تحقیقات جدید به رهبری Monterey Bay Aquarium و سازمان های همکار به همراه داشت اولین جامع جهانی تنوع زیستی نقشه مستند توزيع زندگی هر دو بر روی زمین و در اقیانوس.

مطالعه منتشر شده امروز در مجله PLOS ONE ارائه می دهد کامل ترین تصویر موجود از جایی که زندگی رخ می دهد بر روی زمین و چه از مهم ترین عوامل زیست محیطی برای تعیین همین دلیل آن را در مکان های خاص. نویسندگان این مطالعه تصور آن ارائه یک راه برای انطباق با شیوه های مدیریت تغییر آب و هوا و مختل اکوسیستم در سراسر این سیاره است.

“نقشه ها به طور معمول به ما نشان می دهد که در آن ما هستند اما این مطالعه همچنین نشان می دهد ما که در آن ما در حال رفتن گفت:” دکتر کایل ون هوتن, Monterey Bay Aquarium رئیس دانشمند و نویسنده ارشد. “قبلی تنوع زیستی نقشه نشان می دهد یا زمین و یا دریا با دیگر منطقه خاکستری از. ما به ارمغان آورد و این دو عرصه و این دو علمی حوزه با هم نشان می دهد که همه حیوانات ضروری قطعات پیچیده کل است.”

تعیین که در آن گونه های فراوان همراه با نمودار الگوهای حرکات آنها نشان دهنده یکی از ارکان محیط زیست. اما برای یک زمان طولانی این مطالعات باید با تمرکز بیشتر بر روی زمینی قلمرو با توجه به دسترسی بیشتر و هزینه پایین تر از نمونه برداری بر روی زمین است.

“ما موجودات زمینی و بنابراین ما باید یک تعصب مطلوب زمین,” دکتر گفت: کلینتون جنکینز یک استاد در IPÊ — موسسه تحقیقات زیست محیطی در سائو پائولو, برزیل. “بسیاری از کشورهای جهان, تنوع آبزیان, زندگی در 70 درصد از سطح زمین است که یا اقیانوس ها و دریاچه ها و رودخانه ها. هدف ما این است که برای درک بهتر زندگی بر روی زمین به عنوان یک کل و نه فقط بخش هایی که ما با آنها بیشتر آشنا.”

از طریق این مطالعه دانشمندان توسعه بهتر و دقیق تر درک که در آن گونه های روی زمین و در دریا رخ می دهد در حال حاضر که در آن آنها ممکن است در نهایت در حال حرکت و چگونه ما می توانیم بهترین محافظت از آنها را در یک جهان در حال تغییر.

“با جمع آوری اطلاعات در اقیانوس و زمینی عوالم ما آشتی دادن دو جوامع علمی با همین هدف: ارائه یک واحد و هدف پرتره از زندگی بر روی زمین است که پایدار است انسان ها برای قرن ها,” دکتر گفت: گابریل Reygondeau دستیار پژوهش در دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه ییل.

میان رشته ای تیم تحقیقات-از جمله سازمان های غیر دولتی دانشگاه و دولت از دانشمندان ایالات متحده و کانادا و برزیل — شروع با گردآوری داده ها بر روی بیش از 67,000 دریایی و زمینی گونه است.

سپس این تیم با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی شاخه ای از هوش مصنوعی و یا یادگیری ماشین برای کمک به توضیح الگوهای مشاهده شده. این رویکرد اجازه این تیم به سند و رتبه تاثیر دو ده عوامل محیطی بر پراکنش و تنوع زیستی.

در نتیجه نقشه گسترده ترین تلاش برای متحد کردن شناخته شده توزیع گونه های روی زمین و در اقیانوس آشکار مکان هایی که به خصوص غنی از گونه ها و گونه های فقیر. صخره های مرجانی در اقیانوس ها و جنگل های مونتانه در زمین, برای مثال, به خصوص متنوع شامل گونه های بیشتری از متغیرهای محیطی به تنهایی ممکن است پیش بینی کند.

این مطالعه همچنین کمک می کند تا شناسایی محیط زیست رانندگان که نفوذ اینکه زندگی رشد خواهد کرد و یا مبارزه در آینده است.

“این کمک می کند تا ما سند که در آن تغییر آب و هوا مکانیسم ممکن است تحت تاثیر قرار حیوانات بیشتر و شناسایی شرایط محیطی است که بیشتر یا کمتر تنوع زیستی از ما ممکن است انتظار می رود” گفت: همکاری نویسنده دکتر الیوت Hazen یک پژوهش های بوم با NOAA جنوب شیلات مرکز علوم. “ما نیاز به درک رانندگان از تنوع زیستی برای حفظ گونه در اکوسیستم است که در حال حرکت با توجه به تغییر شرایط محیطی و به ما اجازه می دهد به یک رویکرد پویا نسبت به حفاظت از آنها است.”

در حال حاضر مدیران منابع کار برای محافظت از بحرانی زیستگاه ها و گونه ها در یک زمان از شتاب جهانی تغییر می توانید با استفاده از مطالعه را ثبت و رتبه بندی از محیط زیست رانندگان به راهنمای حفاظت از آینده و کار.

“پارک های ملی و مناطق حفاظت شده دریایی ایجاد شد برای حفاظت از محیط زیست در جوامع پایدار محیط اما چه کنیم اگر گونه های حفاظت شده حرکت فراتر از مرزهای این?” می پرسد دکتر ون هوتن. “ما تحقیقات مشخص عوامل محیطی است که اجازه می دهد چنین تنوع زندگی را شکوفا در زمین و امکان انعطاف پذیر داده محور با رویکرد حفاظت از تنوع زیستی جهانی به عنوان یک بار-شرایط پایدار تبدیل شده و کمتر قابل پیش بینی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im