طبیعی مایع تزریق باعث Cahuilla زلزله ازدحام

به طور طبیعی تزریق زیرزمینی مایعات سوار چهار سال زلزله ازدحام در نزدیکی Cahuilla کالیفرنیا با توجه به لرزه مطالعه که با بهره گیری از پیشرفت در نظارت بر زلزله با ماشین-الگوریتم یادگیری. در مقایسه با مشاهده نگاشت لرزه اصلی/aftershock, توالی که در آن یک زلزله بزرگ است که توسط بسیاری از کوچکتر لرزه swarms به طور معمول لازم نیست یک standout رویداد.

در این بررسی که خواهد شد منتشر شده در تاریخ 19 ژوئن در مجله علمنشان در حال تحول و درک درستی از چگونه گسل معماری حاکم زلزله الگوهای. “ما استفاده می شود به فکر می کنم از گسل بیشتر از نظر ابعاد دو: مانند غول گسترش ترک به زمین می گوید:” Zachary راس استادیار ژئوفیزیک و نویسنده سرب از علم کاغذ. “آنچه ما در حال یادگیری است که شما واقعا نیاز به درک گسل در سه بعد برای دریافت یک تصویر روشن از, چرا زلزله swarms رخ می دهد.”

این Cahuilla ازدحام آن را به عنوان شناخته شده است یک سری از temblors رخ داده است که بین سال 2016 و 2019 در نزدیکی کوه. سن جکینتو در جنوب کالیفرنیا. برای درک بهتر آنچه باعث شد تکان دادن راس و همکارانش از Caltech, the United States Geological Survey (USGS) و دانشگاه تگزاس در آستین استفاده می شود زلزله-الگوریتم های تشخیص با شبکه های عصبی برای تولید بسیار دقیق کاتالوگ بیش از 22 ، 000 زمین لرزه در منطقه اعم قدر از 0.7 به 4.4.

وقتی وارد این فروشگاه نشان پیچیده اما باریک گسل منطقه فقط 50 متر عرض با شیب منحنی زمانی که با مشخصات. رسم منحنی آن راس می گوید: بسیار مهم بود که به درک دلیل برای این سال به طور منظم در فعالیت های لرزه ای.

به طور معمول گسل در فکر یا عمل به عنوان خط لوله و یا موانع برای جریان زیرزمینی مایعات بسته به گرایش خود را به جهت جریان. در حالی که راس پشتیبانی از تحقیقات که به طور کلی او و همکارانش دریافتند که معماری از گسل ایجاد شرایط پیچیده ای به صورت زیرزمینی جریان مایعات درون آن است.

محققان با اشاره به گسل منطقه موجود موجدار قنات کانال های که در ارتباط با یک مخزن زیرزمینی از مایع است که در ابتدا مهر و موم شده از گسل. وقتی که مهر و موم را شکست مایعات تزریق شد به گسل منطقه و منتشر و از طریق کانال های تحریک زلزله. این طبیعی تزریق روند پایدار بود با گذشت حدود چهار سال این تیم در بر داشت.

“این مشاهدات نزدیک به ما ارائه بتن توضیحات برای چه و چرا زلزله swarms شروع به رشد و فسخ” راس میگه.

بعدی این تیم قصد دارد برای ساخت این بینش جدید و مشخص کردن نقش این نوع فرآیند در سراسر جنوب کالیفرنیا است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه فناوری کالیفرنیا. Original نوشته شده توسط رابرت پرکینز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de