نانو radiomics رونمایی درمان اثر در ریز محیط تومور

تحقیقات نشان داده است که ریز محیط تومور (TME) می تواند کمک به رشد سرطان و فرار از پاسخ ایمنی. این TME حتی نشان داده شده است برای مهار سلولی سلول های بنیادی, یک رمان شکل درمان است که در آن سلول های سیستم ایمنی بدن یک بیمار در حال مهندسی مجدد در آزمایشگاه برای حمله به سلول های سرطانی. دانشمندان در حال حاضر در حال توسعه تلفن همراه immunotherapies که تلاش نه تنها برای ترویج ضد سرطان فعالیت سیستم ایمنی بدن بلکه مبارزه با اثر مهاری از ریز محیط تومور. در حالی که آن را ساده به منظور تعيين اثر روش های درمانی جدید در سرطان سلول های ارزیابی اثربخشی در TME چالش برانگیز است.

یک تیم تحقیقاتی به رهبری دانشمندان در کالج پزشکی بیلور و بیمارستان کودکان تگزاس توسعه یک رویکرد جدید به نام nano-radiomics که با بهره گیری از پیچیده تجزیه و تحلیل از تصویربرداری داده ها برای ارزیابی تغییرات در ریز محیط تومور است که نمی توان تشخیص با تصویربرداری معمولی روش. این رویکرد منتشر شده در مجله علم پیشرفتفراهم می کند, وعده های جدید غیر تهاجمی به معنی افزایش زمان تصویربرداری به روش اندازه گیری و نظارت بر اثربخشی سلولی immunotherapies طراحی شده به طور خاص هدف قرار دادن TME.

“درک پاسخ از ریز محیط تومور به anti-درمان سرطان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است” گفت: شرکت مربوطه نویسنده دکتر رابین Parihar استادیار pediatric hematology-oncology در بیلور و کودکان تگزاس و عضو بیلور مرکز سلول و ژن درمانی “به خصوص زمانی که ریز محیط تومور است که مهار ضد تومور اثربخشی سلولی immunotherapies است که طراحی شده برای حمله به سرطان است.”

در حال حاضر فن آوری های تصویربرداری مانند سی تی اسکن (CT) و یا تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) تولید تصاویر سه بعدی که ارائه اطلاعات در مورد کلی پاسخ تومور به درمان, به عنوان مثال, آن است که آیا رشد یا کاهش, اما ارائه بسیار کمی اگر هر گونه اطلاعات در مورد TME.

Parihar نزدیک Dr. Ketan Ghaghada استادیار رادیولوژی در بیلور و یک عضو از ابتدایی تصویربرداری گروه (TIGr) در تگزاس کودکان و آزمایشگاه شروع به همکاری به منظور توسعه یک روش غیر تهاجمی برای ارزیابی اثر سلولی سلول های بنیادی درمان به طور خاص کارگردانی در TME.

نانو radiomics رونمایی درمان اثر در ریز محیط تومور

Parihar, Ghaghada و همکاران خود را توسعه نانو radiomics, یک رمان روش که ترکیبی از تکنولوژی تصویربرداری با استفاده از نانوذرات عامل کنتراست با radiomics محاسباتی معدن 3-D تصویربرداری داده است.

“Radiomics منطقه در حال ظهور در زمینه رادیولوژی جایی که تصاویر در حال تجزیه و تحلیل برای استخراج اطلاعات است که ممکن است آشکار یا الگوهای بافت در تومور هستند که قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. به منظور افزایش کیفیت تصاویر, ما با استفاده از نانوذرات عامل کنتراست توسعه یافته در آزمایشگاه ما که دارای یک الگوی متفاوت از توزیع در داخل تومور از سنتی عوامل کنتراست است که نشان دهنده تغییرات در TME” گفت: Ghaghada co-نويسنده مسئول این کار و عضو بیلور را دن ل دانکن مرکز جامع سرطان.

با استفاده از ماوس مدل از سرطان, محققان درمان یک گروه از حیوانات با یک سلولی سلول های بنیادی است که به طور موثر حذف TME و گروه دیگری با دارونما. هر دو گروه دریافت نانوذرات حاجب به دنبال یک CT اسکن. Radiomics تجزیه و تحلیل داده تصویربرداری از هر دو گروه نشان داد که نانو radiomics نشان داد بافت مبتنی بر ویژگی های است که برجسته دو گروه در حالی که سنتی CT اسکن نمی نشان می دهد که این رویکرد جدید به طور بالقوه به منظور افزایش توانایی پزشکان به روشهای تهاجمی نمایش ارزیابی اثر درمان کارگردانی در TME در نهایت افزایش تاثیر درمان سرطان و مدیریت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج پزشکی بیلور. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر