جدید دو مقابل روش میدارد کوچک تومور در MRI

محققان در دانشگاه کالیفرنیا دیویس ارائه می دهد یک پیشرفت قابل توجه در استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی به انتخاب کردن حتی بسیار کوچک تومور از بافت نرمال است. کار منتشر شده است مه 25 در مجله Nature Nanotechnology.

شیمیایی پروب است که برای تولید یک سیگنال در تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) می توان به هدف و تصویر تومور. تحقیقات جدید بر اساس پدیده ای به نام رزونانس مغناطیسی تنظیم رخ می دهد که بین دو مقياس نانو مغناطیسی عناصر. یکی از اقدامات به منظور افزایش سیگنال و از سوی دیگر مانع آن است. مطالعات قبلی نشان داده اند که رفع بستگی به فاصله بین عناصر مغناطیسی. این باز می شود فرصت های جدید برای غیر تهاجمی و حساس بررسی انواع فرآیندهای بیولوژیکی توسط MRI.

UC Davis تیم ایجاد یک کاوشگر است که به تولید دو رزونانس مغناطیسی سیگنال های که سرکوب هر یک از دیگر تا رسیدن به هدف که در آن نقطه آنها هر دو افزایش کنتراست بین تومور و بافت اطراف. آنها این دو راه رزونانس مغناطیسی تنظیم (TMRET).

همراه با ویژه تصویربرداری نرم افزار تجزیه و تحلیل دو سیگنال فعال محققان به انتخاب کردن تومورهای مغزی در یک مدل موش مبتلا به شدت افزایش حساسیت.

“این یک پیشرفت قابل توجه” گفت: ارشد نویسنده Yuanpei Li دانشیار بیوشیمی و پزشکی مولکولی در دانشگاه UC Davis دانشکده پزشکی و مرکز جامع سرطان. “این می تواند کمک به تشخیص بسیار کوچک در مراحل اولیه تومور.”

دو اجزای مغناطیسی

پروب طراحی و توسعه توسط دانشگاه UC Davis تیم شامل دو جزء: نانوذرات superparamagnetic iron oxide (SPIO) و pheophorbide یک-paramagnetic منگنز (P-Mn) با هم بسته بندی شده در یک لیپید پاکت. SPIO و P-Mn هر دو را قوی جدا کردن سیگنال در ام آر آی, اما زمانی که آنها از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک این سیگنال تمایل به انصراف از هر یک از دیگر و یا فرو نشاند. هنگامی که این ذرات وارد بافت تومور های چرب پاکت شکسته شدن SPIO و P-Mn جداگانه و هر دو علامت ظاهر می شود.

Li آزمایشگاه بر شیمی MRI پروب و توسعه یک روش برای پردازش داده ها و بازسازی تصاویر است که آنها را دو مقابل افزایش تفریق تصویربرداری و یا انجمن. اما برای تخصص در مکانیسم های فیزیکی آنها رسیده به اساتید Kai Liu و نیکلاس iberia english at UC Davis دانشکده فیزیک (لیو در حال حاضر در دانشگاه جورج تاون). فیزیکدانان کمک به روشن کردن مکانیسم TMRET روش و اصلاح روش.

این محققان با آزمایش این روش در فرهنگ های مغز و سلول های سرطانی پروستات در موش. برای بسیاری از MRI پروب سیگنال از تومور است تا دو برابر قوی از بافت نرمال — یک “تومور به حالت عادی نسبت” از 2 یا کمتر است. با استفاده از جدید dual-کنتراست nanoprobe Li و همکاران می تواند یک تومور-به-نرمال نسبت به عنوان بالا به عنوان 10.

لی گفت: این تیم علاقه مند است در ترجمه این تحقیقات به استفاده بالینی هر چند که نیاز به کار گسترده از جمله سم شناسی تست و پوسته پوسته شدن تولید قبل از آنها می تواند درخواست برای تحقیقاتی جدید مبارزه با مواد مخدر تصویب.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس. Original نوشته شده توسط اندی کاهش یافت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de