جدید شکل گیری نظریه توضیح می دهد مرموز interstellar شی ‘Oumuamua

پس از کشف آن در سال 2017 هوا از رمز و راز احاطه شده است برای اولین بار شناخته شده interstellar شی به ما مراجعه منظومه شمسی, دراز, cigar-شکل بدن به نام ” Oumuamua (هاوایی “رسول از راه دور ورود اولین”).

چگونه بود آن تشکیل شده و از کجا آمده است? یک مطالعه جدید منتشر شده مارس 13 در طبیعت نجوم ارائه می دهد اولین برنامه جامع پاسخ به این پرسش.

اولین نویسنده Yun Zhang ملی رصدخانه نجومی از آکادمی چینی علوم و coauthor داگلاس N. C. Lin در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد که چگونه اشیاء مانند ‘Oumuamua شکل می تواند تحت تاثیر نیروهای جزر و مدی مانند کسانی که احساس زمین را اقیانوس ها. شکل گیری تئوری توضیح می دهد که همه از ‘Oumuamua غیر معمول ،

“ما نشان داد که ‘Oumuamua مانند interstellar اشیاء را می توان از طریق گسترده ای جزر و مدی تکه تکه شدن در هنگام برخورد نزدیک از پدر و مادر خود بدن با میزبان خود ستاره و سپس خارج شده و به فضای بین ستاره ای” گفت: Lin, استاد بازنشسته نجوم و اخترفیزیک در دانشگاه سانتا کروز.

کشف شده در اکتبر 19, 2017, توسط, پانوراما بررسی تلسکوپ و پاسخ سریع سیستم 1 (Pan-STARRS1) در هاوایی ‘Oumuamua است که مطلقا هیچ چیز مانند هر چیز دیگری در منظومه شمسی ما با توجه به ژانگ. خشک آن سطح غیر منتظره ای شکل کشیده و گیج کننده حرکت و حتی باعث برخی از دانشمندان را به تعجب می کنم اگر آن را یک بیگانه شد.

“این واقعا یک شی مرموز اما برخی از نشانه هایی مانند رنگ آن و عدم وجود امواج رادیویی نقطه به نقطه ‘Oumuamua بودن یک شی” ژانگ گفت.

“هدف ما این است به آمده تا با یک جامع سناریو بر اساس به خوبی درک اصول فیزیکی به قطعه با هم تمام وسوسه انگیزی سرنخ” Lin گفت.

ستاره شناسان انتظار داشتند که اولین interstellar جسم آنها تشخیص داده می شود یخی بدن مانند یک ستاره دنباله دار. یخی اشیاء مانند آن پر از Oort cloud یک مخزن از ستاره های دنباله دار در بیرونیترین می رسد از منظومه شمسی ما تکامل در فواصل دور از میزبان خود ستاره ها سرشار از رايحههاي و اغلب پرتاب از میزبان خود سیستم توسط فعل و انفعالات گرانشی. آنها همچنین بسیار قابل رویت به علت تصعید ترکیبات فرار که باعث ایجاد یک دنباله دار کما (یا “دم”) هنگامی که آن را گرم شده توسط خورشید است. ‘Oumuamua خشک ظاهر این است که شبیه به سنگی بدن مانند سیستم خورشیدی سیارک ها را نشان می دهد متفاوت جهشی سناریو.

محققان دیگر محاسبه شده است که باید وجود داشته باشد بسیار زیادی از جمعیت interstellar اشیاء مانند ‘Oumuamua. “کشف ‘Oumuamua نشان میدهد که جمعیت سنگی interstellar اشیاء است که بسیار بزرگتر از ما قبلا فکر می کردم” ژانگ گفت. “به طور متوسط در هر یک از سیستم های سیاره ای باید بیرون در مجموع حدود صد تریلیون اشیاء مانند ‘Oumuamua. ما نیاز به ساخت یک سناریوی مشترک برای تولید این نوع از شی.”

هنگامی که بدن کوچکتر عبور بسیار نزدیک به یک مقدار بزرگتر که نیروهای جزر و مدی از بدن بزرگتر می توانید پارگی یکی کوچکتر از هم جدا به عنوان اتفاق افتاده است به ستاره دنباله دار Shoemaker-Levy 9 هنگامی که آن را نزدیک به مشتری است. جزر و مد اختلال در فرآیندهای می توانید بیرون انداختن برخی از باقی مانده به فضای بین ستاره ای که پیشنهاد شده است به عنوان یک ممکن است منبع برای ‘Oumuamua. اما اینکه آیا این روند می تواند توضیح دهد ‘Oumuamua را گیج کننده ویژگی های باقی مانده بسیار نامشخص است.

