بینی لام به عنوان یک آلرژی تست غربالگری

گرفتگی بینی خارش و متناسب با عطسه — 130 میلیون نفر در اروپا دچار تب یونجه و سایر اشکال از رینیت آلرژیک. تا به حال این شرایط به طور معمول تشخیص داده شده است با استفاده از نمونه خون یا پوست خراش آزمون. روش دوم این است که اغلب دیده می شود که به خصوص ناراحت کننده از آنجا که پوست در معرض آلرژن مختلف و سوراخ با سوزن است. بسیاری از بیماران-به ویژه کودکان-حتی پیدا کردن آزمایش خون کاملا ناخوشایند است.

تشخیص با biochip تکنولوژی

کلودیا Traidl-هافمن یک استاد محیط زیست پزشکی در TUM و مدیر موسسه علوم زیست پزشکی در هلمهولتز Zentrum München, تا به حال آزمایش یک روش تشخیصی جدید برای رینیت آلرژیک با تیم. دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفته بینی اسمير با استفاده از یک روش در اصل برای نمونه خون: با توسعه های اخیر در biochip تکنولوژی پزشکان توانسته اند برای برخی از زمان در حال حاضر برای اندازه گیری آنتی بادی غلظت 112 مختلف آلرژن با یک واحد کوچک نمونه خون.

پروفسور Traidl-هافمن تیم با استفاده از این تشخیص مولکولی تکنولوژی برای اندازه گیری غلظت ایمونوگلوبولین E (IgE) آنتی بادی در خون و ترشحات بینی از افراد مورد آزمایش. این آنتی بادی نقش مهمی در برخی از پاسخ آلرژیک. محققان افراد مورد مطالعه با و بدون حساسیت به شایع ترین آلرژن هاي موجود در هوا از جمله گرد و غبار کنه ریخته گری چمن گرده و گرده درخت غان فندق و درختان توسکا.

نتایج جستجو برای طیف وسیعی از مواد حساسیت زا

برای همین آزمایشات خون و بینی اسمیر به همراه داشت نتایج مشابه: آنها شناسایی یکسان آلرژیک حساسیت الگوهای یعنی همان مجموعه ای از مواد که برای بدن در حال توسعه یک پاسخ ایمنی است. این مورد برای تمام آلرژن هاي موجود در هوا مورد بررسی قرار گرفت. مطالعات قبلی در حال حاضر نشان داد ارتباط بین تشخیص آلرژی آنتی بادی در خون و ترشحات بینی برای برخی aeroallergens. محققان در حال حاضر تایید این همبستگی برای طیف گسترده ای از چنین حساسیت زا.

وزش روش با پتانسیل

“یک مزیت بزرگ از آلرژی تشخیص با لکه بینی است که آن را به یک گزینه خوب برای بچه های کوچک به عنوان در مقایسه با نمونه خون یا تست پوستی پريک. که برای گروه سنی یک hyposensitization درمان مهم است زیرا رینیت آلرژیک می تواند به آسم آلرژیک می گوید:” پروفسور کلودیا Traidl-هافمن. PD دکتر استفانی ژیل می افزاید: “ما همچنین بر این باورند که با بینی اسمیر, آنتی بادی IgE اختصاصی به برخی از آلرژی تشخیص داده می شود که نمی توان اندازه گیری شده در نمونه خون. ما در حال حاضر نیاز به انجام مطالعات بیشتر به بررسی این فرضیه.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM). توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de