مدارهای عصبی نگاشت: در حال حاضر ما درک می کنیم چشم انداز بهتر

محققان دانشگاه آرهوس را کشف عملکرد یک گروه خاص از سلول های عصبی که در چشم و که حس بصری جنبش است. یافته های ما به طور کامل درک جدید از چگونگی آگاه برداشت های حسی در مغز رخ می دهد. این آگاهی لازم است قادر به توسعه هدفمند و خاص انواع درمان در آینده برای بیماری که تحت تاثیر سیستم عصبی و دستگاه های حسی مانند زوال عقل و اسکیزوفرنی.

با توجه به محقق این مطالعه منجر جدید و دانش خاص در تعدادی از مناطق. آن شناخته شده است برای چندین دهه است که چشم حاوی سلول های عصبی است که حس و سیگنال جهت حرکت هنگامی که یک شی حرکت در میدان دید. اما این که چگونه این سلول های عصبی به کمک سلول های عصبی موجود در قشر مغز باقی ماند یک رمز و راز است.

با توجه به محقق این مطالعه منجر جدید و دانش خاص در تعدادی از مناطق. آن شناخته شده است برای چندین دهه است که چشم حاوی سلول های عصبی است که حس و سیگنال جهت حرکت هنگامی که یک شی حرکت در میدان دید. اما این که چگونه این سلول های عصبی به کمک سلول های عصبی موجود در قشر مغز باقی ماند یک رمز و راز است.

مغز بدون شک پیچیده ترین ارگان در بدن ما و دانش در مورد چگونه مغز انجام تمام توابع آن است که هنوز هم ناکافی است. یکی از مغز مهم ترین توابع است که توانایی خود را برای پیگیری و درک و برداشت های حسی از محیط اطراف ما.

در به تازگی منتشر شده مطالعه محققان دانشگاه آرهوس باید نقشه برداری تابع از یک گروه خاص از سلول های عصبی هستند که در چشم است. نتایج — که شده است در طبیعت ارتباطات — ممکن است در دراز مدت قادر محققان برای درک و درمان بیماری های که در آن ادراکات حسی از مغز در حال ناکارآمد به عنوان مورد برای افراد مبتلا به زوال عقل یا اسکیزوفرنی که تجربه توهم.

“ما توصیف تخصصی مدار عصبی که می فرستد اطلاعات در مورد ویژوال جنبش از سلول های عصبی در چشم و به سلول های عصبی در قشر مخ است. این مهم است بنابراین ما می توانید شروع به درک مکانیسم برای چه آگاهانه برداشت های حسی بوجود می آیند در مغز” توضیح می دهد که سخن Nguyen راسموسن که در پشت این مطالعه.

درک جهان به عنوان هنوز هم تصاویر

“بدون توانایی درک بصری جنبش ما می خواهم درک جهان به عنوان هنوز هم تصاویر و منجر به عمده رفتاری عواقب مانند آن دیده می شود در افرادی که این بیماری akinetopsia و از دست داده اند توانایی حس حرکت اشیاء.”

با ترکیب طیف وسیعی از پیشرفته روشهای تجربی و با استفاده از ماوس به عنوان یک مدل حیوانی است که در آن سلول های عصبی ویژه ای در چشم مبتلا هستند محققان قادر به پاسخ به این سوال که چگونه چشم را به سلول های عصبی کمک به قشر مغز به سلول های عصبی.

در این مطالعه محققان نشان داده که یک گروه خاص از سلول های عصبی در چشم اطمینان حاصل شود که سلول های عصبی در ویژوال قشر مغز قادر به سنجش و در پاسخ به بصری حرکت است که حرکت در سرعت بالا است. به گفته این پژوهشگر این جالب است چون نشان می دهد که آنچه قبلا معتقد به وجود می آیند در قشر مغز در واقع در حال حاضر مطرح می شود در اولین مرحله از بینایی یعنی چشم است.

چشم انداز کاهش خطرات

از همه حواس ما چشم انداز بسیار مهم است زیرا ما را قادر می سازد به کشف و جلوگیری از خطرات است. به عنوان مثال چشم انداز را تضمین می کند که ما به سرعت و با دقت می تواند به تعیین که در آن اتومبیل و دوچرخه در حال نزدیک شدن به از و چگونه به سرعت آنها در حال حرکت هنگامی که ما با عبور از یک جاده شلوغ در طول یک ساعت یک عجله.

“یکی از مهم باقی مانده سوال پس از مطالعه ما این است که چگونه و چه زمانی این مدار عصبی درگیر در جنبه های مختلف رفتاری ، بنابراین گام بعدی در تحقیقات ما خواهد بود برای شروع یک پروژه تحقیقاتی با هدف شناخت که آیا این مدار عصبی درگیر در سنجش بصری جنبش هنگامی که موش در اطراف حرکت می کند و نیاز به حرکت در محیط اطراف خود می گوید:” محقق.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آرهوس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>