یک نوتروفیل (نارنجی) تله باکتری توسط اکسترودر خالص DNA—محافظ پاسخ است که می تواند نتیجه معکوس.

SPL/علم منبع

به دنبال یک درمان جدید برای افرادی که خطرناک انسداد در عروق پزشکان در لندن در حال تلاش برای خلع سلاح خود بدن مدافعان. 90 بیمار در این مطالعه دریافت معمول برای درمان بیماری های قلبی از قبیل لوله کوچک به نام استنت برای سرپا نگه داشتن خود را به باز کردن شریان تنگ شده. اما نیمی از این بیماران در فاز دوم آزمایش انجام شده توسط داروشناس بالینی آلبرت Ferro از کینگ کالج لندن و همکارانش همچنین پاپ قرص با هدف قرار دادن یک کلاس از سلول های ایمنی به نام نوتروفیل. محققان فکر می کنم که با حمله به چرب انسداد یا پلاک در شریان های مسدود شده, نوتروفيل ها آنها را حتی بیشتر خطرناک است. این دارو طراحی شده است برای هدایت سلول های دور.

تداخل با نوتروفيل ها است که بی پروا ایده. نوتروفيل ها را تا 70 ٪ از سلول های سفید در خون, با میلیاردها باعث هر روز توسط سلول های بنیادی واقع در مغز استخوان. سلول های گشت خون و جنگ دستمزد در پاتوژن و دفاعی نقش بسیار حیاتی است که افرادی که خود را از دست نوتروفيل ها در این دوره از درمان سرطان می میرند از عفونت.

اما خود سوخته-زمین تاکتیک های سخت در بدن است. “آنها در حال کلاسیک شمشیر دو لبه می گوید:” immunologist مایکل Fessler ایالات متحده موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست. برای مثال آنزیم نوتروفیل elastase که نوتروفيل انتشار به کشتن تهاجم باکتری ها نیز نابود ماتريكس خارج سلولي مش از پروتئین ها و قندها که گهواره سلول و ساختاری فراهم می کند پشتیبانی برای بافت.

نوتروفيل ها نیز می تواند نقص. در برخی از شرایط مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) آنها به نظر می رسد به از دست دادن احساس خود را از جهت: به جای homing در باکتری آنها سرگردان است. محققان گمان می برند این دربدر نوتروفيل انتشار نوتروفیل elastase و مولکول های دیگر در نقاط از جمله ریه ها باعث بافت آسیب دیده در COPD. و سن افراد نوتروفيل کمتر موثر در مبارزه با عفونت ها و مضر به بدن است.

“ما در حال حاضر شروع به درک که نوتروفيل ها مرتبط به بسیاری از بیماری ها است که سوختگی در جامعه ما می گوید:” pulmonologist الیزابت Sapey از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان است. با تحقق آن آمده است خوش بینی است که این سلول ها نیست و خارج از محدوده برای مداخلات پزشكي. محققان شده اند محتاط در مورد هدف قرار دادن نوتروفيل ها از ترس این که انجام این کار را ترک بیماران در رحمت از عوامل بیماری زا. “سن-پیر ایده این بود که شما نمی تواند لمس نوتروفیل” Sapey می گوید. اما یک سری از آزمایشات بالینی ارائه شده اطمینان است که می توان آن را امن برای مهار سلول.

اگر چه برخی از این آزمایشات به همراه داشت نتایج متوسط, محققان فشرده—و پشتکار خود را ممکن است پرداخت. دو کارآزمایی بالینی با نوتروفیل متمرکز نامزد مواد مخدر گزارش دلگرم یافته در سال گذشته; یکی می تواند منجر به تصویب اولین دارو با هدف قرار دادن این سلول های ایمنی, در, نادر, بیماری خود ایمنی. محاکمه Ferro و همکارانش در حال انجام اولین تلاش برای بنیادی در بیماری های قلبی عروقی توسط تداخل با نوتروفيل ها انتظار می رود به نتایج 2021 یا 2022. و پشت سر هم از یافته های جدید در مورد سلول های تنوع و رفتار است که به احتمال زیاد برای الهام بخشیدن به راه های جدید برای آنها را دستکاری کنند. “وجود دارد امید واقعی در این زمینه” Sapey می گوید.

