که می تواند انجام شود در محل و نیست (حداقل در حال حاضر) نیاز به وزنه. اما این محدودیت کلی دو برابر به عنوان یک نفع; سخت متعصب تناسب اندام که در حال حاضر تصفیه روابط خود را با کار کردن هستند نه بازار هدف برای VR ورزش گزینه (هر چند جهانی مستند می کند به عنوان یک خدمت همزمان زمینه را برای آنها به تست گزینه های جایگزین). VR است ایده آل برای کسانی که در تلاش برای ایجاد و حفظ این رابطه طولانی به اندازه کافی برای آن را به تبدیل شدن به عادت است.

فقط به عنوان واقعی زندگی ارائه می دهد آرایه ای از تمرین گزینه های سبک و مشکلات VR تجربه می تواند تمام عیار تناسب اندام عناوین مانند فراطبیعی یا سبک وزن بازی است که موضوع جنبش و اساسی تناسب اندام رفتارهای به گیم پلی. در نظر گرفتن خود به عنوان یک مثال میکرو اشاره مکانیک می تواند کمک به کاربران ایجاد تناسب اندام باورها به طوری که به جای تلاش برای جراحی خود را به صورت موانع پریدن به یک باشگاه بدنسازی, شیوه زندگی آنها به جای آن باید این گزینه از بازی همهجانبه بازی گاه به گاه ورزش لحظات. اگر شروع مهم ترین گام برای ایجاد یک روال تناسب اندام و حفظ عادت برای حداقل یک ماه است که از نظر روحی و روانی در نرم VR ارائه می دهد این است که هیچ گزاره ارزش. ایجاد یک همبستگی مثبت بین بازی و جنبش بالقوه برای گسترش به جهان واقعی—احتمالا حتی ارائه به بازیکنان اعتماد به نفس به روزی را در یک بار-مخوف عمومی تمرینات. در یک جهان که در آن ما حتی نمی توانید مدیریت به ایستادن به اندازه کافی انگیزه VR می تواند فعال ممکن است به معنای تفاوت بین جنبش و نیست.

ورزش سخت است و ایجاد متعهد روال تناسب اندام است و حتی سخت تر است. اما VR متوسط بیشتر مجهز به محو کردن مرز بین جنبش برای تفریح و حرکت برای تناسب اندام و وقتی که قدرت اختیار داشت با قصد شاید هیچ تفاوت معنی دار بود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de