ژانگ و لین زد با وضوح بالا و شبیه سازی های کامپیوتری به مدل ساختاری دینامیک از یک شی پرواز نزدیک یک ستاره است. آنها دریافتند که اگر جسم می آید به اندازه کافی نزدیک به ستاره ستاره پارگی می تواند آن را به بسیار طویل قطعاتی است که پس از آن خارج شده و به فضای بین ستاره ای.

“این شکل کشیده است قانع کننده تر زمانی که ما از نظر تنوع مواد قدرت در طول ستارگان روبرو می شوند. نسبت طولانی محور به محور می تواند حتی بزرگتر از ده به یک” ژانگ گفت.

محققان مدلسازی حرارتی نشان داد که این سطح از قطعات ناشی از اختلال اولیه بدن را ذوب در یک فاصله بسیار کوتاه از ستاره و recondense در مسافت های بیشتر در نتیجه تشکیل منسجم پوسته که اطمینان از ثبات ساختاری از شکل کشیده.

“انتشار گرما در طول ستارگان جزر و اختلال در روند همچنین مصرف مقادیر زیادی از رايحههاي که نه تنها توضیح می دهد ‘Oumuamua سطح رنگ و غیاب قابل مشاهده کما بلکه در آيات و روايات به استنباط خشکی interstellar جمعیت” ژانگ گفت. “برخی از بالا-تصعید-متوسط رايحههاي مدفون در زیر سطح آب یخ می تواند باقی می ماند در یک فرم تغلیظ شده.”

مشاهدات ‘Oumuamua نشان داد هیچ cometary فعالیت و تنها آب یخ است که ممکن است outgassing منبع به حساب خود را غیر گرانشی حرکت است. اگر ‘Oumuamua تولید شد و خارج توسط سناریو از ژانگ و لین مقدار زیادی از باقی مانده آب یخ می تواند فعال در تصویب آن از طریق سیستم های خورشیدی. نتیجه outgassing می تواند شتاب که مطابقت ‘Oumuamua ستاره دنباله دار مانند سیر.

“جزر و مد تکه تکه شدن سناریو نه تنها فراهم می کند یک راه برای تشکیل یک ‘Oumuamua بلکه حساب برای جمعیت وسیعی از سیارک مانند interstellar اشیاء” ژانگ گفت.

محققان محاسبات نشان می دهد بهره وری از نیروهای جزر و مدی در تولید این نوع از شی. ممکن است اجداد از جمله طولانی مدت ستاره های دنباله دار باقی مانده دیسک و حتی فوق العاده خاکی می تواند تبدیل به ‘Oumuamua-اندازه قطعات در طول ستارگان برخورد.

این کار پشتیبانی از برآورد جمعیت زیادی از ‘Oumuamua مانند interstellar اشیاء. پس از این اشیاء ممکن است در عبور از حوزه های قابل سکونت در مناطق احتمال این که آنها می توانند حمل و نقل ماده قادر به تولید زندگی (به نام panspermia) را نمی توان رد کرد. “این یک بازی بسیار جدید در زمینه. این interstellar اشیاء می تواند بحرانی سرنخ در مورد چگونه سیستمهای سیارهای شکل و تکامل” ژانگ گفت.

با توجه به Lin “‘Oumuamua فقط نوک کوه یخ است. ما پیش بینی بسیاری از interstellar بازدید کنندگان با صفات مشابه خواهد بود کشف شد و در آینده مشاهده با آینده ورا C. روبین رصدخانه.”

ایالات متحده نیروی دریایی آکادمی شناس Matthew Knight که co-رهبر ‘Oumuamua بین المللی موسسه علوم فضایی تیم بود و نه درگیر در مطالعه جدید گفت: این کار “نشانی از یک کار قابل توجه از توضیح انواع خواص غیر عادی از ‘Oumuamua با یک واحد منسجم مدل.”

“به عنوان آینده interstellar اشیاء کشف شده در سال های آینده از آن خواهد شد بسیار جالب برای دیدن اگر هر گونه نمایشگاه ‘Oumuamua مانند خواص. اگر آن را ممکن است نشان می دهد که فرایند شرح داده شده در این مطالعه گسترده” شوالیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im