سلام و خوش آمدید به مانیتور سیمی فرهنگ پاپ اخبار خلاصه اخبار. چگونه شما انجام این کار خوب پست-اسکار روز ؟ مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید شما به احتمال زیاد احساس نمی هر گونه بهتر از مدیر بونگ جون هو که در فیلم انگل برنده سه اسکار شب گذشته از جمله بهترین تصویر—اولین فیلم خارجی زبان برنده جایزه این آکادمی در سال 92-سال سابقه. فکر می کنم که تنها اخبار به بیرون آمدن از اسکار? فقط شما صبر کنید.

Netflix بکشد از دست داده و بسیاری از اسکار

روایت هالیوود برای مدتی متمرکز شده که چقدر مخل جریان خدمات می تواند به وضع موجود. می تواند Netflix و آمازون Hulu و خانواده خود را به زندگی به indie در ، می تواند آنها را تولید خشنود بازدید? می تواند از آنها برنده جوایز معتبر? تا کنون, پاسخ به همه کسانی بوده است “بله.” اما در شب گذشته جایزه اسکار پس از چند سال نسبتا ثابت مسیر رو به بالا Netflix بکشد که ponied تا 50 میلیون دلار برای انگل مدیر بونگ جون هو گذشته (كيفرى نادیده گرفته) فیلم Okjaضربه گیر. پس از اینکه نامزد به یاد ماندنی 24 جایزه از 15 noms سال گذشته خدمات جریان بود و تنها متصل به دو برندگان شب گذشته: لورا درن بهترین بازیگر نقش مکمل زن, پیروزی, برای , ازدواج, داستان و بهترین فیلم مستند در آمریکا کارخانه. (سال گذشته جریان غول کسب سه طلا کوچک برای رم به تنهایی.) با سلام گاهی اوقات آن را فقط نه سال خود را. اما برای دیدن Netflix را به ایرلندی—کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci—دریافت بسته شد بسیار تعجب.

پرندگان شکاری شماره یک در دفتر جعبه

با وجود تمام هالیوود شادمانی در اطراف اسکار این آخر هفته گذشته بود خیلی آهسته یکی برای علاقمندان به سینما. آخر هفته تنها یک جدید انتشار گسترده آن در بالا آمد. پرندگان شکاری و Fantabulous به رهایی از Harley QuinnDC تلنگر بازیگران مارگوت رابی به عنوان تیم ملی خودکشی ضدقهرمان Harley Quinn کشیده در $33.3 میلیون نفر در دفتر جعبه را. این رقم حدود 20 میلیون نفر زیر انتظارات اما ممکن است جامد بررسی و برخی از کلمه از دهان می تواند کمک به آن را به دست آوردن برخی از کشش.

گربه منجر Razzie نامزد

در همین حال در میان تمام شگفتی های اسکار برنده در اینجا برخی کمتر اخبار تکان دهنده: گربه منجر امسال Razzie نامزد. گربه سانان فیلم است تا برای پنج جایزه از جمله بدترین تصویر. همچنین نامزد دریافت جایزه: سیلوستر استالونه (رمبو: آخرین خون) جان تراولتا (از متعصب و تجارت رنگ) و تایلر پری (A Madea مراسم تشییع جنازه خانواده). دیدن فهرست کامل نامزدهای اینجا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی