داروی جدید ترکیبی در حال آزمایش می کرد COVID-19

فیور نظام سلامت کالج پزشکی آلبرت اینشتین شروع مرحله بعدی تطبیقی COVID-19 درمان آزمایشی (ACTT) برای ارزیابی گزینه های درمان برای مردم در بیمارستان بستری شديد COVID-19 عفونت است. جدید تکرار از دادگاه شناخته شده به عنوان ACTT 2 است اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت.

در ماه مارس فیور اولین نیویورک محل برای پیوستن به چند مركزی دادگاه که مورد بررسی قرار remdesivir یک broad-spectrum ضد ویروسی داروی داده شده به صورت داخل وریدی. نتایج اولیه از محاکمه اعلام کرد که در ماه گذشته منتشر شده و در روز جمعه در مجله پزشکی نیوانگلندنشان می دهد که بیماران مبتلا به COVID-19 که دریافت remdesivir بهبود در 11 روز به طور متوسط نسبت به 15 روز برای بیماران در گروه دارونما — معنیداری بهبود است. از 1,063 کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان 91 از آنها نزدیک به 10 درصد از فیور و اینشتین.

پس در remdesivir امیدوار نتایج آزمایشی است و در حال حاضر مشغول به تحصیل remdesivir در ترکیب با baricitinib یا دارونما در یک double-blind, randomized trial. Baricitinib به بازار عرضه شده است برای کاهش التهاب همراه با آرتریت روماتوئید. محققان می خواهند بدانند که اگر baricitinib همراه با remdesivir می تواند به جلوگیری و یا کاهش بیش از حد التهابی “cytokine طوفان” است که می تواند ضرب پایمال کردن ریه ها و سایر نقاط بدن در افراد مبتلا به COVID-19 زمانی که واکنش سیستم ایمنی بدن به عفونت کرونا ويروسی.

“آنچه نگرانی ما این است که در برخی از افراد پاسخ ایمنی به کروناویروس می تواند کشنده تر از عفونت خود به خود و وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای این کار در عین حال گفت:” بری Zingman, M. D., استاد پزشکی در انیشتین و مدیر بالینی بیماری های عفونی در موسی تقسیم فیور نظام سلامت است. “از جمله baricitinib ما در دادگاه ممکن است به کاهش COVID-19-مربوط به التهاب و ترکیب baricitinib با remdesivir ممکن است عملکرد حتی بیشتر گزینه درمانی موثر برای افراد بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری است.” دکتر Zingman نظارت اصلی remdesivir مطالعه در فیور و کارگردانی ACTT 2.

بیماران ثبت نام در ACTT 2 در بیمارستان بستری هستند و با یک آزمایشگاه تایید coronavirus عفونت ريه و عوارض از جمله تند برای تلفن های موبایل هنگامی که تنفس نیاز به اکسیژن اضافی غیر طبیعی قفسه سینه اشعه X نشان دادن ذات الریه و یا نیاز به یک دستگاه تهويه مکانيکی. همه بیماران دریافت خواهد کرد remdesivir به صورت داخل وریدی به مدت 10 روز. نیمی از بیماران نیز داده می شود baricitinib دهان, با نیم باقی مانده را دریافت یکسان دارونما هر دو تا 14 روز.

Remdesivir توسعه داده شد Gilead Sciences, Inc. Baricitinib بود طراحی و توسعه توسط الی لیلی و شرکت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج پزشکی آلبرت اینشتین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>