نوتروفيل ها گله به سایت آسیب و یا عفونت در هر کجا که رخ می دهد. سلول حرکت به نقاط مشکل با کمک گیرنده های خود در سطح جمله به عنوان یکی از شناخته شده به عنوان CXCR2 که تشخیص یک دنباله از زنگ مولکول های منتشر شده توسط بافت آسیب دیده. اگر سلول اتفاق می افتد بر میکروب های آنها راه اندازی یک multipronged حمله gobbling پاتوژن ریختن مواد شیمیایی خورنده و گاهی اوقات راه اندازی شبکه های DNA شناخته شده به عنوان نوتروفیل خارج سلولی تله (شبکه) که مانع و از بین بردن مهاجمان. پیوند سلول های بنیادی خونساز با توجه به برخی از بیماران مبتلا به سرطان به جای مغز استخوان اهمیت این دفاع. “اگر این پیوند را ندارد شما هیچ نوتروفيل ها و است که survivable می گوید:” immunologist کلاوس Ley از لا جللا موسسه ایمونولوژی.

در عین حال مطالعات گذشته 2 دهه را تاریک تصویر خود را. سلول ها در اثر “رها کردن بمب اتمی” در بدن می گوید immunologist پل Kubes از دانشگاه کلگری. نوتروفیل elastase و دیگر مواد شیمیایی آنها تخلیه ممکن است درایو التهاب و آسیب به راه های هوایی در فیبروز کیستیک و موارد مقاوم به درمان آسم. توری برای بخش خود می تواند به تحریک سیستم ایمنی بدن برای حمله به خود بیمار سلول ها در بیماری های خود ایمنی لوپوس و آنها خار تشکیل لخته خون در بیماری بالقوه کشنده عمیق سیاهرگی. شبکه همچنین می توانید بدتر شریانی پلاک ترویج التهاب سلول زیست شناس Venizelos Papayannopoulos از فرانسیس کریک موسسه در لندن و همکارانش دریافتند در سال 2015. نوتروفيل ها حتی می تواند abet سرطان ترغیب رشد عروق خونی جدید است که تغذیه تومورها و کمک به سلول های غیر طبیعی گسترش به سایر نقاط بدن.

بیش از 10 سال پیش چنین بیماری لینک درخواست برخی از شرکت ها شروع به توسعه ترکیبات که مانع نوتروفیل elastase. دیگران سعی در بازگرداندن نوتروفيل ها’ ناوبری توانایی های که معیوب در COPD و شرایط دیگر با مسدود کردن پروتئین PI3K آنزیم درگیر در کنترل سلول های جنبش است.

نوتروفيل ها مرتبط به بسیاری از بیماری ها است که سوختگی در جامعه ما.

الیزابت Sapey دانشگاه بیرمنگام

بیش از یک دوجین آزمایش های بالینی مورد بررسی قرار بالقوه این داروها در بسیاری از شرایط. خبر خوب این است که این ترکیبات نمی فلج دفاع در برابر عفونت. اما بسیاری از محاکمات در بر داشت حداقل مزایای. به عنوان یک نتیجه چند شرکت های دارویی داده اند. در سال 2019 گلاکسو jettisoned danirixin و nemiralisib دو نوتروفیل-هدف قرار دادن نامزدهای مواد مخدر آن را به حال شده است در حال توسعه برای بیماری های ریوی. مرک و AstraZeneca نیز به تازگی رها شده بار امیدوار کننده ترکیبات.

اما محققان می گویند هنوز هم وجود دارد امید استدلال آنها هنوز پایین دوخته چه دوز برای استفاده از, چگونه بهترین برای ارائه پتانسیل مواد مخدر و, که جنبه های نوتروفیل زیست شناسی به هدف. در دادگاه برای COPD و دیگر ریه و اختلالات Sapey یادداشت بیماران استنشاق ترکیبات. اما از آنجا که بسیاری نوتروفيل لا خون استنشاق مواد مخدر ممکن است رسیدن به سلول های معیوب او می گوید:. عصبی در مورد عوارض جانبی محققان همچنین ممکن است نگه داشته اند دوزهای بسیار پایین است.

خون و متخصص Steven Pavletic از ایالات متحده موسسه ملی سرطان و همکارانش فکر می کنم آنها می توانید بهتر انجام دهید. در فاز اول ایمنی محاکمه Pavletic و تیم او شروع به دادن مقادیر بزرگتر از نوتروفیل elastase بازدارنده alvelestat به بیماران مبتلا به بیماری ریوی برونشيوليت obliterans. بیماری اعتصاب درصد قابل توجهی از افرادی که برای دریافت خون پیوند سلول های بنیادی در درمان سرطان در حال توسعه هنگامی که سلول های ایمنی از حمله پیوند گیرنده را به خود بافت. نوتروفيل ها ازدحام به ریه ها است و ممکن است تشویق بافت اسکار به ساخت تا در سولفورموستارد ریه ها’ کوچکترین هوایی که می تواند باعث آنها را به مسدود کردن. برای گيرندگان پيوند برونشيوليت obliterans است مانند در اختیار داشتن یک توقف حمله آسم Pavletic می گوید.

او اضافه می کند که alvelestat احتمالا نمی خواهد معکوس برونشيوليت obliterans اما با مسدود کردن نوتروفیل elastase آن می تواند در جلوگیری از این بیماری از بدتر شدن. “حتی یک حاشیه ای بهبود می تواند منجر به یک بهبود عمده در عملکرد ریه.”

محققان بیشتر همراه در ارزیابی یک راه به هدف نوتروفيل ها برای درمان, نادر, بیماری خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی در برابر خود نوتروفيل ها—یک بیماری شناخته شده به عنوان antineutrophil سیتوپلاسمی autoantibody (ANCA) واسکولیت. آنتی بادی آسیب میرسانند بر روی سلول های که در آن گیر کرده در عروق خونی کوچک و آزادی شیمیایی خود را بار منجر به التهاب است که می تواند باعث آسیب به کلیه و مشکلات دیگر. در سال اول پس از تشخیص بیماران مبتلا به این بیماری هستند نه بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از مردم و زمان درمان که شامل استروئیدها و ایمنی سرکوب مواد مخدر هستند و یکی از دلایل این مرگ و میر بالا, یادداشت, نفرولوژیست دیوید جین از دانشگاه کمبریج است.

منتشر شده توسط نوتروفیل وزیکول (زرد) حمل پروتئین-اهانت آمیز آنزیم می تواند با اتصال به و آسیب الیاف کلاژن (آبی) در بافت همبند.

TOMASZ SZUL و درک W. راسل

در اخیر دادگاه مربوط به 331 ANCA واسکولیت بیماران جین و همکارانش آزمایش داروی آزمایشی avacopan که stymies C5a یک پروتئین در خون است که کمک می کند تا خار نوتروفيل ها به انتشار خود التهاب-ترویج مطالب. نتایج فاز سوم دادگاه اعلام کرد در اواخر سال گذشته نشان داد که این دارو حدود 20 درصد بیشتر احتمال دارد به تولید بهبودی پس از 1 سال از استروئیدها شد. آن را بهبود بیماران عملکرد کلیه و همچنین کمتر مضر از استروئید. Jayne پیش بینی avacopan خواهد شد تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا و “خواهد بود و یک جایگزین کامل برای استروئیدها” در درمان ANCA واسکولیت.

اگر چه بسیاری از تلاش ها به هدف نوتروفيل ها با هدف مهار آنها Sapey و همکاران او معتقدند جوانی نوتروفيل ها می تواند کمک به افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن در افراد مسن است. موجود داروی پایین آورنده کلسترول داروی سیمواستاتین ممکن است انجام این کار آنها یافت می شود. سیمواستاتین گرفتار بود توجه خود را به دلیل برخی از شواهد پیشنهاد مردم به مصرف آن برای کلسترول بالا هستند کمتر در معرض عفونت. زمانی که اعضای تیم در معرض نوتروفيل ها به سیمواستاتین در آزمایشگاه آنها را افزایش سلول های مهاجرت دقت و بهبود عملکرد خود را در راه های دیگر. و در مرحله دوم آزمایش این دارو در 62 افراد مسن با باکتری ذات الریه و سپسیس Sapey و همکارانش مشخص شد که اضافه کردن سیمواستاتین به درمان طبیعی رژیم کاهش شدت عفونت و اجازه داد که بیماران مبتلا به صرف زمان بیشتری را خارج از بیمارستان در سال آینده.

“است که بسیار غیر منتظره و بسیار هیجان انگیز می گوید:” Sapey که تیم گزارش یافته در سال گذشته در American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine. آنها در حال حاضر برنامه ریزی یک مطالعه بزرگتر از مواد مخدر و او می گوید آن را نیز ممکن است در برابر دیگر باکتریایی رایج مشکلات در افراد مسن مانند دستگاه ادراری و عفونت های پوستی.

درمانی امکانات هستند به احتمال زیاد به گسترش به عنوان محققان اطلاعات بیشتر در مورد زیست شناسی نوتروفيل ها. سلول ها به طور سنتی دیده شده است که سیستم ایمنی بدن را گوشت دم توپ—ساده مصرفی قاتلان. اما نوتروفيل ها معلوم نیست خیلی ساده بعد از همه. “آنها نه تنها سلول های که حذف میکروب از آلوده سایت” Papayannopoulos می گوید.

“هیجان انگیز ترین چیز این است که سلول های بسیار ناهمگن از ما فکر می گوید:” immunologist لئو Koenderman از مرکز پزشکی دانشگاه اوترخت در هلند است. با تکنیک تک سلول توالی RNA محققان کشف کرده اند که نوتروفيل ها در انواع مختلف می آیند. و خواص آنها می تواند متفاوت باشد زمان از روز. در انسان سلول ها بسیار تهاجمی تر نسبت به عوامل بیماری زا در شب از طول ساعات روز و آنها خم کردن ژن مختلف بسته در ساعت می باشد.

این تنوع را قادر می سازد به سلول های تخصص و وظایف بیش از محققان رود. برخی از نوتروفيل ها منتقل شده اند تا زنجیره ای از فرمان و کمک به کنترل فعالیت دیگر سلول های ایمنی. برای مثال آنها می توانند تحریک سلول های T به حمله عوامل بیماری زا و یا مهار آنها را در. این سلول ها همچنین می توانند جایگزین نقش آنها هنگامی که وارد بافت آسیب دیده. اگر آنها برخورد میکروب تبدیل شدن آنها به مبارزان. اما اگر یک آسیب است آلوده شوند و درمانگران. مواد شیمیایی و انتشار آنها می تواند باعث تحریک رگ های خونی جدید به فرم و جرقه تولید جایگزینی سلول.

حد حمله

در حال انجام آزمایش های بالینی با هدف درمان طیف وسیعی از بیماری ها با هدف قرار دادن پروتئین است که abet بافت آسیب توسط نوتروفيل ها. قبلا تست کرده بود اطمینان محققان استراتژی که نمی خواهد ترک بیماران بی دفاع در برابر عفونت.

وضعیت هدف مواد مخدر وضعیت مواد مخدر تولید کننده
ANCA واسکولیت C5a (مولکول است که کمک می کند تا تغییر در نوتروفيل ها) Avacopan مرحله سوم تکمیل ChemoCentryx
بیماری انسدادی مزمن ریوی CXCR2 (گیرنده است که کمک می کند تا راهنمای نوتروفيل ها به بافت آسیب دیده) Danirixin فاز دوم تکمیل گلاکسو
بیماری های قلبی عروقی CXCR2 AZD5069 فاز دوم در جریان AstraZeneca
آسم PI3K (پروتئین است که کمک می کند تا کنترل مهاجرت نوتروفیل) Nemiralisib فاز دوم تکمیل گلاکسو
فیبروز کیستیک نوتروفیل elastase (بافت آسیب رساندن به آنزیم) POL6014 فاز I/II در جریان Santhera داروسازی
ریوی خون فشار خون بالا نوتروفیل elastase Elafin فاز من در جریان Proteo بیوتکنولوژی

Intravital میکروسکوپ که نشان می دهد جنبش از سلول ها در داخل بدن نشان می دهد زندگی این سلول های ایمنی هستند و پر حادثه. محققان طولانی فرض شده است که پس از نوتروفيل ها در سمت چپ خون و منتقل آلوده و یا مجروح بافت آنها در نهایت خود تخریبی اجازه می دهد التهاب در سایت برای روشن شدن. اما چند میکروسکوپ مطالعات نشان داده اند پیچیده تر مهاجرت. در سال 2011 مطالعه برای مثال آنا Huttenlocher از دانشگاه ویسکانسین مدیسون و همکارانش دنبال نوتروفيل ها در zebrafish که تا به حال زخم بر روی باله های خود. دانشمندان دریافتند که فردی نوتروفيل ها نقل مکان کرد و به داخل و خارج از زخم چندین بار قبل از اینکه در نهایت خروج برای خوب است.

در حال حاضر Ferro و همکارانش در حال تلاش برای قطع یک پا از نوتروفيل ها’ سفر. در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی, سلول worm به چرب پلاک پوشش عروق کرونر. وجود آنها انتشار مواد شیمیایی از جمله نوتروفیل elastase که ممکن است این علائم به احتمال زیاد به شکستگی و تخم ریزی لخته شدن خون است که می تواند باعث حملات قلبی است.

این نامزد مواد مخدر که Ferro و همکاران در حال تست در افراد با جدی پلاک AZD5069 بلوک CXCR2 گیرنده کمک می کند که نوتروفيل حرکت به آلوده و ملتهب مکان. در آزمایشات حیوانی ترکیب مانع نوتروفيل ها از ورود به سایت از التهاب است.

نرخ مرگ و میر از بیماری های قلبی و عروقی شده اند انداختن برای چند دهه در بسیاری از کشورها با تشکر از تغییرات شیوه زندگی مانند کاهش سیگار کشیدن و همچنین داروهایی که برای کاهش کلسترول و مبارزه با لخته شدن خون. اما بیماری های قلبی هنوز کشته شدن بیش از 600 ، 000 نفر در ایالات متحده در هر سال است. “به وضوح وجود دارد یک شکاف بزرگ باقی می ماند که در درمان این بیماران” Ferro می گوید. در عرض چند سال او امیدوار است بدانید که آیا منحرف نوتروفيل ها کمک می کند.

برخی از محققان شک و تردید باقی می ماند که این محصول در حال حاضر از تجربی نوتروفیل-هدف قرار دادن مواد مخدر را در خارج کار می کنند برخی از بیماری های نادر است. سلول های متعدد کار برکنار شده و مسیر خود را کنترل فعالیت Koenderman یادداشت ها. یک نوتروفیل “بسیار قوی” او می گوید. این ایده که یک دارو می تواند صحیح آن سوء رفتار “بسیار ساده” او می گوید.

اما محققان در حال حاضر در حال توسعه روش های جدید از جمله DNA-از بین بردن آنزیم است که ممکن است تکه کردن شبکه و جلوگیری از لخته شدن خون. و به عنوان دانشمندان حفاری عمیق تر به سلول های زیست شناسی, آنها ممکن است پیدا کردن راه های جدید برای حفظ ایمنی بدن این سربازان در بررسی Fessler می گوید. “امید وجود دارد که با افزایش درک از نوتروفيل ها ما را بیشتر پیچیده روش پایین خط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de