دو preprints کالیفرنیا serosurveys تعجب آور ارائه تخمین می زند در مورد عفونت رای دادن و باعث توییتر “بررسی دقیق” داد و بیداد.

ماه گذشته ساکنان از شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, در خانه گیر کرده و به تازگی reacquainted با Facebook حرکت ممکن است متوجه غیر معمول گزاره پاپ در خوراک خود را: هدفمند تبلیغ از محققان در دانشگاه استنفورد را در دانشکده پزشکی ارائه خون آنتی بادی آزمایش برای Covid-19. کنجکاو که از طریق کلیک ارائه شد یک برنامه برای رسیدن در یک پارکینگ در جایی در شهرستان که در آن یک داوطلب خواهد آنها را سریع انگشت خراش های خود را از طریق پنجره ماشین.

به اصطلاح آزمايشهاي کار متفاوت از Covid-19 تست های تشخیصی که نیاز به یک بینی یا گلو گرد و خاک و به دنبال viral RNA. به جای آنها بررسی خون یک فرد به مدارک و شواهد از یک پاسخ ایمنی به ویروس می باشد که می توان حتی در افراد بدون علائم یا کسانی که در حال حاضر بهبود از این بیماری است. محققان مشتاقانه در انتظار این نوع آزمون برای به دست آوردن بینش درست عفونت و نرخ مرگ و میر در سراسر سن گروه و برای کمک به پاسخ به سوالات در مورد چیزهایی مانند بدون علامت و چه مدت آنتی بادی در آخرین بخش مهمی از درک چگونه Covid-19 ایمنی کار ممکن است. در اوایل ماه آوریل بیش از 3000 نفر از محققان دانشگاه استنفورد خود را ارائه دهد.

نتایج ارسال شده در جمعه توسط محققان دانشگاه استنفورد به عنوان یک preprint نبوده و کارشناسی. اما آنها بدست مقدار زیادی از توجه. و آنها به سرعت تبدیل به سمبل این سن آتش سریع علمی ارتباطات: نتایج تعجب آور به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده قبل از آنها منتشر شده در یک مجله علمی و به دنبال آن تلاش در بررسی دقیق موضوع توسط توییتر.

اولین نتایج: محققان دانشگاه استنفورد محاسبه شده است که بین 2.5 درصد و 4.2 درصد از شهرستان ساکنان آلوده بودند که از اوایل ماه آوریل. که برای تلفن های موبایل مانند یک منطقی کوچک اما اگر آن را به معنی Covid-19 است که به شدت گسترده تر از محلی گرد و خاک آزمایش نشان می دهد: 50 – تا 85-برابر محققان محاسبه می شود. ریاضی است که به پیروی از وجود دارد حتی بیشتر قابل توجه است. فرض بالاتر ميزان عفونت در نتیجه باعث کاهش این بیماری را برآورد مرگ و میر رانندگی در آن از حدود 1 درصد برای 0.12 فقط به 0.2 درصد است. برای ثبت میزان مرگ از آنفولانزا در حدود 0.1 درصد است.

“مقایسه با آنفولانزا می تواند پلاریزه. من امیدوارم که نه تیتر” Eran Bendavid یک بیماری عفونی و استاد در دانشگاه استنفورد و یک coleader این مطالعه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که در آن او تاکید کرد که به شدت همه گیر نباید انجام نگرفته است. البته برای بسیاری از افراد—به خصوص کسانی که فکر می کنم همه گیر است پر از شکوفه—که شد تیتر. این مقایسه حتی آن را به یک وال استریت ژورنال در سرمقاله منتشر شده جمعه توسط اندرو Bogan محلی بیوتکنولوژی سرمایه گذار و یکی از نویسندگان این مطالعه (هر چند او به عنوان چنین در سرمقاله). تا به حال سیاست مقامات برگزار مقایسه با آنفلوانزا در ذهن “آنها را به خطر انداخته اند ده ها میلیون شغل و معیشت” او فکر.

سپس در روز دوشنبه بیشتر سوخت اضافه شد به آتش. یک گروه در دانشگاه کالیفرنیای های زیر مجموعه ای از نویسندگان با گروه استنفورد و همچنین آزمایشات مشابه و مشابه روش منتشر گیری از یک serosurvey از ساکنان لس آنجلس. دقیق آمار و ارقام متفاوت بود—آنها محاسبه 28 تا 55 بار بیشتر موارد بیش از پیش گرفتار طریق سواب تست—اما جان کلام خود نتیجه همان بود.

منتقدان باید اشاره کرد که این نتیجه گیری به نظر می رسد در تقابل با برخی از پایه ریاضی است. در شهر نیویورک که در آن بیش از 10 ، 000 نفر یا حدود 0.1 درصد از جمعیت در حال حاضر از درگذشت Covid-19 این برآورد مرگ و میر به معنی تقریبا هر کس در این شهرستان در حال حاضر آلوده شده است. که بعید است از تعداد موارد و مرگ و میر است که هنوز نصب سریع. دیگران با اشاره به استنفورد گروه های غیر معمول استفاده از Facebook استخدام که ممکن است کشیده شده اند در افرادی که بیمار در ماه فوریه یا مارس و نمی تواند یک سواب تست برای تایید آن وضعیت برای بسیاری از مردم در شهرستان سانتا کلارا اولیه Covid-19 داغ منطقه که در آن آزمون در ابتدا کمیاب است. که می تواند منجر به یک oversampling اجرا از افرادی که آنتی بادی ها به ویروس. دیگران اشاره کرد که تنها 50 از 3,330 مردم آزمایش یا 1.5 درصد در واقع آزمایش مثبت quibbled با روش های مورد استفاده برای وزن نمونه که اریب به شدت سفید و زن. (USC محققان می گویند نمونه خود را نماینده بیشتر البته کوچکتر و انتخاب شد در جمع شرکت کنندگان از طریق یک شرکت تحقیقات بازار نیست Facebook.)

تمام است که ممکن است مسئله اگر تست دستگاه های مورد استفاده در هر دو نظرسنجی به نوبه خود ناقص است. نتایج آمده در میان نگرانی های گسترده در مورد دقت و خون آنتی بادی آزمایش—به خصوص سریع جریان جانبی آزمون مانند آنهایی که مورد استفاده در این مطالعه است. استنفورد preprint با اشاره به آزمون از لیگ برتر زیست فناوری مستقر در مینیاپولیس اما این شرکت تنها یک توزیع کننده. این شرکت که باعث می شود آزمون Hangzhou Biotest بیوتکنولوژی بود که قبلا شناسایی شده توسط NBC به عنوان میان کسانی که به تازگی ممنوع از صادرات Covid-19 آزمون زیرا محصول آن نشده است مورد تایید شده توسط چین معادل FDA. یک نماینده برتر بیوتکنولوژی تایید به سیمی که همان آزمون مورد استفاده قرار گرفت توسط دانشگاه استنفورد و USC محققان. (روز دوشنبه یک USC سخنگوی فرستاده سیمی بیانیه ای از Neeraj Sood, رهبری محقق اذعان آزمون ریشه و ذکر آنها صادر شد از نظر قانونی, قبل از ممنوعیت.)

در دانشگاه استنفورد محققان انجام شده خود را اعتبار سنجی آزمون و تنها نادرست و منفی نه مثبت کاذب. اما به عنوان یک گروه کر از آمار اشاره کرده اند (از جمله یکی که در نتیجه تجزیه و تحلیل خود را خواستار عذرخواهی از محققان برای هدر رفتن همه وقت) حتی یک کم مثبت کاذب رای خواهد پاک کردن اهمیت نتایج خود را. نمایندگان برای استنفورد کاهش یافته است به محققان در دسترس برای پیگیری سوال از جمله این که آیا آنها برنامه ریزی برای آزمون مجدد مثبت افراد است.

رسیده توسط ایمیل Sood نوشت که USC تیم نه برنامه ریزی برای تایید نتایج مثبت اضافی با آزمایش خون, اما تا به حال ارائه شده ژنتیکی تست های گرد برای کسانی که تا به حال آزمایش مثبت و ممکن است زمان عفونت. در سخنرانی خود در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Sood اذعان نتایج “مقدماتی” اما گفت که آنها سقوط در خط با انتظارات خود را در مورد مقیاس تست نشده عفونت.

از محققان دانشگاه استنفورد گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه که آنها برای محاسبه پتانسیل تعصبات در که داوطلب و که آنها را اعتبار سنجی روش. آنها همچنین اشاره کرد که نتایج ممکن است متفاوت در شهرستان سانتا کلارا از غرق در شهر نیویورک است. “به نظر می رسد به من که در بیمارستان در حال تاخت و تاز است که می تواند این بیماری خیلی بدتر” Bendavid گفت. محققان قصد ندارند به تکرار آزمایش در سانتا کلارا هر چند آنها توجه داشته باشید دیگران در حال انجام serosurveys در منطقه خلیج است. در لس آنجلس, آنها برنامه ریزی برای انجام دور دیگری از آزمون در هفته های آینده.

که حداقل یک نقطه همه در این بحث موافق در: بیشتر serosurveys یک چیز خوب و ایده آل شامل درستی اعتبار آزمون و نماینده جمعیت. “ما باید نورد از این آزمون برای همه” گفت: Martin Hibberd یک بیماری عفونی محقق در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

در حالی که Hibberd به نام روش های مورد استفاده در سانتا کلارا مطالعه “مشکوک” او همچنین گفت: این گروه نتیجه گیری انجام دهید به احتمال زیاد نقطه در مسیر درست—که نرخ مرگ و میر پایین خواهد آمد که بیشتر غیر قابل تشخیص موارد کشف شده است. درست است که از هر گونه بیماری شیوع. سایر اولیه serosurvey نتایج trickling در طول هفته های اخیر از مکان هایی مانند دانمارک و آلمان و هلند و انگلستان و همچنین چین به نظر می رسد که. در حالی که میزان سرمی متفاوت—از 1 درصد در میان اسکاتلند اهدا کنندگان خون آزمایش در اواسط ماه مارس به 15 درصد در یک هواپیمای آلمانی شهر—همه آنها به طور کلی نقطه به تعداد زیادی از تست نشده مردم است. اما هنوز هم یک موضوع که چگونه بسیاری از. “آن بوده است و گمان واقعا” Hibberd اضافه شده است. “فقط به اولین بیت از اطلاعات است که بسیار هیجان انگیز است.”

حتی با فرض جامد آزمایش و روش های, این اولین دور از serosurvey نتایج تنها به ما می دهد یک تصویر لحظهای از این بیماری پیشرفت در هر محل. این بدان معناست که ابهامات فراوان Hibberd اشاره کرد. آنتی بادی ها زمان می برد و مردم نیز نگاهی به زمان برای بازیابی—و یا می میرند—از این بیماری است. ما هنوز نسبتا در اوایل مرحله جمع آوری داده ها هنگامی که تعداد واقعی مرگ و میر به علت Covid-19 نامشخص باقی مانده است. نیویورک به عنوان مثال به تازگی آن تجدید نظر مرگ و میر به سمت بالا عبارتند از: “به احتمال زیاد موارد” از Covid-19.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بهتر است برای استفاده از این نتایج اولیه است و یکی از ساده: یک برآورد بسیار بیشتر ما باید برای رفتن در این بیماری همه گیر. یکی از امید در میان محققان این است که ما به یک نقطه از گله ایمنی هنگامی که به اندازه کافی افراد دارای آنتی بادی به آهسته یا متوقف کردن این بیماری را انتقال. (که هنوز هم فقط امید توجه به عدم قطعیت در مورد اینکه آیا آنتی بادی مربوط به واقعی ایمنی.) اما تا کنون تمام serosurveys نتایج نشان می دهد در تک رقمی که بدان معنی است که این ویروس خطرناک باقی مانده است به بسیاری از مردم.

در هلند برای مثال سرمی رقم 3 درصد منتشر شد پنج شنبه توسط Sanquin ملی, بانک خون نیست دقیقا دلیلی برای جشن. “من امیدوار است برای چند درصد بیشتر” هانس Zaaijer یک میکروبیولوژیست در Sanquin که منجر آزمایش تلاش نوشت: در یک ایمیل به سیمی. وی با اشاره به مثبت کاذب هستند موضوع را با تست آنها استفاده می شود نیز هست. (دقیق تر بر آزمایشگاه آزمایش خون در حال حاضر این سایت متعلق به کارکنان مراقبت های بهداشتی; Sanquin مطالعه ناشناس آزمایش خون هر کسی که اهدا به بانک.) اما برای Zaaijer های غذای آماده روشن است: تنها 3 درصد از جمعیت نشان دادن آنتی بادی بسیاری از مردم هنوز هم می تواند آلوده Covid-19 و گله ایمنی—اگر آن وجود دارد—این است که یک دور دید. این طرح در هلند است که به نگه داشتن در آزمایش خون بانک عرضه یک بار در ماه.

این نوع از تکرار مهم خواهد بود اگر ما می خواهیم برای پاسخ به پیچیده تر سوال در مورد این بیماری با توجه به مایکل Busch, مدیر Vitalant موسسه تحقیقات که با همکاری موسسه ملی سلامت برای تست آنتی بادی فراوانی در اهدای خون در شش شهرستانها در سراسر ایالات متحده. این آزمون نیز اتفاق می افتد ماهانه مفید است که نه تنها برای ردیابی گسترش این بیماری در طول زمان اما برای اعتبار نتایج و اتو کردن پتانسیل تعصبات. (اهدای خون آزمایش هدف به نماینده بیشتر از Facebook هدف قرار دادن اما آنها همچنین انحراف به سمت سالم افرادی که واجد شرایط هستند به خون است.)

روش خود را شامل آزمایشگاه مبتنی بر آزمایش خون از ابوت و ارتو که اعتبار در هفته گذشته توسط FDA و به طور کلی برگزار می شود دقیق تر از انگشت خراش آزمون. آنها را فراموش اضافی اعتبار در همه نتایج آمده است که مثبت است. “این چیزی است که ما همیشه” او گفت:. “ما تکرار آزمایش و تاييدی تست بنابراین ما کاملا مطمئن شوید که آن است که یک امتیاز مثبت برای آنتی بادی است.” یک مطالعه جداگانه نیز برنامه ریزی شده است برای ردیابی افراد با تایید عفونت برای دیدن اینکه آیا این افراد سطح آنتی بادی افول در طول زمان و استفاده از آن اطلاعات برای کمک به تنظیم جمعیت بر اساس نتایج. و برنامه وجود دارد بیش از حد به گسترش به شهرستانها بیشتر در طول زمان به دست آوردن یک حس بهتر از ملی عکس.

در این احتمال وجود دارد ما باید به صبر کمی طولانی تر قبل از اینکه ما روشن اعداد در مورد چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض این ویروس و چگونه بسیاری از آن فوت کرده اند. و هنگامی که ساخت مهم, سیاست, تصمیماتی که بر زندگی و معیشت که یک چیز خوب, Busch گفت: “این یک معامله بزرگ به آن را درست انجام دهد.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اگر آن را برمی گرداند هر سال مانند سرماخوردگی?
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im