اشکال جدید ‘red devil’ داروی ضد سرطان می تواند یدکی قلب

دوکسوروبیسین شناخته شده به عنوان شیطان سرخ برای آن رنگ و سمیت به طور گسترده ای مورد استفاده برای بزرگسالان و سرطان های دوران کودکی.

میشل دل Guercio/علم منبع

می توانید این شیطان سرخ بود defanged? دوکسوروبیسین قدیمی شیمی درمانی مواد مخدر که حمل این غیر معمول نام مورد به دلیل آن مشخص رنگ و مهیب سمیت بقایای یک کلید درمان برای بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان. اما یک مطالعه جدید گزارش های این دارو می توان به بهینه سازی برای کاهش آن بیشترین مجازات عارضه قلبی آسیب بدون حد توانایی خود را برای محدود کردن تومور.

این کار از یک گروه دانشگاهی در هلند upends معمولی فکر کردن در مورد دوکسوروبیسین و مرتبط با مواد مخدر نشان می دهد که آنها لازم نیست به طور مستقیم آسیب DNA برای کشتن سلول های سرطان است. “این ایده این بود که شناور در اطراف در ادبیات برای بسیاری از سال است [تا به حال] آن ثابت نشده است تجربی” می گوید: Sherif ال-Khamisy که مطالعات تعمیر DNA در دانشگاه شفیلد است. “این یک مطالعه بزرگ.”

این تیم در حال حاضر برنامه ای برای تست دو به طور بالقوه امن تر از نسخه های دوکسوروبیسین مبارزه با مواد مخدر کلاس در مردم است. اما دانشمندان کوچک شرکت های بزرگ علاقه و ال-Khamisy تردید از طرح خود برای توسعه داروهای خود را.

Doxorubucin متعلق به یک کلاس از ترکیبات شناخته شده به عنوان آنتراسیسیلین که در اصل استخراج شده از استرپتومايسس باکتری است. آنها دارای خواص آنتی بیوتیکی بلکه ثابت می شود برخی از قوی ترین chemotherapies تا کنون یافت; آنتراسیسیلین استفاده می شود برای درمان 1 میلیون بیمار مبتلا به سرطان در هر سال به ویژه کسانی که مبتلا به لوسمی و سرطان پستان.

اما به دلیل آنتراسیسیلین می تواند باعث آسیب قلبی و پزشکان اغلب اجتناب از آنها را به بيماران سالمند. بسیاری از سرطان های دوران کودکی تحت درمان با دوزهای بالای داروهای اما مشکلات قلبی گاهی اوقات امد و شد زیاد بازماندگان در مراحل بعدی زندگی همراه با خطر ابتلا به تومور جدید که پزشکان باید نسبت به DNA آسیب را از مواد مخدر.

محققان تلاش کرده اند به منظور کاهش قلب خطرات به عنوان مثال بسته بندی مواد مخدر در چربی به طوری که آنها خواهد شد در تومور با موفقیت محدود است. اما شیمیدان ژاک Neefjes و تیم او در دانشگاه لیدن و همکاران سعی کردم یک رویکرد متفاوت بر اساس یک جای تعجب برای پیدا کردن در مورد چگونه به مواد مخدر, مبارزه با سرطان, که آنها و جداگانه ایالات متحده گروه گزارش شده در سال 2013 است. کتاب درسی توضیح است که مواد مخدر و کشتن به سرعت تقسیم سلول های مانند کسانی که در یک تومور با مسدود کردن آنزیمی آنها نیاز به حل کردن و تعمیر DNA به عنوان آنها تکرار است. اما محققان دریافتند دوکسوروبیسین همچنین کشته شدن سلول های سرطانی توسط dislodging هیستونها کروی پروتئین DNA کویل در اطراف مانند یک قرقره به شکل یک ساختار شناخته شده به عنوان کروماتین. این کروماتین آسیب ظاهرا تداخل با رونویسی از ژن به پروتئین ها و سلول های دیگر فرآیندهای Neefjes می گوید.

در کار لیدن تیم آزمایش دو anthracycline گونه که حذف هیستونها بدون شکستن DNA: تایید داروی ضد سرطان به نام aclarubicin و بهینه سازی نسخه از دوکسوروبیسین آنها تماس بگیرید و سکه-Doxo. این ترکیبات به عنوان به خوبی به عنوان داروی اصلی اگر نه بهتر است در قتل و کشت سلول های سرطانی شدند و تقریبا به عنوان موثر در کاهش رشد تومور در موش سوری. در عین حال موش های مستعد به ابتلا به تومورهای بودند که dosed با aclarubicin نشان نمی دهد نشانه هایی از آسیب قلبی نشان می دهد افراد تحت درمان با این داروها ممکن است در امان از این اثرات است. این موش ها نیز بسیار کمتر احتمال دارد به منظور توسعه تومورهای بعد لیدن تیم گزارش آنلاین 17 ژوئن در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“من بسیار هیجان زده در مورد یافته های خود را می گوید:” کاترینا Gurova از رزول پارک مرکز جامع سرطان در بوفالو, نیویورک, که در حال توسعه یک داروی ضد سرطان است که همچنین آثار مخرب کروماتین. “ما در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه به این به طور گسترده ای استفاده می شود مواد مخدر کمتر سمی است.”

Aclarubicin بود یک بار مورد استفاده در اروپا برای لوسمی اما حذف شد از بازار در 1990s به دلیل مسائل تولید. دانشمندان در ایالات متحده موسسه ملی سرطان با سکه-Doxo در 1980s اما نمی توسعه آن بیشتر است. نه مواد مخدر در حال حاضر حفاظت از حق ثبت اختراع که بدان معنی است که شرکت ها نمی علاقه مند Neefjes می گوید. بنابراین تیم خود را مطرح کرده پول از عمومی و خصوصی منابع برای تولید سکه Doxo و aclarubicin در کیفیت و استانداردهای مورد نیاز برای بیماران مبتلا به طوری که آنها می تواند اجرا بالینی به عنوان یک دانشگاهی تلاش کنند.

هر دو دارو سزاوار مطالعه او می گوید:—aclarubicin به نظر می رسد بهترین کار در سرطان خون در حالی که سکه Doxo به نظر می رسد بیشتر موثر برای تومورهای جامد. گروه زیادی کمک مالی از, هلندی, انجمن سرطان برای شروع یک کارآزمایی بالینی در سال آینده از aclarubicin در عود در بیماران مبتلا به لوسمی. “ما در حال انجام آنچه معمولا داروسازی در حال انجام” Neefjes می گوید.

که خواهد بود “به چالش کشیدن” ال-Khamisy می گوید. شرکت های دارویی در حال کارشناسان در مراحل تحصیل چگونه یک ترکیب است متابولیزه و نشان دادن ایمنی مورد نیاز را به نفع خود تصویب طب او اشاره می کند. بدون یک شرکت شریک او ترس مطالعه “ممکن است در عین حال یکی دیگر از کاغذ است که یک ایده خوب است اما واقعا نمی ترجمه شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net