روش جدید برای کشف کلستريديوم ديفيسيل

از کلستريديوم ديفيسيل پاتوژن طول می کشد نام خود را از کلمه فرانسوی “دشوار است.” یک باکتری است که شناخته شده است به علت علائم اعم از اسهال به تهدید کننده زندگی کولون آسیب C. difficile بخشی از رشد بیماری همه گیر از نگرانی برای افراد مسن و بیماران آنتی بیوتیک است.

شیوع C. difficile-موارد آلوده را به تدریج افزایش یافته و در کشورهای غربی با 29,000 گزارش مرگ و میر در هر سال در ایالات متحده به تنهایی.

اکنون زیست شناسان دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو در حال طراحی تشابه از تازگی توسعه یافته مدل های رایج مگس میوه برای کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای رمان و درمان برای مبارزه با پاتوژن را گسترش. خود گزارش منتشر شده در مجله iScience.

C. difficile عفونت در برخواهد داشت خطر جدی برای بیماران بستری” گفت: Ethan Bier, یک استاد برجسته در بخش علوم زیستی و علوم, مدیر UC سن دیگو واحد موسسه تاتا برای ژنتیک و جامعه (TIGS). “این تحقیقات باز می شود یک خیابان جدید برای درک چگونگی این پاتوژن دستاوردهای یک مزیت بیش از دیگر باکتری های مفید در میکروبیوم انسان از طریق تولید آن از عوامل سمی. چنین دانش می تواند کمک در تدوین استراتژی های حاوی این پاتوژن و کاهش درد و رنج بزرگ آن باعث می شود.”

همانطور که با بسیاری از باکتری پاتوژن C. difficile ترشح مواد سمی که وارد سلول های میزبان مختل کلید مسیرهای سیگنالینگ و تضعیف میزبان طبیعی مکانیسم های دفاعی. قوی ترین گونه های C. difficile از بند باز کردن دو جزء سم است که باعث یک رشته پیچیده سلولی پاسخ منجر به شکل گیری طولانی غشاء برآمدگی است که اجازه می دهد تا باکتری ها به ضمیمه به طور موثر تر به سلول های میزبان است.

UC San Diego دانشمندان در Bier را در آزمایشگاه ایجاد گونه های مگس میوه که قادر به بیان جزء فعال از این سم به عنوان شناخته شده “CDTa.” این گونه به آنها اجازه داد تا به مطالعه استادانه درست شده مکانیسم های زیر بنایی CDTa سمیت در یک مدل سیستم متمرکز در روده کلیدی است که پس از گوارش از این مگس ها بسیار شبیه به انسان است.

“پرواز روده را فراهم می کند سریع و شگفت انگیزی دقیق مدل برای انسان روده که محل عفونت توسط C. difficile” گفت: Bier. “آرایه وسیعی از پیچیده ژنتیکی ابزار در مگس می تواند شناسایی مکانیسم جدید برای چگونه عوامل سمی تولید شده توسط باکتری اخلال در فرآیندهای سلولی و مولکولی مسیر. از جمله اکتشافات یک بار اعتبار در پستانداران سیستم و یا سلول های انسان می تواند منجر به درمان جدید برای جلوگیری و یا کاهش شدت C. difficile عفونت.”

مگس میوه مدل به محققان یک مسیر روشن به بررسی فعل و انفعالات ژنتیکی اختلال در دست CDTa. آنها در نهایت متوجه شد که سم باعث فروپاشی شبکه است که ضروری است برای جذب مواد مغذی. به عنوان یک نتیجه, مدل مگس’ وزن بدن مدفوع خروجی و به طور کلی طول عمر به شدت کاهش می یابد تقلید علائم در انسان C. difficile-بیماران آلوده.

در علاوه بر این به Bier, مطالعه, نویسندگان عبارتند از: اول-نویسنده اموزش شوارتز, Annabel Guichard ناتالی فرانک و Sitara روی.

موسسه ملی بهداشت (R01 AI110713) بودجه پژوهش است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. Original نوشته شده توسط ماریو Aguilera. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر