ناسا قرار می دهد و قیمت در یک سال 2024 ماه فرود

حدود 10 ماه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس به کارگردانی ناسا برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024 به آژانس فضایی تخمین زده است که چقدر آن آرتمیس برنامه هزینه خواهد شد. ناسا می گوید این نیاز اضافی 35 میلیارد دلار طی چهار سال آینده—در بالای موجود در آن بودجه — به منظور توسعه یک انسان سیستم فرود به پایین به سطح ماه قمری از مدار در حالی که همچنین تسریع برنامه های دیگر را 2024 تاریخ.

ناسا انسان spaceflight رئیس داگ Loverro مشترک این تعداد دوشنبه در مرکز فضایی جانسون به عنوان برگ برنده کاخ سفید منتشر شده خود در سال مالی 2021 بودجه. این برای یک افزایش بزرگ در ناسا بودجه 12 درصد بیش از سال گذشته درخواست بودجه با یک خط تعداد $25.2 میلیارد دلار است.

بزرگترین افزایش را نسبت به انسان فرود سیستم $3.37 میلیارد دلار در سال مالی 2021 به تنهایی. ناسا می گوید اگر بودجه توسط کنگره این علامت خواهد بود اولین بار ایالات متحده به طور مستقیم صرف پول در یک کاوشگر قمری پس از برنامه آپولو در دهه 1960 است. انسان spaceflight بودجه نیز بودجه یک ایستگاه فضایی در مدار اطراف ماه را به نام قمری دروازه.

Jim Bridenstine talking about the fiscal year budget
عکس: Joel Kowsky/ناسا

این یک ملاحظه درخواست بودجه و دیگر ناسا برنامه های گذشته نشان دهنده نوع از کمک های مالی آژانس فضایی نیاز دارد اگر آن را برای پیشرفت به سوی فرود انسان بر روی ماه در اواسط 2020s. رئیس جمهور بودجه همچنین پشتیبانی از برنامه ماه است که همه چیز معنی دار در ماه ارائه صدها میلیون دلار به مطالعه استخراج یخ از قمری قطب و ایجاد یک زیستگاه در سطح.

سوال بزرگ این است که چگونه کنگره را در پاسخ به این درخواست. در طول یک شنبه شب تلفنی با خبرنگاران NASA chief financial officer جف DeWit گفت: او فکر کرد که این آژانس “یک شات بسیار خوب” برای دریافت این بودجه از طریق کنگره است. با توجه به پیشنهاد های عمیق کاهش به سایر نقاط فدرال اختیاری بودجه و دموکراتیک نگرانی که 2024 تاریخ ممکن است سیاسی به نظر می رسد که تامین بودجه کامل برای آرتمیس برنامه خواهد بود یک مشکل تقلا کردن.

“من عمیقا نگران و نا امید با مخرب کاهش به مهم و غیر نظامی R&D و علم و فناوری در برنامه” گفت: رئیس خانه علم کمیته ادی برنیس جانسون (D-تگزاس) از رئیس جمهور درخواست بودجه. “با وجود اینکه لکه های روشن به طور کلی این پیشنهاد خسارت قطعات حیاتی ملت ما فدرال علم و فناوری سازمانی است که اقتصاد ما نگه داشتن ملت ما رقابتی و حفاظت از محیط زیست ما. من مطمئن هستم که کنگره را رد خواهد کرد این بیمار توصیه کاهش هنگامی که ما در نظر گرفتن این درخواست بودجه ما مجوز و تخصیص فرآیندهای.”

تجاری

یکی از تم سازگار پدید آمده است که از کاخ سفید درخواست بودجه در روز دوشنبه است که پشتیبانی از فضای تجاری.

در مقابل اخیر مجوز لایحه در مجلس نمایندگان آمریکا کاخ سفید بودجه پیشنهاد استفاده قمری landers توسعه یافته از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی با پیمانکاران سرمایه گذاری در خود را landers. آن لندرز همچنین می تواند راه اندازی در بخش خصوصی توسعه یافته موشک کمک به شامل هزینه های آرتمیس برنامه.

Loverro گفت: دولت به رسمیت می شناسد که چشم انداز ما هوافضا جامعه تغییر کرده است. “در دهه 1960 ’70 و ’80s وجود ندارد کارآفرینان که مایل به سرمایه گذاری در فضا,” او گفت:. هنگامی که ناسا توسعه برنامه آپولو و شاتل فضایی آن را کارگردانی این برنامه ها و ارائه تمام کمک های مالی. اما این در حال حاضر تغییر کرده است.

“ما مردم در حال حاضر که در حال حاضر نه فقط به منابع دولتی و خطرات آن, پول,” او گفت:. “گفتند: ما همچنین قرار دادن پول خود ما پشت آن است که ما فکر میکنیم وجود دارد در آینده سود ساخته شود.’ و من فکر می کنم که یک رابطه خوب را داشته باشد. و آن را جذب دو بازیکن جدید به بازار است.”

کاخ سفید همچنین تصریح کرد: فراخوان خود را برای استفاده تجاری launcher—احتمالا یک Delta IV موشک سنگین اما به احتمال زیاد یک فالکون سنگین برای افزایش آن Europa Clipper ماموریت به Jovian ماه در اواسط 2020s. در گذشته در کنگره گفت: این باید در nasa’s Space Launch System, موشک, اما کاخ سفید بودجه می گوید این سازمان را نجات دهد “بیش از 1.5 میلیارد دلار” با استفاده از یک تجاری راه اندازی خودرو.

برایان شرکت گیاهان سبز پارس, بودجه افسر ناسا بشر اکتشاف و عملیات برنامه گفت: پس انداز حاصل از کم کردن هزینه Delta IV سنگین موشک از برنامه سالانه هزینه تولید یک فضا راه اندازی سیستم موشک از یک سال است که 2 میلیارد دلار.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر