پارک های ملی هستند و هیچ پناهگاه امن برای غرب آفریقا شیرها

دانشگاه میشیگان اعمال حیات وحش محیط زیست, آزمایشگاه

آفریقا پارک های ملی به منظور حفاظت از شیرها و فیل ها و دیگر حیوانات وحشی از شکارچیان انسان. Pachyderms تمایل به آن بازی امن و به طور کلی به ماندن در داخل مرز پارک. یک مطالعه جدید نشان می دهد شیرها در غرب آفریقا آنقدر محتاط. به جای این گربه های بزرگ فقط به عنوان به احتمال زیاد به اویختن در نزدیکی شکار امتیازات که در آن جایزه شکار مجاز است.

غرب آفریقا شیرها که کوچکتر و از نظر ژنتیکی متمایز از دیگر شیرها در حال انقراض. بزرگترین غلظت چپ حدود 350—در میراث یونسکو سایت که شامل پنج پارک های ملی و 14 شکار امتیازات در تقاطع بورکینافاسو, نیجر و بنین.

برای کشف کردن که در این منطقه وسیع شیرها شد هزینه های بسیاری از وقت خود را حفاظت محیط زیست مستقر 238 دوربین های تله ای در سه پارک و 11 امتیاز در سراسر مساحت تقریبا 13,000 کیلومتر مربع است. بیش از سه فصول خشک حرکت فعال دوربین های جامعی 1.7 میلیون تصاویر که شامل 96 شیر رؤیت است.

به تفسیر اطلاعات دوربین محققان ساخته شده است یک مدل کامپیوتری است که شامل بسیاری از عوامل از جمله آب و پوشش گیاهی پوشش زمین و حیات وحش شیوه های مدیریت و حضور در نزدیکی شهرک بشر و آتش سوزی. آنها همچنین شامل اطلاعات در مورد محل شیرها’ به احتمال زیاد طعمه بر اساس دوربین دام تصاویری از warthogs, bushbucks و بزکوهی.

محققان تا به حال انتظار می رود برای دیدن بیشتر شیرها در پارک های ملی به عنوان با فیل. این تجزیه و تحلیل نشان داد از lions به نظر می رسد به رفتن به جایی که طعمه است اکثر فراوان—اغلب در شکار امتیازات—محققان گزارش شده در ماه گذشته در مجله کاربردی محیط زیست. دلیل آنها این است که با درآمد حاصل از شکار جام امتیازات بهتر می تواند استطاعت آبیاری و خورشیدی-طراحی پمپ به ارائه بیشتر سازگار منابع آب که تمایل به جذب گونه که شیرها شکار. آنها همچنین می توانید استخدام سپاه پاسداران برای حفاظت از مرزهای خود را از شکار غیر قانونی و یا تجاوز دام است. و محققان توجه داشته باشید به دلیل شکار امتیازات اغلب درباره پارک ملی شیرها زندگی در سراسر بقیه قاره نیز ممکن است عدم امکان استفاده از پارک های ملی به عنوان پناهگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>