Netflix برنامه به صورت خودکار لغو اشتراک اساسا عاقل

اگر شما با استفاده از حساب کاربری خود در دو سال جریان غول متوقف خواهد شد شارژ شما. تصور کنید که.

به طور کلی ضروری است از هر سرویس اشتراک است که به زور پرداخت ماهانه از شما از هم اکنون تا آخرالزمان. که کل بازی. این که چرا وجود دارد و تمام خدمات و مشاوره ستون اختصاص داده شده برای کمک به شما را لغو نمایید. مدل کسب و کار می شود یک کمک از طبیعت انسان است. اینرسی یک هیولا است; فقط از 1.5 میلیون نفر که به عنوان 2018 هنوز هم برای پرداخت امریکا آنلاین dialup.

و پس از آن وجود دارد Netflix بکشد که این هفته در زمان اساسا معقول مرحله از ارائه به لغو اشتراک خود را برای شما اگر شما آن را استفاده نکرده در حالی که.

در شرکت پست وبلاگ پنج شنبه, Netflix را ادی وو گذاشته این شرکت طرح جدید که برای تلفن های موبایل مانند آن را باید نوعی از تله است. اگر شما لازم نیست به تماشای هر چیزی در Netflix بکشد برای یک سال بعد از پیوستن این شرکت به شما یک ایمیل ارسال درخواست اگر شما می خواهید برای حفظ عضویت خود را. شما همچنین می توانید یک پیام اگر شما به دو سال بدون تماشای هر چیزی در Netflix بکشد در هر نقطه. اگر شما نوشتن به گفتن “بله لطفا نگه داشتن شارژ من برای تمام این فصول ریوردیل من نادیده گرفتن” هیچ چیز تغییر میکند. اگر شما بخواهید به لغو و یا نوشتن نیست در همه Netflix بکشد به طور خودکار متوقف می شود شارژ شما. تغییر ذهن خود را در عرض 10 ماه و شما می توانید بازگشت به سرویس با تمام تنظیمات خود را دست نخورده فقط به عنوان شما آنها را ترک زمانی که شما غیر فعال شده است.

شما می توانید کنایه با جزئیات. دو سال است که خیلی بلند دسته سه تایی به خصوص با توجه به این که استاندارد Netflix طرح هزینه 13 دلار در ماه است. که 312 دلار به علاوه مالیات Netflix است که هنوز هم به شما اجازه نور در آتش است. در برخی موارد کارت اعتباری به حساب شما منقضی خواهد شد قبل از اینکه شما آمار دو سال ساخت این تمرین مسئله. و در حالی که شما ممکن است تماشای هر چیزی freeloaders همیشه می تواند تنظیم مجدد ساعت خود را. توسط Netflix بکشد خود برآورد آن اشاره خواهد شد تنها به درخواست یکی از نیمی از یک درصد از کاربران خود را—چند صد هزار نفر در آن نشان می دهد که آنها به اتاق کردم به آن را سفت کرد.

کسانی که حتی شکایت هر چند واقعا. بیشتر اطلاعیه ها را دریافت کنید آزار دهنده است. علاوه بر Netflix بکشد است مادر خود را. آن را نه مدیون شما این است. اما انجام آن به هر حال! بنابراین باید هر سرویس اشتراک که در آن آن را حس می کند. (بله حتی جای تعجب مقرون به صرفه مجلات مانند سیمی اگر چه نویسندگان گویند در آن طرف از همه چیز.)

آبی صحن نمی دانم اگر شما در حال پخت و پز است که در واقع تیلاپیا. FabFitFun نمی توانید ببینید که چگونه فاب یا مناسب یا سرگرم کننده شما شده ام. اما Spotify می داند که هنگامی که شما در حال گوش دادن. Hulu می داند آنچه شما در حال تماشای. تعجب می داند زمانی که شما صفحه بندی از طریق کمیک جدید. آمازون می داند که آخرین بار آن را حمل چیزی به شما و اگر شما به binged ها. دیجیتال خدمات اشتراک می دانید دقیقا چه مقدار شما در حال خارج شدن از آنها. اگر جواب این است: “هیچ چیز” آنها باید کاملا به شما یک شیر آب بر روی شانه و نقطه شما را به درب. انتخاب به ماندن هنوز هم مال شما! اما حداقل می تواند شرکت را به شما یادآوری می کنند که این انتخاب در وهله اول وجود دارد. آن را مانند شما لازم نیست که گزینه های دیگر—از جمله مقدار زیادی که به اتهام نیست و هر چیزی در وهله اول.

وجود دارد یک نکته در اینجا این است که خدماتی که پدر بزرگ در قیمت گذاری برای کاربران قدیمی می تواند با استفاده از auto-cancelations به عنوان یک راه برای به دست آوردن آنها را به resubscribe در بیشتر برنامه های گران قیمت. (این صدق نمی کند به Netflix بکشد که افزایش قیمت جهانی.) اما این یک لبه, مورد, میان, لبه, مورد, یک, که سال را به بازی کردن اگر در همه. خوب بیشتر خواسته های یک Netflixian رویکرد است.

که در آن است. این درخواست. نمی نگه داشتن شارژ مردم برای چیزی است که آنها در حال استفاده نیست.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de