ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین

وجود دارد دو نوع از مکان ها در جهان تا آنجا که ما می دانیم. بخشی در اینجا بر روی زمین با تمام زندگی است. و بقیه جهان: بی استریل nonlife به پایان می رسد از بی نهایت ایجاد شده است. اما در حال حاضر یک ماموریت وجود دارد که در آثار را از خاک مریخ را ببینید و اگر زندگی واقعا بیگانه به بقیه جهان است.

آن را به نام مریخ نمونه بازگشت از ماموریت. در طول 12 سال آینده و یا پس از ناسا و آژانس فضایی اروپا خواهد تیم را برای ارسال مریخ نورد به سیاره سرخ, که در آن به جمع آوری انواع مختلفی از نمونه خاک. یکی دیگر از مریخ نورد خواهد شد و سپس جمع آوری نمونه ها و نمونه ها را در یک موشک پرتاب شده از مریخ است. موشک حمل نمونه را قرار ملاقات گذاشتن با یک مدار فضاپیما است که دوباره به زمین آوردن نمونه های خاک با آن است.

زمینیها مسئول این شرکت هستند و برای قرار دادن آن ملایم تقریبا بی فکر گرفتن دست خود را بر روی مریخ سنگپوش. “یک نمونه… تغییر خواهد کرد که چگونه ما فکر می کنیم در مورد همه چیز می گوید:” توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر برای علم است. “این خواهد بود که با ارزش ترین چیزی که بر روی زمین است.”

مریخ نمونه بازگشت—MSR در ناسا اجتناب ناپذیر initialism—اولین باری خواهد بود که انسان را به یک سفر رفت و برگشت به مریخ, و از آن خواهد شد اولین فیزیکی و ملموس و دو راه علت و معلول ارتباط بین زمین و یک سیاره دیگر است. برای اولین بار در تاریخ ثبت شده ما قادر خواهید بود به صورت فیزیکی لمس و ارتباط برقرار کردن با بکر قطعه ای از یک سیاره دیگر است.

اول ما باید به MSR به مریخ و دریافت برخی از خاک. جزئیات اهریمنی در واقع.

فضای بیرونی است که بیش از 60 مایل راست بالا—کمی بیشتر از عرض رود آیلند کمی کمتر از عرض نیوهمپشایر—اما انرژی آن را بسیار دور از واقع است. برای رسیدن به کمترین انرژی پایین مدار شما نیاز به سرعت بخشیدن به بیش از 17 ، 000 مایل در ساعت است که نیاز به موتور موشک که تبدیل سوخت به انرژی جنبشی در زشت و ناپسند نرخ.

و کسانی که سوختگی نرخ باید کنترل شود دقیقا; اگر شما را تبدیل موشک سوخت را به انرژی شیمیایی به انرژی جنبشی بیش از حد به سرعت شما بیش از محدودیت مواد از موتورهای. این بلافاصله منجر به درستی به نام RUDE—سریع ناخواسته جداسازی قطعات رویداد, همچنین شناخته شده به عنوان یک فاجعه انفجار. اگر شما تبدیل سوخت که به سرعت بیش از حد به آرامی شما را به طور غیر منتظره بازگشت سریع به زمین منجر شدید تاثیر ترمز و فوری بی ادب.

ما می تواند ساخت یک موشک به حدی محکم است که آن را هرگز منفجر شود اما واقع بینانه مقدار انرژی (از یک رشته انفجار هسته ای) خواهد بود قادر به بلند کردن چیزی به مدار. و هر چیزی به اندازه کافی نور را به راحتی به مدار خواهد بود تا شل و ول آن را نمی خواهد زنده ماندن سفر. اگر زمین شد 50 درصد بزرگتر در قطر هیچ مقدار از مهندسی در جهان را دریافت کنید یک موشک تمام راه را به مدار وجود دارد به سادگی می تواند بیش از حد گرانش برای هر گونه طراحی و یا هر گونه مواد شیمیایی سوخت به غلبه بر. به عنوان آن است که حتی پیشرفته ترین موشک هنوز تست محدودیت های بیرونی از قرن 21 مواد و طراحی.

و که فقط وارد شدن به مدار به مریخ دیگر تمام است ballgame. ایستگاه فضایی بین المللی در مدار 250 کیلومتری بالای زمین; ماه است 1000 بار دورتر از آن است. مریخ در ضمن 1000 بار دورتر از ماه است.

از آن فکر می کنم این راه: اگر فاصله از زمین به آغاز فضا شد طول یک چوب بیس بال فاصله از زمین به ایستگاه فضایی خواهد بود در مورد طول چهار درب خودرو. یک هزار برابر بیشتر از آن است که حدود 2.5 مایل یا حدود 10 دقیقه دوچرخه سواری. یک هزار بار که 2500 مایل و یا فاصله از نیویورک به سان فرانسیسکو.

به دلیل فاصله قریب به اتفاق تنها یکی از بسیاری از موانع پیچیده است که سفر به مریخ شانس در واقع چیزی وجود دارد در شرایط کار نیست هر چیزی که شما می خواهم قبول در هنگام رزرو پرواز بعدی خود را به رود آیلند یا, New Hampshire. پس از اولین تلاش در سال 1960 تنها 19 45 ماموریت به مریخ—بیش از 40 درصد شده و با موفقیت کامل.

حتی پس از بیش از نیم قرن تجربه و فن آوری و توسعه هر ماموریت به زمین بر روی مریخ هنوز هم یک از یک نوع قمار است. امروز با تمام دانش ما این پیچیدگی و دشواری متوسط هزینه آن حدود 1.5 میلیون دلار در حمل و نقل و دست زدن به برای هر پوند از رباتیک و ابزار دقیق شما می خواهید برای ارسال به سطح مریخ.

است که چرا از آن بسیار قهرمانانه به چالش کشیدن به لمس و انجام کارهای دیگر جهان است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز مانند “فقط ارسال مواد به مریخ است.” که ممکن است روزی اما امروز آن را به میلیاردها دلار و هزاران نفر از مهندسان و دانشمندان و دهه تجربه به تا آنجا که حفاری سوراخ در مریخ کار هر کسی بر روی زمین می توانید با پنج دقیقه و پنج پوند بیل (که اجرای شما سرد $7.5 میلیون فقط به کشتی به سیاره سرخ). مریخ است ما در فصل های بعدی همسایه درب—آن را در مورد به عنوان آسان سفر به عنوان ما می توانید—اما توانایی ما برای ارتباط برقرار کردن با آن است که فقط به سختی این سمت وجود ندارد.

Image may contain Astronomy Universe Space Outer Space Planet Outdoors and Nature

منفعل مشاهده به دنبال در آسمان شده است تنها گزینه برای برقراری ارتباط با مریخ برای تقریبا تمام تاریخ بشر است. بیش از 400 سال گذشته ما بوده است eyeballing این سیاره به طور فزاینده ای با تلسکوپ های قدرتمند وجود دارد محدودیتی برای آنچه که شما می توانید اطلاعات در مورد یک محل با منفعل مشاهده تنهایی. (شما نیاز به یک تلسکوپ با آینه اولیه بزرگتر از کارولینای جنوبی به نگاه فردی سنگریزه در مریخ است.) پس شروع در سال 1965 ما ارسال دوربین به مدار مریخ و سپس آنها را به عکس ضربه محکم و ناگهانی و انتقال آنها را به عقب.

اما اگر شما مایل به رفتن تمام راه را به پایین مریخ جاذبه به خوبی و با لمس سطح آن با یک کاوشگر و یا مریخ نورد طیف وسیعی از امکانات علمی منفجر می شود. انسان این موفقیت برای اولین بار در سال 1976 با وایکینگ ماموریت. Landers و rovers جسمی می تواند ارتباط برقرار کردن با محیط زیست خود را و انجام چیزهای جدید هیجان انگیز مانند تلنگر یک سنگ به دیدن آنچه که در طرف دیگر خراش دور سطح بالا از یک سنگ به دیدن آنچه در آن مانند به نظر می رسد در داخل و یا مته سوراخ به زمین. دانشمندان سپس می توانید استقرار ابزار مانند پراش پرتو-X ابزار بر روی مریخنورد کنجکاوی (مورد استفاده برای رعایت ساختار کریستالی در سنگ) که نیاز به حق در کنار یک هدف به کار می کنند.

بخشی از مشکل در اینجا این است که علم به طور مستمر تولید بزرگتر و پیچیده تر به سوالات; حل یک معما و شما را تا پایان با امکانات جدید. هر کسی که خود را از نظر فکری به گل نشسته با 4 سال بارها و بارها پرسیدن “چرا ؟” تجربه کرده است و این پدیده دست اول. در طول زمان پاسخ دادن به این سوالات نیاز روزافزون علمی قدرت شلیک.

حتی بر روی زمین شکار نشانه هایی از زندگی از میلیاردها سال پیش آسان نیست و نیاز به هر دو زمینه بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق در آزمایشگاه است. هست که فقط شما می توانید انجام دهید در صحنه تحقیقات; در نهایت, شما نیاز به ارسال نمونه ها به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل بیشتر. ما در حال حاضر رسیدن به نقطه که در آن ما در حال پرسیدن انواع سوالات در مورد مریخ است که ما می توانیم با کار میدانی تنهایی.

به طور کلی دانشمندان می خواهید به بازگشت به مریخ نمونه ها به آدرس های مختلف سه مجموعه از سوالات: زمین شناسی و بیولوژیکی و فن آوری. زمین شناسان می خواهید به درک جزئیات تاریخ مریخ و ببینید که چه شرایط غالب وجود دارد بیش از چند میلیارد سال است. زیست شناسان می خواهید برای کشف کردن اگر آن شرایط باعث به زندگی است. این فن می خواهید نمونه های به طوری که آنها می توانید کشف کردن جزئیات امکان سنجی و خطرات ناشی از ارسال انسان وجود دارد از بین ببرد.

به عنوان چالش به عنوان یک سفر رفت و برگشت به مریخ است, آن را حس می کند بیشتر به عنوان یک راه برای پاسخ علمی امروز سوال از ارسال تجهیزات آزمایشگاه به مریخ است. برای مثال زمین شناسان دوست دارم به ارسال یک یون microprobe است که می تواند اندازه گیری عنصری abundances در مقیاس میلیونیم متر است; abundances خاص ایزوتوپ پس از آن می تواند مورد استفاده برای تعیین سن خاص بیت از سنگ در یک نمونه است. اما آن دسته از ماشین آلات بزرگ و تشنه قدرت. کاهش یک را به اندازه و گرفتن آن را به مریخ خواهد بود هزینه پروژه مهندسی شما می خواهم نیاز به مدیریت حتی قبل از به دنبال در شما اولین مریخ نمونه. اما حتی اگر شما را مدیریت به آن را ناب و قابل حمل, اتاق, برای علم کامپیوتر است با حاصل جمع صفر. اضافه کردن یک یون microprobe به معنی مصرف کردن چیز دیگری است.

بیشتر از هر چیزی شما می توانید ارسال شده است به شدت محدود میکند. هزینه زیادی از حمل و نقل ابزار نه تنها محدود به آنچه شما می توانید ارسال به مریخ, اما آن را نیز قرار می دهد قابل توجهی فشار بر قدرت خود و توده محدوده خود دقت و قابلیت های.

محدودیت در دقت و ظرافت فراتر از ابزار به دست زدن به نمونه های خود را.

بسیار زیاد فاصله مریخ به این معنی است که سریع ترین سرعت نور به شما اجازه ارسال سیگنال به زمین به مریخ و بازگشت دوباره است که بیش از شش ساعت سفر رفت و برگشت (در بدترین سناریو که زمان رفت و برگشت برای یک سیگنال صعود به تقریبا 45 دقیقه). که به معنی وجود یک تاخیر بین گفتن ربات خود را به انجام چیزی دیدن اگر آن کار می کرد و سپس با گفتن آن را برای رفتن به مرحله بعدی. زمان مورد نیاز برای انجام کاری, مشاهده, نتایج تصمیم گیری چه باید بکنید و سپس عمل بسیار مهم است. انجام هر کاری با 40 دقیقه تاخیر ورزش در صبر و دستور العمل برای فرصت های از دست رفته.

مقایسه این با واکنش انسان بار در حدود یک چهارم دوم. در هشت ساعت تغییر یک فرد بر روی زمین محدود است—در مطلق نظری حداکثر به حدود 78 سفر رفت و برگشت ارتباطات به چیزی در سطح مریخ است. اگر شما را که نمونه بازگشت به زمین و زمان مورد نیاز برای ارسال یک سیگنال به عقب و جلو به یک ابزار قطره به نزدیک به صفر است. یک دانشمند در آزمایشگاه می تواند (در تئوری) تکمیل ده ها هزار نفر از تعاملات با یک نمونه در همان هشت ساعت است. هنگامی که شما می توانید رسیدگی و ارتباط برقرار کردن با یک نمونه به طور مداوم آن را اجازه می دهد تا شما را به انجام همه نوع از علوم جدید مانند به دنبال فوق العاده چیزهای کوچک مانند فسیل باستانی میکروب چاپی اسپور کپک و مسیرهای پیاده روی سمت چپ توسط سنگ-خوردن باکتری است. در آزمایشگاه محققان می توانید انتخاب کنید به غیر سنگ با مراقبت های باور نکردنی و دقت است.

دانشمندان فکر شده است برای چندین دهه مورد انواع آزمایشات می تواند آنها را هنگامی که آنها نمونه را بر روی زمین. در واقع تازه ترین گزارش “بالقوه علم و مهندسی ارزش نمونه های تحویل شده به زمین توسط مریخ نمونه بازگشت” می گوید: “پتانسیل [نشانه هایی از حیات در مریخ] قابل بررسی است به طور کامل تنها با مشاهده هدایت آماده سازی نمونه پس از تحقیقات آزمایشگاهی کنسرسیوم که درخواست دولت از هنر و تکنیک است.”

این تغییر در هر دو چگونه نمونه ها را می توان پردازش و ابزار استفاده می شود به بررسی آنها خواهد بود. بیایید فقط یک نمونه از صدها یا هزاران نفر. در تئوری ممکن است نه تنها ممکن است برای پیدا کردن برداشت سمت چپ توسط فرضی مریخ اسپور کپک در باستان سنگ بلکه بلافاصله تست سنگ رسوبی برای تعیین چه مدت پیش کسانی که اسپور فرود در مریخ گل. و تمام است که می تواند انجام شود در این فضا از روز یا هفته.

توانایی انجام تمام است که “مشاهده هدایت آماده سازی نمونه به دنبال تحقیقات” خواهد بود چنین بزرگ دستیابی به موفقیت است که ارزش علمی از رفتن حتی از صفر مریخ خاک به مریخ کمی خاک است که به طور موثر و بی اندازه. نه چندان برچسب قیمت; MSR هزینه خواهد شد حداقل 7 میلیارد دلار است.

این فارغ التحصیلی از ارسال اطلاعات به زمین ارسال واقعی مریخ مسائل پشت به زمین شامل تغییرات اساسی در راه ما فکر می کنم در مورد اکتشافات فضایی. تا به حال ما شده است و قادر به رفتن به مریخ را انتخاب کنید و در میان تمام جهان از نمونه های مختلف—اما ما تنها می تواند انجام این کار بسیار با آنها. با MSR آن خواهید بود مخالف است.

آن را مانند سفارش یک کوکتل در یک نوار در مقابل ساخت یک در خانه: در این نوار وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مشروب الکلی را انتخاب کنید و در نتیجه یک آرایه وسیعی از کوکتل بود—اما نوشیدنی مقدار زیادی هزینه و نوار در نهایت ، در خانه شما محدود به هر چند بطری شما را در دست داشته اما شما می توانید بریزید تا آنجا که شما می خواهید هر زمان که شما می خواهید—و شما لازم نیست که خیلی به قرار دادن بر روی شلوار به آن را انجام دهد. آن را برای رفتن از یک شراب خواری هر چند سال به ساخت یک ثابت عادت آن علمی صحبت کردن.

به جای تکیه بر چند میلیون دلاری ماموریت توانایی برای به دست آوردن یک نمونه در مقابل هر ابزار شما می توانید از فکر می کنم بستگی دارد تنها در تمایل ناسا پیک به دست تحویل است. خوب است و توانایی خود را برای متقاعد کردن ناسا که نمونه ها استفاده می شود برای چیزی ارزشمند تر از سازگاری زیستی آزمون شامل ساخت بسیار گران کوکتل با خاک مریخ.

این تغییر جذاب مفاهیم. در میان چیزهای دیگر به این معنی است که ماموریت فضایی واقعا نمی شروع تا تمام فضای سخت افزاری پرواز کرده و با خیال راحت بازگشت نمونه به زمین در حدود شش سال یا بیشتر پس از این ماموریت برای اولین بار آسانسور در 2026. MSR واقعا نمی خواهد تا پایان هر سال دانشمندان اگزوز نهایی خاک نمونه و است که می تواند دهه ها طول بکشد. برخی از بهترین قمری علوم در حال انجام است امروز با بررسی نمونه های از ماه جمع آوری شده 50 سال پیش توسط فضانوردان آپولو.

برای همه این اولین ها که MSR مهندسی ماموریت می یابد در فضای واقعی ماموریت علمی ماموریت نمی شروع تا زمانی که همه سفر به فضا است. “این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار سخت” Zurbuchen می گوید. “تاخیر در ارضاء نسخه از یک ماموریت است.”

هنوز هم وجود دارد نیاز به چیزی دیگری فوق العاده جذابی است که ارزش MSR را چند میلیارد دلاری اتهام حمل و نقل. و وجود دارد: ماموریت این است که رفتن به تغییر معنای واژه “زندگی بر روی زمین است.”

وجود تناقض در مورد زندگی در فضا است. از یک طرف ما می دانیم که فضا کاملا خصمانه به زندگی است. وجود دارد مقدار زیادی از زندگی بر روی زمین اما بالاترین ما تا کنون در بر داشت یک حیوان بود در سال 1973 زمانی که یک Rüppell را griffon vulture (ناموفق) بازی مرغ را با یک هواپیمای تجاری در مورد هفت مایل تا در هوا. (کرکس از دست داد.) که تنها حدود یک دهم از این راه به فضا; فراتر از آن ما در بر داشت هیچ زندگی پیچیده در همه.

از سوی دیگر وجود دارد چیزی است که از یک اجماع وجود دارد که احتمالا زندگی جای دیگری—بعد از همه فضا است و نه بزرگ. وجود دارد بسیاری از بیشتر ستاره ها در جهان از وجود دانه های شن و ماسه در زمین: یک برآورد قرار می دهد آن را در چیزی شبیه به 60,000,000,000,000,000,000,000 (60 sextillion) ستاره دادن یا گرفتن فاکتور از 100. به طور متوسط هر یک از آنها دارای چندین سیاره ها و انجام محاسبات ریاضی است که… یک کل بسیاری از شانس برای زندگی به وجود می آیند در جایی دیگر.

زندگی به عنوان ما می دانیم آن است که محدود به یک کوچک بیولوژیکی محدوده شکوه از هفت مایل تا. از سوی دیگر ما حدس می زنم که این هفت مایل را محدود نمی کند و به نمایندگی از حد در تمام زندگی در همه جا. این دو افراط و حال یک سوال: زمانی که ما صحبت در مورد زندگی ما صحبت کردن در مورد بسیاری از زندگی های پراکنده در سراسر جهان و یا فقط نادر کوچک غم انگیز جدا dot در اینجا و وجود دارد ؟ زمانی که ما در آسمان شب ما به دنبال چیزی جز خالص مرگ و یا هزاران و هزاران متفاوت biomes?

ما هیچ ایده. اما ما نمی دانیم چند چیز در مورد زندگی خود و منظومه شمسی است که در آن زندگی می کنیم. مثلا موجودات زنده نیاز به برخی از نوع حلال است که آنها را قادر به سوخت و ساز مواد غذایی است.

“زندگی باید دارای شرایط مناسب و انرژی و زمان می گوید:” دانشمند ارشد ناسا جیم سبز. “شما را در یک مایع شما را از خوردن مواد غذایی”—هضم نیاز به مایع حلال برای استخراج مواد مغذی— “سپس مایع استفاده می شود برای از بین بردن ضایعات. مایع حیاتی است.”

برای همه چیز در زمین مایع در سوال این است که آب.

وجود یک باند در اطراف هر ستاره که به نام قابل سکونت (یا گلدیلاک) منطقه یک منطقه که در آن شما ممکن است پیدا کردن یک سیاره خواهد بود که نه خیلی گرم و نه خیلی سرد برای آب مایع وجود داشته باشد در سطح. خورشید ما را در منطقه قابل سکونت امروز شامل زمین. مریخ و زهره منظومه شمسی ما دیگر زمینی سیارات به ترتیب در بیرونی و درونی لبه های آن منطقه. جیوه و دیگر سنگی سیاره داخلی منظومه شمسی مدار بسیار نزدیک به خورشید برای آب مایع وجود داشته باشد بر روی سطح آن.

در حالی که سطوح مریخ و ونوس در هر جایی بین بسیار و monumentally خصمانه به زندگی امروز ما آمده اند به درک آنها نیست همیشه. میلیاردها سال پیش مثلا مریخ تا به حال یک جو بسیار ضخیم تر است که بهتر بود قادر به دام انداختن گرما. این به این معنی است که در گذشته های دور, زمین, نبود, تنها سیاره با اقیانوس—مریخ و زهره تا به حال آنها را بیش از حد. پس بخشی از آنچه MSR در نظر گرفته شده است انجام دهید این است که جستجو برای شواهد باستان زندگی در مریخ.

“ما به دنبال زندگی نه تنها در فضای سبز” می گوید: “اما در زمان.”

شواهد از قبلی ماموریت به مریخ انباشته ساختمان نسبت به این نتیجه رسیدند که این سیاره قرمز ممکن است قبلا به میزبانی زندگی است. “وجود دارد 4,700 مواد معدنی بر روی زمین اما 300 نفر از آنها را تنها می تواند ایجاد شده توسط فرآیندهای بیولوژیکی. در حال حاضر با ما کانیشناسی آزمایش بر روی حس کنجکاوی ما دیده ایم در حدود 250 یا 280 از کسانی که مواد معدنی” سبز می گوید.

به همین ترتیب ترمودینامیک و آمار قرار داده بسیار قوی در حد بالایی در اندازه مولکول که خواهد آمد با هم از طریق تصادف و فرآیندهای معدنی به تنهایی—در حدود 150 واحد جرم اتمی. کنجکاوی پیدا کرده است مولکول دو برابر بزرگ نشان می دهد فرآیندهای بیولوژیکی ممکن است در محل کار. مریخ گذشته هنوز در حال بررسی است اما MSR احتمالا با ارائه مدرک نهایی که زندگی یک بار وجود دارد.

“تقریبا هیچ کس معتقد است که اگر شما رفتن به مریخ و شما حفاری سوراخ چیزی خواهد آمد خزنده,” Zurbuchen می گوید. امروز سطح مریخ است که هنوز هم راه بیش از حد خصمانه برای هر زندگی آلی پیچیده به حرکت سریع در سراسر سنگ. اما به نظر می رسد وجود یک منطقه خاکستری بین توانایی پشتیبانی که زندگی پیچیده در سطح و مطلق نامهربان مرگبار از اعماق فضا است که از لحاظ فیزیکی از هم جدا زمین و مریخ است.

ما می دانیم که زندگی نیاز به شرایط مناسب انرژی و زمان—که همه حاضر بودند در باستان سطح مریخ. اما آنچه MSR انجام خواهد شد با توجه به Zurbuchen “تقریبا بدون توجه به آنچه که به ما بگویید که چگونه از آن آسان است برای ایجاد زندگی در زمین-مانند محیط زیست”—در یک گلدیلاک سیاره با آب مایع در سطح آن مانند باستانی مریخ یا ونوس. سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا زندگی فقط محصولات تقریبا به طور خودکار بر روی سیاره در منطقه قابل سکونت ستاره و یا اگر زندگی واقعا یک شوت حتی زمانی که شرایط مناسب هستند.

این نتیجه را در یک زمان هیجان انگیز است. The James Webb Space Telescope شروع خواهد شد و به ما اولین اطلاعات در مورد exoplanet محیط به زودی پس از راه اندازی آن میله میله برای 2021. در میان چیزهای دیگر تلسکوپ ممکن است قادر به اندازه گیری اتمسفر سیارات فراخورشیدی در منطقه قابل سکونت از ستاره های دیگر به طور بالقوه آشکار نشانه هایی است که می تواند وجود داشته باشد زندگی در آن جهان.

در سال 2025 ناسا قصد دارد برای راه اندازی Europa Clipper ماموریت به انجام flybys از ماه اروپا مشتری. این یک یخی سطح پوشش وسیع نمک آب اقیانوس ها. ماموریت پیدا می زیستی امضا نشان می دهد که زندگی می تواند بوجود می آیند و حتی خارج از منطقه قابل سکونت ستاره. در 2026, سنجاقک ماموریت—ربات دار کوادکوپتر—ترک خواهد کرد برای قمر زحل تیتان است که اقیانوس ها از متان مایع بر سطح آن است. سنجاقک می تواند ما شواهدی وجود دارد که زندگی را می توان بر اساس یک مایع دیگر از آب است.

این کوارتت از ماموریت—MSR, the James Webb Telescope, Europa Clipper و تیتان سنجاقک—پتانسیل را دارند که اساسا تغییر تصور ما از چگونه زندگی مشترک در جهان است. توسط اواسط 2030s ما ممکن است شواهد اساسا متفاوت جهان—یک خال خال با زندگی به جای خصمانه استریل یکی از ما در مورد امروز است.

ما یاد گرفته ایم در 30 سال گذشته است که سنگ ها از زهره و زمین و مریخ ممکن است—بسیار به ندرت در گذشته های دور سفر از یک جهان را به دیگری. غول شهاب اثرات مانند یک مظنون به کشتن دایناسور 66 میلیون سال پیش می تواند ضربه تکه های سنگ در سراسر منظومه شمسی است.

و ما همچنین کشف کرد که به عنوان دشمن به عنوان فضایی است که به انسان, تحت شرایط مناسب, یک میکروب های زندگی در یکی از این سنگ ها ممکن است قادر به زنده ماندن در این سفر است. افزایش این احتمال که کل درخت تکاملی حیات بر روی زمین ممکن است محدود به فقط حیات بر روی زمین—شاخه از آن درخت ممکن است از دنیاهای دیگر. اگر که تا کنون وجود زندگی در کرات دیگر.

اما ما واقعا نمی تواند در هر یک از سوالات ما در مورد مریخ تا زمانی که ما می تواند به لمس بکر نمونه از خاک مریخ را با دست خود ما. و در انجام این کار است که ما ممکن است کشف کنند که نه تنها زندگی وجود دارد خارج وجود دارد در فضا است که زندگی ما در اینجا می آید از فضا را به عنوان به خوبی.


G. Ryan ایمان می نویسد: در مورد و مشورت در فضا و فضا مسائل مربوط به سیاست. او به عنوان اعضای کمیته حمایت از خانه فرعی در فضا. قبل از آن او دفاع و امنیت ملی معاون سردبیر در اخبار. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @Operation_Ryan و یا رسیدن به او از طریق ایمیل در ryan@exocent-strategies.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر