Nebia توسط Moen نقد و بررسی: یک دوربین ساخته شده است که من واقعا سرد

زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد به پورتلند, اورگان, من نگران در مورد چگونه من می خواهم برای زنده ماندن بی پایان, خاکستری بارانی. دوست من توصیه به پیدا کردن یک راه برای گرمواقعا گرم—حداقل یک بار در روز. من نمی باید به طور منظم دسترسی به سونا یا وان آب داغ, بنابراین من یک دوش گرم هر روز صبح به یخ من سرد, انگشتان پا قبل از من مسائل آنها را به پشم جوراب و چکمه های چرم. که دوش گرم است بخشی ضروری از روز من.

هنگامی که جعبه از Nebia وارد من pounced در آن است. برای یک دوربین Nebia بسیار فریبنده منبع داستان. در سال 2010 از مؤسسین کارلوس گومز Andonaegui مشغول به کار بود به عنوان مدیر عامل, ورزشی, شهرستان, شهر مکزیک بزرگترین باشگاه بدنسازی زنجیره ای. او و پدرش طراحی Nebia نمونه برای صرفه جویی آب در حمام, با این رمان ایده استفاده از اسپری نازل به طور معمول مورد استفاده در کشاورزی و هوافضا زمینه.

او ملاقات Nebia مؤسسین فیلیپ زمستان در شهر مکزیک در حالی که زمستان مشغول به کار بود در تلاش یک سازمان غیر انتفاعی است که کارآفرینی را تشویق می کند در نقاط مختلف جهان است. پس از در آوردن یکی دیگر از مؤسسین Gabriel Parisi-Amon—سابق اپل مهندس—Nebia نصب یک نمونه در یک اعتدال بدنسازی در سان فرانسیسکو. آن را به سرعت جلب توجه (و دلار) انواع سیلیکون ولی روشن فکران که مهمترین آنها تیم کوک.

نسخه اصلی هزینه $500. چند سال بعد Nebia همکاری با تکریم تولید کننده شیر Moen بسیار بیشتر در دسترس نسخه 199 دلار. (در Kickstarter شما می توانید در حال حاضر preorder آن را برای $40 تخفیف.) Nebia من فرستاده نسخه مغناطیسی دست گرز که خرده فروشی برای یک رود $269. Preorders آغاز خواهد شد به کشتی در اواسط ماه مارس.

از آن آسان است به نصب—فقط باز کردن فعلی خود را دوش و گردن لوله پیچ Nebia توسط Moen در و چوب کشویی بازو و دور مغناطیسی حوض روی دیوار (شما می توانید پیچ های آن را در بیش از حد). آن را فوق العاده زیبا می باشد. من بعد از نصب آن من و همسرم در زمان چند دقیقه به تحسین آن را در ما فروتن, حمام, مانند در اختیار داشتن یک والنتینو لباس حلق آویز در گنجه خود را در کنار شلوار جین و موشی ژاکت قدیمی.

اما پس از سه ماه من شورش کردند و آن را در زمان پایین زمانی که من در یک سفر کاری و من آن را قرار داده است. مرده پورتلند زمستان حتی یک لوکس با تکنولوژی بالا showerhead فقط به اندازه کافی گرم.

Misty Morning Fog

عکس: علامت Serr/Moen

کم جریان showerheads نیست دقیقا تکنولوژی جدید; من با استفاده از یکی قبل از Nebia آمد با یک جریان نرخ 1.75 گالن در هر دقیقه (متوسط showerhead با استفاده از بیش از 2 گالن در دقیقه. کم جریان حمام های ذخیره مالکان در هر دو آب و هزینه های انرژی پس شما لازم نیست که به گرما به عنوان آب است. شما همچنین می توانید سعی کنید به خودتان.

بدون شک Nebia توسط Moen showerhead به نظر می رسد بسیار بهتر از هر چیزی شما می توانید ساخت خود را. Nebia من فرستاده نمونه در gleaming نقطه ای-مقاوم در برابر نیکل, اما آن را نیز می آید به همان اندازه جذاب سیاه و یا سفید و کروم است.

Showerhead عظیم 8 اینچ گسترده یک دایره با شش نازل کوچک در اطراف لبه. Nebia را عمل بمباران اتمی تکنولوژی هدایت این جریان به میلیون ها نفر از قطرات کوچک در حالی که کاهش جریان قابل ملاحظه ای پایین 1.35 GPM. در که شما می توانید صرفه جویی تا 10 گالن آب در هر دوش در مقایسه با میانگین حمام های. (با دست دوش در Nebia را در جریان افزایش نرخ به 1.7 GPM.)

این Nebia همچنین دارای چند مفید دیگر ویژگی های طراحی. Showerhead tilts و قابلیت چرخش در جهات مختلف برای موقعیت مطلوب. آن را نیز نصب شده بر روی یک اسلاید راه آهن است که 17 اینچ از سفر. آن را بسیار آسان برای هر showerer به دستکاری. وجود دارد 10 اینچ ارتفاع اختلاف بین من و شوهرم و ما می تواند هر دو با شتاب در showerhead یک دست به اسپری یک اینچ یا دو فوق ما مربوطه موهای رنگ شده.

من نمی توصیه خرید این دوربین بدون دست واحد. من این کار را انجام نمی, اما شما می توانید موقعیت از دست واحد در ارتفاع پایین خود را به عقب و به نوبه خود آن را به پوشش و حتی بیشتر از بدن خود را در سطح منطقه است. من با استفاده از آن را به من اسپری سرد ، من بعد از خوردنش من به سادگی لمس دست واحد به عقب بر روی زیبا مغناطیسی حوض.

گرما در

عکس: علامت Serr/Moen

اکثر مردم با استفاده از یک غبار حمام قبل از. در روزهای کسانی که کوچک ابریشمی قطرات احساس آسمانی در آغوش من و شانه وقتی که من راه رفتن را از طریق یک زمین بازی. در واقع “nebbia” به معنی مه در ایتالیایی. متاسفانه من نمی صرف بیشترین صبح luxuriating در مه. من نیاز به یک بیشتر کارواش-نوع راه اندازی, که در آن من می تواند به بازگرداندن جریان خون به اندام ها و شستشو کردن مو من در پنج دقیقه یا کمتر. مدیر عامل شرکت فیلیپ زمستان اشاره می کند که Nebia توسط Moen showerhead است در نیمه راه بین حمام بخار و منظم ،

“هنگامی که شما atomize آب و قطرات کوچکتر وجود دارد انتقال انرژی و بنابراین قطرات می خواهید برای خنک,” او گفت: بیش از تلفن. “این بزرگترین چالش ما مبارزه شده است. شما در حال مبارزه با فیزیک است.”

اگر شما در یک محصور غرفه دوش شما ممکن است بطور قابل توجهی گرمتر از من در وان حمام—سرد douse در صبح است که به دور از آنچه من می خواهم. محصور غرفه نیز حل مشکل حاوی Nebia توسط Moen را منتشر اسپری. اسپری نازل شد در ابتدا با استفاده از آب به مزارع و بنابراین Nebia توسط Moen سیراب من تمام حمام اگر من دقیق در مورد سکس دهنی, انگشت کردن, دوش, پرده بسته بلافاصله پس از من آن را روشن.

شما همچنین می توانید را خاموش اصلی showerhead و فقط با استفاده از دست واحد. زمستان گفت: این ویژگی یکی از بزرگترین مشتری می پرسد اما Nebia در حال حاضر نمی تواند اجرای آن را به دلیل که نقض انجمن بین المللی لوله کشی و مکانیکی مقامات showerhead مقررات. این شرم آور است زیرا بدون جدا کردن واحد دست من می توانم با استفاده از Nebia توسط Moen با بچه ها و یا سگ. به جای غوطه ور شدن کل من تبعید سگ من به پشت عرشه به اسپری کردن با انجماد شلنگ. (با نگاهی به گذشته این بود که فقط مجازات برای نورد در یک ماهی فاسد.) من هم نمی توانستم پاپ pantless 2 ساله در وان شستشو و پاهای خود را پس از او تا به حال احمقانه حادثه.

در خشکسالی زده مناطق و یا مکان های که در آن آب آشامیدنی کمیاب است و آب و حفاظت از محیط زیست یک مشکل بسیار واقعی است. و در مکان های گرم, زرق و برق دار, misty, دوش مانند Nebia توسط Moen ممکن است یک راه حل قابل دوام. اما در اینجا برخی از ملاحظات سنگین تر بودن از دیگران است. در حال حاضر من ترجیح می دهم برای پیدا کردن راه های دیگر برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به جای قربانی کردن من فقط 10 دقیقه گرم در روز است.

خبر خوب این است که Nebia توسط Moen است بسیار آسان برای نصب. تا زمانی که من می توانید دزدکی حرکت کردن از آن گذشته من به لذت بردن از سرد غبار در جولای من رویاپردازی در مورد, همه, رو به آفتاب, گرمسیری مکان های که در آن من آرزو می کنم من دوش گرفتن به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر