مدیر Donick کری در مورد چگونه او به ارمغان آورد مشاهیر’ تجارب درونی با اسید, قارچ, peyote و ayahuasca بودند به زندگی زنده.

کری فیشر بود روانگردان ناشی از برخورد با یک صحبت بلوط. سپاسگزار مرده درامر لایحه Kreutzmann به یاد می آورد و او کاهش یافته است بیش از حد اسید و سنج شروع به ذوب اواسط مجموعه وادار کردن او به ترک صحنه. بن استیلر اذعان می کند او تنها کاهش اسید یک بار و تا به حال چنین سفر بد است که او را به نام پدر و مادر خود جری استیلر (که فوت کرد فقط این هفته) و اواخر آن Meara. اینها فقط تعداد کمی از افراد مشهور روانگردان تجارب بازگو در این بازی سرگرم کننده جدید, فیلم مستند یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelicsدر حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

(خفیف اخلال گران نمایید.)

Psychedelics دریافت نام خود را از زبان یونانی ریشه کلمات “ذهن آشکار” از آنجا که آنها می توانید تغییر شناخت و ادراک است. LSD (الاسدی) شاید بهترین و شناخته شده همراه با محبوب خود خواهر و برادر psilocybin است (ماده فعال در قارچ سحر و جادو); 3,4-متيلندیاکسیمتآمفتامين بر (MDMA) نام اکستازی (یا مولی); peyote ساخته شده از زمین تا بالای cacti که حاوی mescaline; و ayahuasca تلخ چای ساخته شده از یک برزیل تاک با ماده فعال dimethyltryptamine (DMT). بسیاری از آنها طبقه بندی شده به عنوان برنامه 1 مواد توسط آمریکا آژانس مبارزه با مواد مخدر معنی آنها تلقی می شود به گونه بالقوه مزایای پزشکی. اما این است که تا حد زیادی مانده از “فرهنگ جنگ” که خروشان در 1960s و 1970s.

سوئیس شیمیدان آلبرت هافمن کشف LSD در حالی که کار با ترکیبات شیمیایی مشتق شده از ارگوت یک نوع قارچ رشد می کند که بر روی چاودار چرا که او علاقه مند به پتانسیل دارو و درمان. این واقعیت است که LSD را در ساختار مولکولی شبیه به سروتونین بدان معنی است که آن می تواند با اتصال به گیرنده های سروتونین در مغز است. یک شرکت دارویی به نام Sandoz راه اندازی یک LSD مبتنی بر مواد مخدر به نام Delysid در سال 1947 برای درمان اختلالات روانی و از سال 1950 تا 1965 برخی از 40,000 نفر تحت درمان با LSD از جمله مشاهیر هالیوود به عنوان کری گرانت.

سازمان سیا نیز به شدت تجربه—ناموفق—با LSD به عنوان یک امکان کنترل ذهن دارو در دوران جنگ سرد با پروژه MKUltra. و با گذشت زمان ترس شروع به رشد در مورد غیر قابل پیش بینی و ایمنی psychedelics. داستان های بد سفر موقت روان و آسیب فلش بک شروع به تکثیر و مواد مخدر شد منفی در ارتباط با counterculture ضرب و شتم جنبش از 1950s. استاد روانشناسی دانشگاه هاروارد Timothy Leary اخراج شد از موضع خود را در سال 1963 برای انجام آزمایش بر روی دانش آموزان آنها را با دادن LSD و قارچ سحر و جادو. او مجموعه خود را در برنامه های تحقیقاتی و جلب توجه اف بی آی اوج خود بازداشت و زندان. سپس رئیس جمهور ریچارد نیکسون اعلام کرد Leary “مرد خطرناک ترین در امریکا است.” و در نهایت LSD و دیگر آن psychedelics شد طبقه بندی شده به عنوان برنامه 1 تحت 1970 مواد کنترل شده عمل می کنند.

آن را در این بافت تاریخی است که باید یک سفر خوب مدیر Donick کری تصمیم گرفت برخی از 11 سال پیش که او می خواست به یک فیلم مستند از افراد معروف داستان در مورد تجارب خود را با psychedelics. “من فکر نمی شود آن را فوق العاده برای داشتن یک مهمانی شام که در آن شما در اطراف یک جدول بزرگ با همه مردم مورد علاقه خود را و آنها به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد توهم زا?” او گفت: Ars.

کاری بود فقط کمی جلوتر از منحنی پس از این دوره بود که در آن بسیاری از مردم هنوز هم مدعی است که آنها هرگز تجربه با این مواد. “اینجا جایی است که فرهنگ پاپ برای 1980s و 1990s مگر اینکه شما در یک [ممنون] مرده نشان می دهد و یا چیزی است,” او گفت:. با اینحال او شروع به فیلمبرداری مشاهیر گفتن داستان در اوقات فراغت خود—که محدود داده شده کار خود را در سیمپسون ها, پارک ها و تفریح و سرگرمی و دره سیلیکون در میان پروژه های دیگر—اتصالات آنها را در هر زمان که همه برنامه ها به انتظارنشسته بودند. و از آنجا که این پروژه در زمان بسیار طولانی نگرش عمومی نسبت به psychedelics شروع به تغییر و ننگ ارتباط با کسانی که مواد مخدر شروع به بلند کردن به عنوان کلمه در مورد پتانسیل مزایای درمانی شروع به گسترش فراتر از محافل دانشگاهی.

استارک صداقت و عمیقا شخصی طبیعت از این داستان مشهور بودن تحت تاثیر psychedelics ارائه یک بخشی از این فیلم تجدید نظر شود. “آنها هوشیار زمانی که آنها در حال گفتن داستان خود را به طوری که آن را واقعی بازتاب” گفت: Cary. “آنها بسیار صمیمی زیرا این یک موضوع تابو, اما آنها همچنین مضاعف صمیمی چرا که آنها در حال آشکار آنچه را در مغز نشان می دهد در این ماده قدرتمند. آن را مانند خود را ناخودآگاه در حال نشان داد.”

افشای کامل: مانند استیلر من کاهش یافته است اسید دقیقا یک بار به عنوان تحقیق و پژوهش برای یک فصل 2014, کتاب, من, خودم, و چرا: جستجوی علم خود. (من به سختی اولین نویسنده به انجام این کار نه من گذشته است. مایکل پولان نوشت: یک کتاب کامل چگونه به تغییر ذهن خود رادر مورد اکتشاف خود را از psychedelics و تحقیقات در حال انجام رنسانس به خواص آنها.) من تجربه بسیاری از همان چیزهایی که مرتبط با افراد در کاری فیلم.

تخته سنگ به نظر می رسید برای نفس کشیدن. زمانی که من گذاشته فرش شرقی الگوهای رنگ و لعاب تا آغوش من مانند یک مایع ، بسته شدن چشم من و گوش دادن به موسیقی تولید شده در یک انفجار از رنگ پر جنب و جوش و الگوهای. در یک نقطه همسر من بدل به یک غول بنفش دایناسور. من سعی کردم به یادداشت اما من دست نگه داشته و ذوب به کاغذ و چه کوچک من به مدیریت خط خطی شد embarrassingly پوچ چرا که همه چیز تنها به نظر می رسد به عمیق تر زمانی که شما در حال قطع. بینش واقعی در می آید بعد.

و همانطور که ما کشف هنگامی که همسر من سعی کردم به تصرف بخشی از این سفر در ویدئو آن را فوق العاده خسته کننده به تماشای کسی که در اسید زیرا شما نمی توانید ببینید چه آنها در حال تجربه. من به معنای واقعی کلمه صرف ده دقیقه خیره fixedly در چوبی پرتاب شدن در یک صندلی روی عرشه قبل از خردمندانه تلفظ به دوربین “شما باید برای رفتن به چوب به مولکول.”

که این نیز یک چالش برای کاری. از آنجا که او نمی خواست فقط یک دسته از صحبت کردن سر خود را در فیلم کری تصمیم گرفتند برای ترکیب التقاطی از دوباره لوایح و متحرک برای نشان دادن توالی های مختلف داستان است. “من می خواستم به هر داستان به زندگی در راه های مختلف به هر فرد خود را کمی کوتاه فیلم با سبک خود و تن” او گفت:. “من هم می خواستم به بازی با انتقال بین این واقعیت و حقیقت است که مغز خود را نشان می دهد در psychedelics. انیمیشن واقعا خوب بود راه به جلوه های ویژه گرافیکی بین این دو.”

Nick Offerman به نظر می رسد چادری سفید کت آزمایشگاه برای ارائه گاه به گاه علم-y خیلی چیزهای. نیز وجود دارد یک تکرار skit شامل deadpan Adam Scott بازی مدافع شیطان به عنوان میزبان 1980s-سبک مبارزه با مواد مخدر بعد از مدرسه ویژه است که در آن strait-laced ساله به طور تصادفی مصرف psychedelics در یک مهمانی, دمدمی مزاجی و بارها و بارها با پرش از طریق ویندوز. (Spoiler alert: آنها لگد حزب پس از شکستن یکی بیش از حد بسیاری از.) آن را سرگرم کننده ارسال تا از کلاسیک مبارزه با مواد مخدر, فیلم, از جان گذشته زندگی (1982). “بود که برداشت من به عنوان یک بچه در حال رشد اگر شما را psychedelics آن 50/50 شما در حال رفتن به پرش به بیرون پنجره” کری گفت.

این صدا ممکن است مانند یک سفر خوب است فقط مجموعه ای تصادفی از افراد مشهور روانگردان داستان اما کاری بسیار ماهر و حرفه ای است که برای. او sifted از طریق بیش از 70 مصاحبه به دنبال موضوعات تکراری و بالقوه از طریق خطوط برای اتصال بخش های مختلف و راه اندازی ایده های جدید کم همه را به فقط 10 یا 15 مصاحبه. “طرف خوب داشتن 11 سال است که ما می توانید سعی کنید چیزهای مختلف را ببینید اگر آنها کار می کرد چه بود, سرگرم کننده, چه نگه داشته شما علاقه مند,” او گفت:.

که به معنای ترک مقدار زیادی از فیلم های شگفت انگیز بر روی کف اتاق برش برای حفظ این مستند به معقول 90 دقیقه زمان در حال اجرا. “من به کری فیشر به مدت دو و نیم ساعت” گفت: Cary. “او داستان های باور نکردنی, و آن را سخت به آن اجازه نفس کشیدن به خاطر ما نیست انجام hourlong ویژه در مورد کری.” اکثریت قریب به اتفاق کسانی که با آنها مصاحبه نمی آن را به فیلم در همه. (یکی می تواند تصور بسیاری از کسانی که در حال تبدیل به یک spinoff نیم ساعت سری متحرک در بزرگسالان شنا یا مشابه خروجی.)

به طور کلی علمی در محتوای این فیلم نسبتا نور بیشتر ارائه شده توسط UCLA روانپزشک چارلز Grob که درگیر شده است با مورد تایید FDA تحقیقات به پتانسیل درمانی مزایای psychedelics (MDMA و ayahuasca بودند). به عنوان مثال یک ترکیب موجود در ayahuasca بودند به نام banisterine را نشان می دهد پتانسیل برای درمان بیماری پارکینسون پس از آن چفت بر روی گیرنده های دوپامین در مغز گیرنده های مشابه که پارکینسون از بین می برد. LSD و psilocybin می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان سردرد خوشه ای و میگرن شدید. Peyote نشان داده وعده به عنوان یک درمان برای اعتیاد به الکل. MDMA استفاده شده است برای درمان PTSD و ترمینال بیماران مبتلا به سرطان; دوم افراد گزارش شده کمتر احساس ترس و اضطراب خود را در مورد نزدیک شدن به مرگ به عنوان یک نتیجه.

تنها کسری از این است که در حال عبور در یک سفر خوب. اما این درست است. این است که نوع مستند. با خود شادی بخش مکالمه تن شاید این فیلم به عنوان بهترین دروازه ورود به مواد مخدر برای یادگیری بیشتر در مورد این پیچیده مواد. نه این که کاری است که نشان می دهد هر کس باید حذف اسید یا دیگر psychedelics. او از طرفداران Grob دید از مجوز حرفه ای راه رفتن مردم از طریق تجربه تعیین دوز صحیح در یک به دقت کنترل تنظیم. “این مسائل قدرتمند بنابراین نه فقط کورکورانه یک دلیل آن می تواند منجر به برخی از چیزهای بد” کری گفت. “برو با احتیاط و انجام کار خود را. اما من امیدوارم که در راه عجیب و غریب که ما دور آمد بسیار عملی راهنمای کاربر برای هر کسی که حتی با توجه به این مسائل است.

“من فکر می کنم پیام واقعی برای من بود اجازه زندگی در یک جهان که در آن وجود دارد فقط تاکتیک ترساندن [اطراف psychedelics] که در آن ما اخراج آنها را فقط به خاطر آنها ما را ناراحت کننده” کری به این نتیجه رسیدند. “اجازه دهید بحث در مورد آنها و کشف کردن آنچه خوب است که ما می توانیم از آنها به عنوان یک جامعه و مردم یادآوری کند که این ابزار قدرتمند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در راه مثبت است.”

یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelics است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de