یک واقعیت نشان می دهد هیجان زده در مورد افرادی که به حفظ و اجتماعی خود فاصله ؟ برای تلفن های موبایل آشنا.

Netflix بکشد آخرین زرق و برق دار , واقعیت نشان می دهد بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به, می تواند به سختی خود را. آن شروع می شود به عنوان بسیاری از برنامه های انجام, با یک دسته از جوان و جذاب زندگی مردم با هم در یک لوکس, محل گرمسیری. در آن طول می کشد بازیگران کمتر از 10 دقیقه شروع به مقایسه اندازه سینه و ماساژ کرم های ضد آفتاب به هر یک از دیگر صدای زیر پوست است. مردان اعلام خود “متفکران عمیق” و زنان اعلام کند که آنها “نه درخشان جرقه در کتاب.” این منتزع راوی به طور متناوب حقه باز و آشکارا خصمانه در توصیف از اعضای بازیگران این فعالیت به آنها داده می شود و کلیشه های با کیفیت از کل نشان می دهد. سپس لانا ظاهرا خدیجه الکسا-نوع دستگاه—که راوی derides به عنوان یک “صحبت کردن خوشبو کننده هوا”—به اطلاع شرکت کنندگان از قرار گرفتن: این جایزه نقدی 100.000 دلار است مشروط جمعی خود را تجرد. هر بوسه و هر مجلس و هر عمل “ارضاء نفس” در یک قیمت می آید, برای همه است.

این نقطه با توجه به snarky راوی است که به “داغترین, کره, ترین تعهد-هراسی swipesters” و نیروی آنها را به “شکل عمیق تر و معنی دار تر می کند.” نقطه واقعی, بدیهی است که, است که به جین تا درام و تنش های جنسی در میان مردم نشان می دهد امیدوار است که شما قادر به نگاه به دور از, حتی در حالی که صدای بیش از (و شرکت کنندگان خود را) به شما بگویم آنها نفرت. نشان می دهد واقعی غذای آماده است چیز دیگری به طور کامل.

در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب, واقعیت های تلویزیون در نهایت انعکاس واقعیت های فعلی. شرکت کنندگان توقیف دور از تمدن ممنوع از دنبال صمیمیت فیزیکی آنها طلب برای ترس از آوردن یک فاجعه است که امتداد بیشتر از خود اساسا اجتماعی فاصله. بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهکه امروز راه اندازی نیست و نشان می دهد در مورد اصلاح کم عمق وانت هنرمندان. این نشان می دهد در مورد quaranthirst.

خود را نشان می دهد است که به هیچ وجه خوب. آن را نمی خواهد. آن است که آگاهانه unabashedly بی ارزش و به شما می گوید پس در هر فرصت. شرکت کنندگان در حالی که خوبرو نیست به خصوص کاریزماتیک است. بهبود تمرینات بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به آنها را از طریق در حال تقلید از وو وو کارگاه های آموزشی: در یک نقطه و یک مرد که اشاره به زنان به عنوان “زنان” کمک می کند تا مردان تبدیل به “قلب رزمندگان” با لکه گل و لای در سراسر هر یک از خود را دارند. (من نمی دانم که چرا هر دو.) بدترین عجیب و غریب رتروگراد تمایلات جنسی از کل setup که اساسا می گوید که صمیمیت فیزیکی است که یک مانع برای صمیمیت عاطفی که میل جنسی یک شخصیت نقص و twentysomethings باید نرم افزار دوستیابی و فقط حل و فصل کردن در حال حاضر. و خائنانی—زوج هایی که قلاب چرا که آنها احساس می کنید مانند آن و هزینه هر هزار دلار اما پس از آن فکر می کنید چرا مردم دیوانه هستند—حتی نفرت-قادر خواهید بود در یک راه سرگرم کننده, زیرا, آنها کمی بیش از حد واقعی است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که گفت که کمی بیش از حد واقعی در حال حاضر بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهاصلی قرعه کشی. در زمان نمایش این مفهوم قبل از همه گیر آن موقع لبه بود که احتمالا قرار بود به لانا نشان می دهد (نوع) هوش مصنوعی داور. راوی غالبا اشاره دستگاه “جمع آوری اطلاعات” در مسابقه و تماشای هر حرکت خود را که آیا آنها در داخل اتاق خواب خود را و یا توسط ساحل. شرکت کنندگان را “هی سیری” جوک. در حال حاضر لانا را انتزاعی بدون-sex مقررات تماس به ذهن انزوای اجتماعی اعلانات آگاهی عامه و شرکت کنندگان پاره و موهای خود را بیرون در horniness بازتاب سرخوردگی بسیاری از آنها در خود را به طور ناگهانی touchless جهان است. حتی جایزه نقدی رو به کاهش هر زمان یک زن و شوهر قرار می دهد خودخواه نیاز بیش از خوب بیشتر به نظر می رسد مثل یک گریم استعاره بهداشت جهانی. در برخی از نقطه شما را متوقف فکر کردن در مورد شرکت کنندگان در دسترس نباشد و فقط شروع به فکر کردن در مورد قرنطینه.

قرنطینه اگر شخص توییتهایی و آتش زنه پروفیل و Craigslist پست به اعتقاد بر این است به طور غیر منتظره سکسی زمان برای برخی از. اما به نظر می رسد تیز تقسیم در چگونه مردم در حال تجربه تمایلات جنسی خود را در مستند: برخی از گزارش بهره صفر در حالی که دیگران مبارزه با خود نا امید قرنطینه تشنگی. که تردید است که در واقع از نظر علمی پشتیبانی می کند. “وجود دارد عدم اجماع در ادبیات می گوید:” ماری Géonet که مطالعات استرس و میل جنسی در Université catholique de Louvain در بلژیک. برخی مطالعات نشان داده اند که استرس را مهار میل; دیگران که آن را باعث کاهش میزان فعالیت جنسی, اما نه رضايت; هنوز هم دیگران پیشنهاد کرده اند که میل جنسی را افزایش می دهد در مواجهه با حوادث استرس زا در زندگی. افرادی که بسیار پریشان فشارهای زندگی روزانه و یا در حال quarantining با یک شریک Géonet theorizes ممکن است تجربه همان نوع میل جنسی سنبله اما تجربه بسیار منحصر به فرد.

Janna Dickenson که مطالعات psychobiology از میل جنسی و برانگیختگی در کالیفرنیا موسسه مطالعات انتگرال در سان فرانسیسکو concurs که استرس یک عامل بزرگ در چگونه دمار از مردم در حالی که آنها پناه در محل. با قیمت های بسیار پایین و بسیار بالا, سطح, شما احتمالا نمی خواهید به خصوص علاقه مند در hooking. اما اگر شما می گیرند که نقطه شیرین متوسط freakout خود استرس ممکن است در واقع فن شعله های آتش. “ما فکر می کنم در مورد میل جنسی به عنوان انگیزه و مانند هر محرک هنگامی که آن را ارائه با برطرف شدن است چالش را افزایش می دهد,” او می گوید. “آن را با این نسخهها کار به همان شیوه با گرسنگی است. اگر ما باید به کار کمی به ما مواد غذایی خواهیم بود گرسنه.” استرس منتشر هورمون کورتیزول اما همراه با آن اکسی توسین نیز منتشر می شود در طول تحریک جنسی و ارگاسم همراه با روزمره لمس مانند دست نگه داشتن. “اکسی توسین ممکن است بسیج پاسخ به دنبال حمایت اجتماعی” Dickenson می گوید. “حمایت اجتماعی است که چگونه ما را کاهش می دهد که استرس و رفتار جنسی است که یک فرمت است که حمایت اجتماعی.”

با وجود آنچه که بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به فکر می کنم ممکن است وجود دارد بدون شرم در خود quaranthirst یا فقدان آن است. “به عنوان یک درمانگر من هیجان زده برای دیدن جایی که این رود; آن را یک فرصت برای مردم به تعامل با تمایلات جنسی خود را در راه های مختلف از آنها قبل از کشف انفرادی فعالیت” یادداشت Dickenson. “خودتان اجازه می دهد فضا برای تجربه شما داشته باشد. بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که برای انجام بهترین ما می تواند انجام دهد و نه چیزی بیشتر.” و ارائه آن همه اتفاق می افتد در یک محیط امن اجتماعی فاصله هیچ چیز کمتر یا.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de