ترکیب طبیعی در سبزیجات کمک می کند تا مبارزه با بیماری کبد چرب

یک مطالعه جدید به رهبری Texas A&M AgriLife تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که چگونه یک ترکیب طبیعی موجود در بسیاری از شناخته شده و به طور گسترده مصرف سبزیجات نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با کبد چرب بیماری است.

این مطالعه نشان می دهد که چگونه کبد چرب غیر الکلی بیماری یا NAFLD می شود ایندول یک ترکیب طبیعی موجود در روده باکتری ها — و در چلیپاءی سبزیجات مانند کلم و کلم پیچ و گل کلم و کلم بروکسل. همچنین این آدرس چگونه این ترکیب طبیعی ممکن است منجر به درمان های جدید و یا اقدامات پیشگیرانه برای NAFLD.

این مطالعه به تازگی منتشر شده در کبد.

“بر اساس این تحقیقات ما معتقدیم غذاهای سالم با ظرفیت بالا برای تولید ایندول ضروری برای جلوگیری از NAFLD و مفید برای بهبود سلامت کسانی که با آن” گفت: Chaodong وو, M. D., Ph. D., تگزاس A&M AgriLife تحقیقات علمی همکار و محقق اصلی برای مطالعه است. “این یک مثال دیگر است که در آن تغییر رژیم غذایی می تواند کمک به جلوگیری و یا درمان بیماری و بهبود رفاه فردی است.”

در مورد NAFLD و ايندول

NAFLD رخ می دهد که کبد می شود “marbled” با چربی گاهی اوقات به دلیل تغذیه ناسالم مانند مصرف بیش از حد چربی های اشباع شده. اگر به درستی مورد توجه قرار گیرند و این وضعیت می تواند منجر به زندگی تهدید بیماری کبد از جمله سیروز و یا سرطان کبد.

بسیاری از متنوع عوامل منجر به NAFLD. کبد چرب است هفت تا 10 برابر بیشتر شایع در افراد مبتلا به چاقی در جمعیت عمومی است. علاوه بر این چاقی باعث التهاب در بدن است. رانندگی این التهاب هستند ماکروفاژها, انواع سلول های سفید خون است که به طور معمول نبرد عفونت است. این التهاب را تشدید آسیب کبدی در کسانی که مبتلا به بیماری های کبدی.

باکتری های روده نیز می تواند یک اثر — یا مثبت یا منفی — در پیشرفت بیماری کبد چرب. این باکتری تولید بسیاری از ترکیبات مختلف است که یکی از آنها ایندول. این محصول از اسید آمینه تریپتوفان بوده و شناسایی توسط متخصصان تغذیه بالینی و تغذیه دانشمندان به احتمال زیاد داشتن پیشگیرانه و مزایای درمانی به افراد مبتلا به NAFLD.

موسسه ملی سرطان نیز اشاره می کند مزایای اسید ایندول-3-carbinol موجود در سبزیجات چلیپاءی از جمله ضد التهابی خود و مبارزه با سرطان خواص.

جامع و چند سطح مطالعه در بیماری کبد چرب

هدف از مطالعه حاضر بررسی اثر غلظت ايندول در مدل های حیوانی و سلول های انفرادی برای کمک به تعیین ایندول را در اثر التهاب کبد و مزایای بالقوه به افراد مبتلا به NAFLD. این بررسی میزان که ایندول کاهش کبد چرب غیر الکلی, بیماری, ترکیب یافته های قبلی در باکتری های روده, التهاب روده و التهاب کبد است. آن را نیز گنجانیده تحقیق چگونه ایندول بهبود کبد چرب در مدل های حیوانی.

برای این مطالعه محققان به بررسی اثرات ایندول در افراد مبتلا به کبد چرب. به عنوان تحقیقات همکار Qifu Li, M. D., همچنین یک پزشک در چونگکینگ دانشگاه علوم پزشکی در چین این تیم تصمیم گرفت او باید منجر به تحقیقات بالینی با استفاده از چینی شرکت کنندگان است.

در 137 افراد تیم تحقیقاتی کشف افراد با شاخص توده تمایل به کاهش سطح اسید ایندول در خون خود. علاوه بر این ایندول سطوح در کسانی که چربی به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که در نظر گرفته شد لاغر است. و در کسانی که با کاهش ایندول سطح نیز وجود دارد یک مقدار بالاتر از رسوب چربی در کبد است.

این نتیجه به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به دیگر اقوام Li اشاره کرد هر چند پس زمینه های قومی ممکن است برخی از تاثیر بر روی باکتری های روده جمعیت و دقیق سطوح متابولیت.

به منظور تعيين تاثير ايندول این تیم تحقیقاتی با استفاده از مدل های حیوانی تغذیه یک رژیم غذایی کم چربی به عنوان یک کنترل رژیم غذایی با چربی بالا برای شبیه سازی اثرات NAFLD.

“مقایسه از مدل های حیوانی تغذیه یک رژیم غذایی کم چرب و رژیم غذایی با چربی بالا به ما درک بهتری از چگونگی ایندول مربوط به NAFLD” گفت: Gianfranco Alpini, M. D., مطالعه همکار سابق و استاد برجسته تگزاس A&M مرکز علوم بهداشت در حال حاضر مدیر ایندیانا مرکز تحقیقات کبد.

Alpini گفت: درمان NAFLD-تقلید از مدل های حیوانی با ايندول به طور قابل توجهی کاهش تجمع چربی و التهاب در کبد است.

این تیم تحقیقاتی همچنین به مطالعه چگونه ایندول تحت تاثیر سلول های انفرادی است.

شانون Glaser, M. D., یک استاد دانشگاه تگزاس A&M مرکز علوم بهداشت گفت که علاوه بر کاهش میزان چربی در سلول های کبدی ايندول در عمل نیز در سلول های روده که ارسال سیگنال های مولکولی که تعدیل التهاب است.

“ارتباط بین روده و کبد می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی به مطالعات انجام شده در کبد چرب غیر الکلی, بیماری و مطالعات آینده بسیار بسیار مورد نیاز را به طور کامل درک نقش ایندول,” Glaser گفت.

اضافی تحقیقات تغذیه مورد نیاز

“مواد غذایی با ظرفیت بالا از ایندول تولید و یا داروهای که تقلید اثرات آن ممکن است روش های درمانی جدید برای درمان NAFLD,” وو اضافه کرد: پیشگیری یکی دیگر از جنبه های مهم را در نظر بگیرید.

“جلوگیری از NAFLD توسعه و پیشرفت ممکن است در روش تغذیه ای برای اطمینان حاصل شود که میکروب های روده اجازه می دهد ایندول و متابولیت های دیگر به عملکرد موثر,” او گفت:. “تحقیقات آینده مورد نیاز است به بررسی چگونگی رژیم های غذایی خاص ممکن است قادر به رسیدن به این.”

وو گفت: در تحقیقات آینده او امیدوار به همکاری با مواد غذایی دانشمندان و متخصصان تغذیه بالینی به بررسی آنچه که غذاهای سالم می تواند تغییر microbiota روده و افزایش تولید ایندول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر