قطب شمال یکی از سریعترین گرم شدن مکان بر روی این سیاره است. به عنوان درجه حرارت افزایش دائمی منجمد لایه ای از خاک به نام پرمافراست شروع به گرم شدن انتشار متان و دیگر گازهای گلخانه ای به اتمسفر است. این متان تولید گازهای گلخانه ای می تواند سرعت بخشیدن به آینده گرم شدن — اما به درک تا چه حد ما نیاز به دانستن چه مقدار متان ساطع شده ممکن است هنگامی که و چه عوامل محیطی ممکن است نفوذ خود را آزاد کند.

که یک روی حیله و تزویر feat. قطب شمال دهانه هزاران مایل بسیاری از آنها غیر قابل دسترس برای انسان است. این عدم دسترسی محدود ترین زمین-بر اساس مشاهدات به مکان هایی با زیرساخت های موجود — صرف کسری از گسترده و متنوع قطب شمال زمین است. علاوه بر این ماهواره مشاهدات دقیق نیست به اندازه کافی برای دانشمندان برای شناسایی الگوهای کلیدی و کوچکتر در مقیاس تأثیرات زیست محیطی در غلظت متان.

در یک مطالعه جدید دانشمندان ناسا قطب شمال Boreal آسیب پذیری آزمایش (در بالا) در بر داشت یک راه برای این فاصله را. در سال 2017 آنها با استفاده از هواپیماهای مجهز به این برنامه قابل مشاهده و تصویربرداری مادون قرمز طیف سنج — نسل بعدی (AVIRIS — NG) بسیار تخصصی ابزار برای پرواز بیش از برخی از 20000 کیلومتر مربع (30,000 کیلومتر مربع) از قطب شمال چشم انداز امید تشخیص گاز متان نقاط. ابزار نا امید نیست.

“ما در نظر گرفتن نقاط به مناطق نشان دادن بیش از 3000 قسمت در میلیون از متان بین هوابرد سنسور و زمین” گفت: نویسنده سرب کلیتون بزرگتر از ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ، “و ما شناسایی 2 میلیون نفر از این نقاط روی زمین است که ما پوشش داده شده است.”

این مقاله با عنوان “برنامه نقشه برداری نشان می دهد اورژانس قدرت قانون از قطب شمال متان تولید گازهای گلخانه ای” منتشر شد Feb. 10 در ژئوفیزیک پژوهش نامه.

در مجموعه این تیم همچنین کشف الگو: به طور متوسط, متان نقاط عمدتا متمرکز در حدود 44 متری (40 متر) از ایستاده آب مانند دریاچه ها و رودخانه ها. پس از 44-حیاط علامت حضور نقاط به تدریج sparser و در حدود 330 متری (300 متر) از منبع آب آنها کاهش یافته و تقریبا به طور کامل.

دانشمندان مشغول به کار در این مطالعه ندارد و کامل پاسخ دهد که چرا 44 متری است “شماره سحر و جادو” برای بررسی کامل منطقه عین حال اما بیشتر مطالعات آنها انجام شده بر روی زمین ارائه برخی از بینش.

“پس از دو سال از زمین, زمینه, مطالعات آغاز شد که در سال 2018 در آلاسکا دریاچه سایت با متان کانون ما در بر داشت ناگهانی ذوب پرمافراست حق زیر کانون” گفت: بزرگان. “این است که بیشتر سهم از پرمافراست کربن — کربن که منجمد شده است برای هزاران سال-که در اصل کمک مواد غذایی برای میکروب ها به جویدن و تبدیل به گاز متان به عنوان پرمافراست همچنان به گرم شدن.”

دانشمندان تنها خراش سطح از آنچه ممکن است با داده های جدید اما اولین مشاهدات با ارزش هستند. قادر به شناسایی علل احتمالی از توزیع متان نقاط برای مثال کمک خواهد کرد که آنها را به دقت محاسبه این گاز گلخانه ای را تولید گازهای گلخانه ای در سراسر مناطق که در آن ما ندارد و مشاهدات. این دانش جدید را بهبود بخشد چگونه قطب شمال زمین مدل های نمایندگی متان پویایی و بنابراین توانایی ما برای پیش بینی در منطقه و تاثیر آن بر آب و هوای جهانی و جهانی اثرات تغییرات آب و هوایی در قطب شمال.

یکی از بزرگان می گوید: در این مطالعه نیز دستیابی به موفقیت فن آوری.

“AVIRIS-NG استفاده شده قبلی متان نظرسنجی, اما کسانی که در نظرسنجی متمرکز در انسان ناشی از تولید گازهای گلخانه ای در مناطق پرجمعیت و مناطق عمده زیرساخت های شناخته شده برای تولید گازهای گلخانه ای” او گفت:. “مطالعه ما نشانه اولین بار از این ابزار استفاده شده است برای پیدا کردن نقاط که در آن مکان ممکن است پرمافراست مربوط به تولید گازهای گلخانه ای به مراتب کمتر درک شده است.”

اطلاعات بیشتر در بالا را می توان در اینجا یافت نشد:

https://above.nasa.gov/

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط ناسا/آزمایشگاه پیشرانش جت. Original نوشته شده توسط Esprit اسمیت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im