موسسه ملی بهداشت و درمان را 7 درصد کاهش در سال 2021 تحت کاخ سفید طرح

کاخ سفید در واشنگتن ،

نورمن Maddeaux/فلیکر (CC BY-NC-ND 2.0)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه پیشنهاد خواهد بریده بریده موسسه ملی بهداشت (NIH) توسط $3 میلیارد دلار به 38.7 میلیارد دلار 7% کاهش در حالی که حفظ بودجه برای چند اولویت است.

شامل بودجه 50 میلیون دلار برای دومین سال از دولت کودکی سرطان دیتا ابتکار که موسسه ملی سرطان شده است برنامه ریزی از تابستان گذشته. در سال 2021 این امر لینک های موجود سرطان دوران کودکی پایگاه داده ایجاد یک دیتا عوام برای مطالعات بالینی و داده های بالینی و صندوق پژوهش در کودکان نادر سرطان.

حمایت ادامه خواهد داد برای تحقیق در مورد اعتیاد به مواد مخدر; آنفلوانزا از جمله یک واکسن جهانی و ایدز به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن هدف کاهش عفونت HIV 90% بین 2020 و 2030.

یکی از اولویت های جدید است tickborne بیماری که تمرکز یک NIH برنامه استراتژیک منتشر شده در اکتبر 2019. این منطقه را به دریافت 115 میلیون دلار برای تحقیقات و آزمایش های بالینی (در مقایسه با 56 میلیون دلار در سال 2019). نوزادی تحقیقات را دریافت 100 میلیون دلار در بودجه جدید بیش از 2020 و 2021. و 30 میلیون دلار را به سمت بالا بردن سرعت ساخت وکتورهای مانند ویروس های تغییر یافته برای ارائه ژن درمانی و ژن-ابزار ویرایش به بدن است.

شامل بودجه 300 میلیون دلار برای نوسازی NIH اصلی دانشگاه در Bethesda, Maryland در پاسخ به یک گزارش در سال گذشته پیدا کردن آژانس پیری امکانات نیاز به چهار برابر این مبلغ در تعمیرات.

مانند گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست پیشنهاد خواهد بریزید آژانس تحقیقات بهداشتی و با کیفیت (AHRQ) به NIH. جدید موسسه ملی تحقیقات در ایمنی و کیفیت را دریافت $355 میلیون از AHRQ را 2020 بودجه از $445 میلیون. کنگره را رد کرده است قبلی طرح را به حرکت AHRQ به NIH.

تحقیقات پزشکی گروه در حال واکنش با ترس به مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی. تعداد و رقابت تحقیقات مالی بودجه توسط NIH را رها 1874 از این سال تخمین زده می 11,379 اشاره راس مک کینی افسر ارشد علمی برای انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی. در زمانی که شانس که یک پیشنهاد خواهد شد بودجه در حال حاضر پایین “این می تواند ویرانگر به آمریکایی پزشکی علم” مککیننی در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر