جدید مبارزه با مواد مخدر هدف یافت COVID-19

یک پتانسیل جدید مواد مخدر هدف شناسایی شده در سارس CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19-توسط دانشمندان که می گویند چند دارو به احتمال زیاد خواهد شد مورد نیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

دانشمندان دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی به ترسیم نقشه اتمی از ساختار دو مهم پروتئین در یک مجتمع nsp10/16. این پروتئین ها تغییر مواد ژنتیکی ویروس به آن نگاه کنید بیشتر شبیه به میزبان (انسان) همراه RNA.

این اجازه می دهد تا ویروس برای پنهان کردن از سلول های آن زمان به ضرب. اگر یک دارو می توان توسعه یافته به مهار nsp10/nsp16 سیستم ایمنی بدن باید قادر به شناسایی این ویروس و از بین بردن آن را سریع تر.

“این است که واقعا هدف از آنجا که این پروتئین کاملا ضروری برای این ویروس به تکرار گفت:” رهبری محقق Karla Satchell.

Satchell استاد میکروب شناسی-ایمونولوژی در شمال غربی و مدیر مرکز ژنومیک ساختاری از بیماری های عفونی (CSGID) یک کنسرسیوم بین المللی از دانشمندان که در حال بررسی ساختار ویروس برای کمک به توسعه مواد مخدر.

Satchell تیم است که با ارسال جدید پروتئین به دانشگاه های مواد مخدر-کشف سایت این مرکز به نمایش در خواهند آمد برای رمان بازدارنده است که می تواند توسعه یافته به عنوان داروهای جدید.

این nsp10/nsp16 پروتئین است که به نام RNA methyltransferase یا MTase. آن تشکیل شده است از دو پروتئین متصل به هم است که باعث می شود آن را مشکل تر برای کار با. ارتباط این دو قطعه با هم مورد نیاز است برای ایجاد یک عملکرد پروتئین با توجه به تحقیقات قبلی در سارس.

ساختار nsp10/16 منتشر شد به جامعه علمی 18 مارس در RSCB پروتئین بانک اطلاعات.

این چهارمین پروتئین ساختار بالقوه مواد مخدر هدف از SARS-CoV-2 تعیین CSGID تیم از دانشمندان است.

“ما نیاز به چند دارو برای درمان این ویروس به دلیل این بیماری است که به احتمال زیاد با ما برای مدت زمان طولانی” Satchell گفت. “این به اندازه کافی خوب نیست برای ما به توسعه یک دارو. اگر COVID-19 توسعه مقاومت به یکی از مواد مخدر, پس از آن ما نیاز به دیگران.”

این مرکز در مسابقه برای انتشار بیشتر سازه برای توسعه مواد مخدر. هدف این مرکز است برای تعیین ساختارهای همه از پروتئین ها هستند که بالقوه اهداف مواد مخدر. این تیم همچنین همکاری برای ارائه پروتئین به محققان برای طراحی بهبود یافته واکسن.

داده های این ساختار جمع آوری شده در این استان موفق علوم زندگی مشترک دسترسی تیم beamline در پیشرفته فوتون منبع در Argonne National Labs. LS-گربه کارکنان مشغول به کار به سرعت با APS و Satchell به ارائه دسترسی سریع به beamline بیش از یک آخر هفته به طور خاص برای جمع آوری داده های این پروژه است.

“مرکز نشان داده توانایی زیادی به ساختار زیست شناسی به جامعه علمی در نرخ بی سابقه ای” Satchell گفت. اما کار خود را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن از آنجا که بسیاری از دانشگاه ها کاهش می یابد و فعالیت های برخی از آزمایشگاه را خاموش به طور کامل.

“توانایی ما برای انجام آزمایش های مصاحبه,” Satchell گفت. هنوز مرکز ادامه خواهد داد به انتشار ساختار جدید تا رسیدن به هدف خود, او گفت:.

ساختار سه نفر دیگر از پروتئین های مهم برای تکثیر این ویروس را نیز منتشر شده است: این nsp15 رشته طولانی, nsp3 ADP-ریبوز فسفات و nsp9 replicase. این سازه مشخص شد توسط مرکز دانشمندان در دانشگاه شیکاگو به سرپرستی پروفسور آندره Joachimiak برجسته شخص از آرگون, که همچنین یک استاد کمکی در شمال غربی. همه کار انجام شده توسط هر دو دانشگاه شیکاگو و شمال غربی تیم های طراحی شده توسط بیوانفورماتیک تیم آدم Godzik در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید بر اساس تحقیقات انجام شده در آمريکا.

این CSGID است که توسط یک قرارداد از موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت در بخشی به عنوان یک سایت پاسخ به رفتار ساختار زیست شناسی پژوهش در این رویداد یک غیر منتظره بیماری های عفونی شیوع. NIAID کار کرده است از نزدیک با این مرکز از اوایل ژانویه به هماهنگی مرکز فعالیت های تحقیقاتی دیگر پشتیبانی شده توسط NIAID برای فعال کردن مواد مخدر کشف.

این مطالعه شده است تامین می شود قرارداد HHSN272201700060C از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از NIH.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط مارلا پل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net