نوزادی قرار گرفتن در معرض آنتی ژن از وجود باکتری ترویج گسترده تر ایمنی کارنامه

دانشگاه آلاباما در بیرمنگام محققان شواهد تازه اضافه شده که در اوایل قرار گرفتن در معرض به واکسن های باکتریایی یا microbiota مشتق آنتی ژن دارای یک اثر دراماتیک در تنوع آنتی بادی یک پستاندار بالغ خواهد شد که به مبارزه با عفونت های آینده توسط عوامل بیماری زا. این آنتی بادی تنوع است که به نام کلونال کارنامه — اساسا متفاوت تک سلول های مجزا با آنتی بادی های بالقوه است که می تواند ضرب را کلون کردن از سلول کلیه تولید است که آنتی بادی مجزا.

در یک ماوس مطالعه منتشر شده در مجله ایمنیآنها نگاه گروهی از سلول های ایمنی به نام B-1 B سلول. اگر چه تمام سلول های B توانایی توسعه را به آنتی بادی ترشح سلول برای کنترل پاتوژن های ذاتی مانند B-1 B سلول های سرچشمه گرفته از رشد و نمو و برنامه است که متمایز از معمولی سلول های B.

UAB محققان به رهبری اولین نویسنده J. Stewart جدید, Ph. D., and co-ارشد نویسنده جان کارنی, Ph. D. R. گلن کینگ, Ph. D., UAB Department of Microbiology, نگاه یک زیر مجموعه از B-1 سلول های B است که در واکنش به N-استیل-D-گلوکوزامین حاوی Lancefield گروه کربوهیدرات یا GAC یک پلی ساکارید دیواره سلولی باکتری پاتوژن استرپتوکوکوس پيوژنز.

آنها این سوال را پرسید چقدر خواهد کلونال تنوع متفاوت در موش رشد تحت استریل germ-free شرایط در مقابل موش با عادی microbiota روده از بدو تولد یا موش با عادی microbiota که همچنین واکسن به نوزادان با GAC-تحمل S. پيوژنز. برای پاسخ به آنها توالی این زنجیره سنگین ایمونوگلوبولین متغیر منطقه یا IGHV منطقه برای تک سلول های B نشاندار شده با GAC. تک سلولی توالی منفجر شده در دهه گذشته به عنوان یک قدرتمند ابزار پژوهش است که زیست شناسی به عمق درک.

جدید, Kearney, کینگ و همکارانش دریافتند که محیط زیست آنتی ژن وابسته به انتخاب حوادث نقش مهمی برای شکل دادن به GAC-reactive B-1 B سلول پايه کارنامه. جدید یک همکار فوق دکترا, Kearney, استاد و پادشاه است استادیار میکروبیولوژی در UAB دانشکده پزشکی.

به طور کلی جوانه-رایگان موش پایین IGHV کلونال تنوع در حالی که هر دو معمولی و موش و نوزادان-واکسیناسیون موش بود بالا کلونال تنوع. اما متعارف و نوزادان واکسن در موش های متفاوت. هر دو نشان داد که ایجاد IGHV منطقه 6-3 GAC-reactive B سلول پايه تسلط بود microbiota وابسته; اما علاوه بر ایمن سازی نوزادان با S. پيوژنز گسترش به طور معمول جزئی IGHV منطقه 7-3 GAC-واکنش clonotypes در مقایسه با کسانی که clonotypes در موش معمولی.

محققان دریافتند که استعمار فیلم germ-free موش ترویج N-استیل-D-گلوکوزامین واکنشی B-1 B cell توسعه و منجر به clonally مربوط ايمونوگلوبولين A مثبت سلول های پلاسما در روده کوچک. سلول های پلاسما افتراق از سلول های B و آنها هستند که تولید آنتی بادی. ايمونوگلوبولين A ترشح در روده مفید است چرا که آن کمک می کند تا محدود ترکیب و التهابی فعالیت عادی microbiota در روده کوچک.

کارنی می گوید که درک چگونگی قرار گرفتن در معرض آنتی ژن های میکروبی در اوایل زندگی تعیین clonality و متعاقب آن آنتی بادی پاسخ از B-1 B همراه کارنامه پیامدهای برای واکسیناسیون رویکردها و برنامه های.

ب-1-سلول های B نیز شناخته شده برای تولید طبیعی ایمونوگلوبولین M. کمبود ایمونوگلوبولین M همراه شده است با افزایش نرخ های خود ایمنی و بیماری های آلرژیک. این اثر نمایشی از اوایل قرار گرفتن در معرض به واکسن یا باکتری ها برای کلونال تنوع دیده می شود در این پژوهش کارنی گفت: “ممکن است ارائه یک جایگزین مکانیکی توضیح برای تاثیر زیست محیطی آنتی ژن در آلرژی و بیماری های خود ایمنی حساسيت است که اغلب مورد بحث در زمینه بهداشت فرضیه.”

بهداشت فرضیه نشان می دهد که کاهش عفونت ها در کشورهای غربی-با توجه به بهتر بهداشت — منجر به افزایش خود ایمنی و بیماری های آلرژیک.

پشتیبانی آمد از موسسه ملی بهداشت و درمان کمک های مالی AI14782, AI100005, AI120500, A1007051, DK082277 و GM008861.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آلاباما در بیرمنگام. Original نوشته شده توسط Jeff هانسن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر