جدید ذخیرهسازی در تجسم استرس در زندگی سلول های گیاهی در زمان واقعی

گیاه شناسان از مدت ها به دنبال یک درک عمیق تر از بنیادی فرآیندهای مربوط به kinases آنزیم است که تسریع کلیدی فعالیت های بیولوژیکی در پروتئین است. تجزیه و تحلیل فرآیندهای اساسی kinases در گیاهان در بیشتر ضرورت در محیط امروز به طور فزاینده ای تغییر آب و هوا گرم.

برخی از “SnRK2” kinases (ساکارز-غیر-تخمیر-1-مربوط به پروتئین کیناز-2s) ضروری هستند پس از آنها شناخته شده فعال شود در پاسخ به تنش خشکی تحریک محافظ بسته شدن منافذ کوچک در برگ سطوح شناخته شده به عنوان استومی. این منافذ اجازه می دهد دی اکسید کربن را وارد کنید اما گیاهان نیز از دست دادن بیش از 90 درصد از آب خود را با تبخیر از طریق آنها. منافذ باز و بسته کردن توابع به کمک بهینه سازی رشد و تحمل به خشکی در پاسخ به تغییرات در محیط زیست است.

در حال حاضر گیاه, زیست شناسان دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو جدید را توسعه داده اند nanosensor است که اجازه می دهد تا محققان به مانیتور SnRK2 پروتئین کیناز فعالیت در زندگی سلول های گیاهی. این SnRK2 فعالیت سنسور یا “SNACS,” توضیح داده شده است در مجله eLife.

قبل از تلاش برای تشریح فعالیت پروتئین کیناز درگیر یک فرایند خسته کننده از سنگ زنی گیاه بافت ها و اندازه گیری کیناز فعالیت های از طریق تلفن همراه عصاره. بیش از 100 برگ مورد نیاز هر آزمایش برای تجزیه و تحلیل از stomatal منافذ تشکیل “گارد سلول.” SNACS در حال حاضر اجازه می دهد تا محققان به تجزیه و تحلیل تغییرات در زمان واقعی به عنوان آنها رخ می دهد.

“آن را ممکن است برای بررسی زمان حل و فصل SnRK2 فعالیت در سلولهای گیاهی” گفت: علوم زیستی استاد برجسته جولیان شرودر یک عضو از بخش سلولی و زیست شناسی تکاملی و نویسنده ارشد این مقاله جدید. “این SNACS سنسور گزارش مستقیم در زمان واقعی تجسم SnRK2 کیناز فعالیت در واحد زندگی می کنند سلول های گیاهی و یا بافت.”

جدید ذخیرهسازی در حال حاضر پرداخت سود سهام. محققان با استفاده از توصیف SNACS به ارائه شواهد جدید در مورد دیرینه سوال در مورد SnRK2 و بنیادی تعامل با دی اکسید کربن. محققان نشان می دهد که اسيد آبسزيک یک خشکسالی هورمون استرس در گیاهان فعال kinases اما که افزایش دی اکسید کربن می کند و نه حل و فصل به تازگی مورد بحث سوال.

“یافته های ما می تواند به نفع محققان بررسی استرس های محیطی پاسخ در گیاهان و تجزیه و تحلیل نحوه های مختلف مسیرهای سیگنالینگ در تعامل با یک دیگر در سلول های گیاهی” گفت: یوهی تاکاهاشی یک UC سن دیگو پروژه دانشمند و co-نويسنده مسئول ، “از این توانایی برای بررسی زمان حل و فصل SnRK2 کیناز مقررات در گیاهان زندگی می کنند از اهمیت خاصی برای درک استرس های محیطی پاسخ از سلول های گیاهی.”

جدید nanosensor توسعه داده شد با استفاده از یک رویکرد پیشگام اواخر UC سن دیگو پروفسور راجر Tsien در بخشی که او اعطا شد و جایزه نوبل.

تیم تحقیقاتی شامل Li Zhang یوهی تاکاهاشی پو-کای Hsu, Kollist هانس, Ebe Merilo پاتریک Krysan و جولیان شرودر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. Original نوشته شده توسط ماریو Aguilera. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>