محققان از دانشگاه استنفورد بخش جراحی (استنفورد کالیفرنیا.) ایجاد یک الگوریتم است که با هدف محافظت از اتاق عمل اعضای تیم که انجام فوری و اضطراری عملیات از Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) و عقلانی حفاظت از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) آنها را می پوشند. این بهترین تمرین دستورالعمل منتشر شده است به عنوان یک “مقاله در مطبوعات” در مجله کالج آمریکایی جراحان سایت پیش از چاپ. استنفورد مراقبت های بهداشتی و تایید شده به عنوان سطح 1 مرکز تروما توسط کالج آمریکایی جراحان (ACS) در خدمت سانتا کلارا و سان ماتئو شهرستان که دیدم اولین موارد COVID-19 عفونت در اوایل ماه مارس.

استنفورد الگوریتم بر اساس ضرورت از این روش بالقوه برای aerosolization و انتشار ویروس قطرات در محل جراحی و شواهدی وجود دارد که یک بیمار آلوده شده است. الگوریتم هم راستا با اهداف از ACS بیانیه PPE کمبود در طول COVID-19 Pandemic منتشر شده در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

“ما به توسعه نهادی بر اساس دستورالعمل در مورد چگونگی به زودی فولاد موارد مورد نیاز انجام شود و بیمار را در وضعیت خطر است که یک جراح خواهد دسترسی به منطقه ای از بدن که در آن مقدار ویروس می تواند بالا و خطر است که یک بیمار می تواند با آلوده COVID-19 گفت:” جوزف Forrester, MD, کارشناسی ارشد, دستیار استاد در جراحی عمومی و سرب نویسنده این مقاله الگوریتم. دکتر فورستر بود field agent در لیبریا در طول 2014 شیوع ابولا که در آن او انجام تحقیقات ابولا بار و آمادگی به عنوان یک بیماری همه گیر در ایران افسر با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در دانشگاه استنفورد یک PPE نیروی کار از بیمارستان و دانشکده پزشکی از رهبران مداخله ای سوئیت شامل اتاق عمل و رادیولوژی مداخله و آندوسکوپی و همچنین بهبود کیفیت و کارشناسان بیماری های عفونی برگزار شده در مارس 19 به ایجاد نهادی دستورالعمل ها است که می تواند اجرا شود در عرض 72 ساعت. در آن زمان استنفورد مراقبت های بهداشتی تا به حال حدود 10 بيمار مبتلا به COVID-19. دستورالعمل ثبت اطلاعات فعلی در مورد COVID-19 انتقال در بیمارستان و عدم تنظیمات بیمارستان و اتاق عمل در معرض خطر در شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) و ابولا.

بيماران ترياژ شده توسط شدت بیماری به فوری و اضطراری روش. فوری موارد طبقه به بالا و کم خطر روش بسته به انتظار ویروسی بار در سایت جراحی. روش های طبقه بندی به عنوان aerosol-تولید (AGP) بودند به عنوان طبقه بندی شده در معرض خطر. این روش شامل کسانی است که شامل aerodigestive دستگاه گوارش و آندوسکوپی و باز یا لاپاروسکوپی عمل جراحی روده با ناخالص آلودگی.

استنفورد راهنما فرض بالاتر از همه آن است که هر بیمار می تواند با آلوده COVID-19 مگر اینکه ثابت شود توسط یک منفی RT-PCR آزمون. زمانی که عامل در COVID-19-postive بیماران یا انجام یک AGP, دستورالعمل نیاز به اتاق عمل اعضای تیم به توان با نصب یک N-95 ماسک ماسک و پوشیدن لباس و دستکش و حفاظت از چشم. تنها زمانی که یک روش RT-PCR آزمایش منفی است برای COVID-19 may فولاد اعضای تیم پوشند استاندارد فولاد ،

یک جراح ممکن است در نظر به تأخیر انداختن فوری یا اضطراری روش در یک بیمار که نمایشگاه ویروسی علائم (تب و سرفه و گلو درد). اگر تاخیر انداخته رفاه بیمار جراح سفارشات در خانه RT-PCR COVID-19 تست با چرخش 24 ساعته. اگر بیمار وضعیت اجازه نمی دهد که برای 24 ساعت صبر کنید این مورد در نظر گرفته شده است به اورژانس و بیمار است که به فرض به COVID-19-مثبت است.

ملاحظات ویژه ساخته شده برای استفاده از PPE در طول و بعد از کیسه ماسک تهویه و لوله گذاری داخل نای که هر دو در برخواهد داشت خطر بالا برای انتقال ویروسی. تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به طور مستقیم درگیر با لولهگذاری خواسته به ترک اتاق عمل از قبل. متخصص بیهوشی باید با نصب N-95 ماسک صورت و قطرات-محافظ PPE چرا که آنها را در موقعیت سر تخت در سراسر این روش است. تمیز کردن کارکنان باید قطرات احتیاطی هنگام تمیز کردن هر اتاق عمل.

در آن زمان دستورالعمل ایجاد شده در دانشگاه استنفورد بهداشت وجود دارد در سراسر کشور کمبود N-95 ماسک صورت. برای حفظ این نهاد با عرضه این الگوریتم نیاز به یک چهره سپر قرار داده شده بیش از ماسک. اما دولت فدرال به تازگی اعلام کرد که میلیون ها نفر از ماسک صورت, سپر, فولاد ماسک و دستکش و روپوش ورود به پزشکی زنجیره تامین که تشویق شد اشاره کرد دکتر فورستر.

دکتر فورستر با این وجود توصیه می کند که مراکز جراحی که در آن فوری و اضطراری روش های انجام شده به دنبال استراتژی است که محافظت از ارائه دهندگان خدمات و صرفه جویی در تجهیزات. “شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و آن را بهتر آماده می شود و با استفاده از PPE مناسب در زمان مناسب و مراقب باشید به هدر PPE. دستورالعمل مانند ما نشان می دهد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم در حال تلاش برای مراقبت از هر فرد با جدی فولاد بیماری و مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی تجهیزات برای انجام این ماموریت از طریق با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im