الگوریتم جدید با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به مدیریت دیابت نوع 1

محققان و پزشکان در اورگان بهداشت و علوم و دانشگاه و با استفاده از هوش مصنوعی و کنترل خودکار را طراحی کردهاند که یک روش برای کمک به افراد مبتلا به دیابت نوع 1 مدیریت بهتر سطح قند خون خود را.

پژوهش منتشر شده در مجله طبیعت سوخت و ساز بدن.

“ما سیستم طراحی منحصر به فرد است” گفت: نویسنده سرب Nichole تایلر, M. D.-دانشجوی دکتری در OHSU دانشکده پزشکی. “ما در طراحی هوش مصنوعی الگوریتم به طور کامل با استفاده از یک ریاضی شبیه ساز و در عین حال زمانی که الگوریتم بود و اعتبار در دنیای واقعی اطلاعات از افراد مبتلا به دیابت نوع 1 در OHSU آن تولید شده توصیه هایی است که بسیار شبیه به توصیه های از endocrinologists.”

که قابل توجهی از آنجا که افراد مبتلا به دیابت به طور معمول به سه تا شش ماه بین قرار ملاقات با متخصص غدد.

در آن زمان می توان آنها را در خطر ابتلا به عوارض خطرناک اگر سطح گلوکز در خون افزایش بیش از حد بالا یا سقوط بیش از حد کم است. افراد مبتلا به دیابت نوع 1 را تولید نمی کند خود به خود انسولین به طوری که آنها باید آن را به طور مداوم در طول روز با استفاده از یک پمپ انسولین و یا از طریق های متعدد روزانه تزریق. الگوریتم توسعه یافته توسط OHSU دانشمندان با استفاده از داده های جمع آوری شده از مستمر مانیتور گلوکز و بی سیم قلم انسولین به ارائه راهنمایی در تنظیمات.

زوج با یک برنامه تلفن هوشمند به نام DailyDose توصیه از الگوریتم نشان داده شده در قرارداد با پزشکان 67.9% از زمان.

این مطالعه جدید درگیر نظارت بر 16 نفر مبتلا به دیابت نوع 1 در طی چهار هفته نشان می دهد که مدل می تواند کمک به کاهش قند و یا کم قند. اگر رها شود, هیپوگلیسمی می تواند باعث کما و یا مرگ.

موتور توسعه داده شد در یک همکاری بین OHSU هارولد Schnitzer دیابت مرکز بهداشت و هوش مصنوعی برای سیستم های پزشکی آزمایشگاه به رهبری پیتر Jacobs, Ph. D., دانشیار دانشکده مهندسی پزشکی در OHSU دانشکده پزشکی.

“دیگر وجود دارد الگوریتم های منتشر شده در این, اما بسیاری از مطالعات بالینی گفت: Jacobs ارشد نویسنده در مطالعه است. “تعداد بسیار کمی از خود نشان داده آماری مربوطه نتیجه — و بیشتر نیست مقایسه الگوریتم های توصیه با کسانی که از یک پزشک. علاوه بر نشان دادن بهبود در کنترل قند ما الگوریتم تولید شده توصیه هایی است که تا به حال بسیار بالا در ارتباط با توصیه های پزشک با بیش از 99 درصد از الگوریتم توصیه تحویل در سراسر 100 هفته از بیمار تست در نظر گرفته امن توسط پزشکان است.”

OHSU در نظر دارد به ادامه پیشرفت فن آوری است.

“ما قصد دارد طی چند سال آینده به اجرای چندین بزرگتر محاکمه بیش از هشت و پس از آن 12 هفته و به مقایسه DailyDose با دیگر انسولین استراتژی های درمان از جمله خودکار انسولین تحویل” گفت: همکاری نویسنده جسیکا قلعه, M. D., دانشیار دانشکده پزشکی (علوم آزمایشگاهی دیابت و تغذیه بالینی) در OHSU دانشکده پزشکی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. Original نوشته شده توسط Erik رابینسون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>