به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی را شکست این هفته تالار سرگرمی اخبار. امروز در خلاصه ما در واقع برخی از اخبار که مربوط به کروناویروس است که یک تغییر خوب سرعت. ما همچنین برخی از اخبار که بسیار مرتبط با Covid-19. اما در ابتدا, اجازه دهید به فضای بیرونی است.

Netflix بکشد فضا نیروی سرد به نظر می رسد و در حال حاضر Lisa Kudrow

تا کنون پس از آن اعلام شد بیش از یک سال پیش Netflix بکشد فضا زور به صدا مانند یک تلویزیون عاشق رویایی. بر اساس رئیس جمهور تهمت را به تازگی راه اندازی شاخه نظامی از همان نام نشان می دهد ستاره Steve Carell و ایجاد شده با دفتر همکار Greg Daniels با قصد از آوردن به محل کار خود کمدی پرنیان به یک کل جدید بخشی از جهان است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن تلویزیون-عاشق رویاهای می آیند درست است. دیروز, Netflix منتشر شد یک سری از تصاویر (در بالا) از نشان دادن و اعلام کرد که این سری هر دو یک تاریخ انتشار—مارس 29—و قبلا اعلام نشده عضو بازیگران: Lisa Kudrow.

با توجه به Netflix فضا و نیروی تمرکز خود را بر روی علامت R. Naird (کارل) و “تزئین خلبان با رویاهای در حال اجرا نیروی هوایی.” این طرح گرچه منتقل می شود زمانی که او انتخاب شده است به اجرا نظامی جدید شعبه ششم. “شک و تردید اما اختصاصی علامت uproots خانواده و حرکت به یک کنترل از راه دور پایه در کلرادو که در آن او و رنگارنگ تیم از دانشمندان و فضانوردان’ هستند وظیفه توسط کاخ سفید با گرفتن آمریکا در ماه (دوباره) در عجله و دستیابی به مجموع تسلط” سرویس جریان در بیانیه ای گفت. Kudrow خواهد شد Carell همسر کسی که “اتحاد متعال قطعات از خودش به شوهرش حرفه ای برای دو دهه بوده است. اما به عنوان او طول می کشد در خود بزرگترین چالش او در حال رشد است در یک مسیر متفاوت است.” برای تلفن های موبایل مانند یک انفجار.

برادوی بسته باقی خواهد ماند تا ژوئن 7

در حال حاضر به coronavirus اخبار. برادوی, لیگ, گروه تجارت است که نشان دهنده تئاتر صاحبان و تولید کنندگان این هفته اعلام کرد که نشان می دهد بسته باقی خواهد ماند تا 7 ژوئن به دلیل نگرانی بیش از Covid-19. که دو ماه دیگر تمدید فراتر از اصلی بسته شدن جدول زمانی و برخی از نشان می دهد تعطیلی می تواند گسترش از طریق تابستان با توجه به مهلت.

اولین تریلر برای بازگشت از فصل 2

حدس بزنید چه ؟ بازگشت به خانه است (تقریبا) به عقب! آمازون اقتباس از محبوب پادکست بازگشت برای فصل دوم در 22 مه و در این زمان آن را یک ستاره جدید: Janelle Monáe. در فصل 2 شخصیت او می آید به بر روی یک قایق پارویی با هیچ حافظه و باید قطعه با هم هویت خود را—یک تلاش منجر خواهد شد که او را به مرموز سلامتی گروه پشت بخانه ابتکار. استفان جیمز نیز بازگشت در فصل جدید به عنوان والتر کروز سابق سرباز در حال حاضر به دنبال به دست آوردن زندگی خود را به منظور پس از تجارب خود را با بازگشت ابتکار. تماشای تیزر جدید برای بازگشت به خانه زیر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • توهم حفاظت کامل
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • این حزب در آنلاین عظیم جهان
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de